Květen 2012

Bitvy

29. května 2012 v 17:31 | Pokemons Team

Bitvy


Zábavný zisk pokémona. Podobá se to chytání, ale narozdíl od chytání budou tito pokémoni jinak chyceni. Bude vybráno několik pokémonů Každý bude mít 100% energie. Vaším úkolem je snižovat jim energii, abyste měli šanci pokémona chytit. Většinou se dá chytit na 0% až 15%, ale kdo ví, možná budete mít štěstí a chytíte ho dřív. Do každého komentáře napíšete jeden, maximálně dva útoky, aby se dalo stíhat sledování. A pak vám postupně budeme psát zdraví pokémona. Je povoleno si pomáhat.

SEZNAM BITEV:
---NONE---

Online výpravy

29. května 2012 v 17:25 | Pokemons Team

Online výpravy


Nejzábavnější způsob chytání, teda aspoň podle toho, co jsme slyšeli. Vymyslela to Viki. Výprava se koná v chatu. Než výprava začne, objeví se článek s informací a přihláškou. Tentokrát s přihláškou, protože občas se to tam přeplní nebo někdo příjde pozdě a už to není ono. Je zadané datum a čas, přihlášení musí povině dorazit na místo přesně. Nejlíp o pět minut dřív pro nachystání. Potom se jede na nějakou danou oblast na prohlídku památek nebo třeba na výlet do lesa. Cestou můžete najít vzácné věci nebo chytit nějakého pokémona. Můžeme si zahrát hry a užít si volný čas. Tohle si určitě nenechte ujít.

SEZNAM ONLINE VÝPRAV:

Výpravy

29. května 2012 v 17:21 | Pokemons Team

Výpravy


Spíš přemýšlející způsob chytání, ale vlastně nemusí to být jenom chytání. V této akci můžete získat nejen pokémona, ale i nějakou věc či nějaké peníze. Je to velmi známá akce. Většinou je omezená, vy se do ní přihlásíte a vyplníte úkoly. Pokud nevyplníte, počítáme jako, že jste se toho nezúčastnili. Nakonec bude vyhodnocení a pokud jste vyplnili úkol, neodejdete s prázdnou.

SEZNAM VÝPRAV:
---NONE---

Obchodní čtvrť

29. května 2012 v 7:20 | Pokemons Team
Jdeš po prašné cestě, která je lemovaná stromy. Užíváš si čerstvého vzduchu a přírody. Posloucháš zpěvy některých ptačích pokemonů, když tu zaslechneš něco, co se k přírodě vůbec nehodí - troubení aut. Rychle vyběhneš do kopce. Přímo proti tobě se rozkládá obrovské město plné domů, aut a lidí. Rozhodneš se, že se ve mněstě trochu porozhlédneš, a tak sestoupíš dolů z kopce. Prokličkuješ mezi několika ulicemi domů, až narazíš na náměstí, v jehož středu stojí obrovská fontána. Když se lépe porozhlédneš, zjistíš že všude je také několik obchodů s výlohami a velké množství stánků, jež jsou různě rozmístěné po chodníku. Ty, protože miluješ obchody a nakupování, se rozhodneš nějaké navštívit. Ty sis zatím všimnul těchto obchodů a budov:


Není již příliš, ale podle mě to stačí. V obchodech najdeš mnoho zboží, které bude určené hlavně pro tvé pokemony. To ale neznamená že třeba v cukrárně nebo v obchodě s nápoji si nemůžeš koupit něco dobrého i pro sebe, samozřejmě že můžeš! S věcmi které si koupíš a nakonec je nebudeš potřebovat nebo chtít můžeš zajít do Bazaru, tam o ně jistě budou mít zájem a tobě to vynese nějaké penízky. Věci si také můžete vyměňovat mezi sebou a nebo darovávat je, třeba k narozeninám. Asi se třeba také divíš, proč tu není Obchod s evolučními kameny. My se s Viki dohodli na tom, že Evoluční předměty se budou moct nacházet v různých soutěžích a akcích, nejčastěji ale hlavně v Online výpravách. Vás to aspoň naláká, a budeme mít více členů, kteří se do Online výprav a jiných akcí budou zapojovat.

Získání Pokémona

28. května 2012 v 18:24 | Pokemons Team

Získání Pokémona


Každý trenér získá prvního pokémona, ale samozdřejmě nemůže zápasit jen s jedním pokémonem. Proto tu máte i možnosti jako získání pokémonů. Možností je spoustu. A co všechno znamenají ? Klikni na to a uvidíš.

Získej Pokémona

Nerozumíte něčemu ? Šup do dotazovny.

Výměnné centrum

27. května 2012 v 11:18 | Pokemons Team
Není příliš hezké počasí, a ty se právě nacházíš ve městě. Rozhodneš se, že se schováš v nějaké budově, ale naneštěstí mají snad všechny obchody, krámky a stánky zavřeno. Náhle se do špatného počasí přidá i hřmění. Zrychlíš tempo, protože se ti o ruku začinají rozbíjet kapky deště. Náhle vrazíš do nějakého kluka v tyrkysovém tričku. Ještě má na sobě úhledný, sněhově bílý plášť. Zdá se že i on měl namířeno někam, kde by se mohl schovat před deštěm, byl totiž už dost zmáčený a z jeho hnědých vlasů stékaly kapky deště. Pomohl ti vstát ze zemně a omluvil se. Poté řekl ať ho následuješ, a společně jste se rozeběhli směrem z města. Když už konečně zastavil, před vámi stál starší, přesto udržovaný dům. Mladík rychle vytáhl klíče, odemknul dveře a pustil tě dovnitř. Uvnitř domku to bylo vkusně zařízené, připomínalo ti to ale spíše nějakou pracovnu nebo laboratoř než obytný dům. Do domu už také konečně vstoupil mladík v plášti. Otřepal se a sundal si mokrý plášť. Usadil tě do měkkého křesla, a sám se posadil hned vedle. Než si ale sednul, zatopil ještě v krásném krbu, který krásně vyhřál celou místnost. Navíc ti ještě podal voňavý, ovocný čaj na zahřátí. Pustil ses do čaje, zatímco on se pustil do řeči. "Em, Ahoj. Jsem Steven. Tohle je můj domek, sloužící zároveň jako moje pracovna. Pomáhám profesorovi Rowanovi, a jednou bych se chtěl sám stát profesorem. Zatím mám ale na starost výměnné středisko."
Pokemoni, kteří Stevnovi pomáhají:
"Spolu s mím Madichamem se snažíme pomáhat trenérům i koordinátorům vyměňovat pokemony mezi sebou, není to ale jednoduché. Nejprve musím mít souhlas obou trenérů, že jsou pro výměnu. Potom mi musí dát jejich pokebally. Samozřejmě že v nich musí být pokemon, kterého chtějí vyměnit. Já poté za pomoci svého přístroje pokebally vyměním, a budou patřit nové osobě. Ale proč vůbec vyměňovat? Je to jednoduché! Dostal/a jsi třeba pokemona v soutěži a nechce se ti dávat do útulku. Můžeš si potom najít osobu, která má daného pokemona ráda a dohodnout se s ní, zda by ho nechtěla vyměnit za nějakého jeho, který by se zase líbil tobě. Nějací pokemoni se dokonce vyvíjejí pouze výměnou, a tak i proto je výměnné středisko dost potřebné. Občas se stává, že někdo chce vyměnit pokemona nějakého trenéra, aniž by to on věděl. A proto jsem sepsal formulář, aby toho nikdo nemohl využít. Jestli chceš, můžeš si ho prohlédnout.
Je na vyplnění naprosto jednoduchý, ale jakmile mi ho pošleš, kamarád se kterým chceš výměnu uskutečnit to musí potvrdit v dalším komentáři. Dokud to nepotvrdí, výměna neproběhne. Já totiž nemám jistotu, že ho nechceš obelstít. Ale nyní už konec slov, zde je ten formulář:"

CHCEŠ-LI VYMĚNIT POKEMONA, PROSÍM VYPLŇ:
1) Jakého pokemona vyměňuješ?
2) Za jakého pokemona ho vyměňuješ
3) Kdo toho pokemona vlastní?

"To je vše, co můžeš udělat. Potom už jenom formulář musí kamarád potvrdit, a ty se můžeš těšit na nového pokemona do svého týmu. Nic těžkého na tom není.

Pokemons Team - Luke

26. května 2012 v 20:49 | Pokemons Team
Takže jak už jistě víš, má přezdívka je Luke. Protože se to celkem špatně skloňuje, můžeš mi říkát klidně i Luky, to se skloňuje lépe. Je mi čtrnáct let, stejně jako Viki a stejně jako jí i mě hrozně moc baví Pokemoni. Mezi mé nejoblíbenější patří rozhodně Vaporeon, Flygon, Luxray a Arcanine. Mám rád hodně pokemonů, ale tyto mám nejraději. Kromě pokemonů mě baví ještě kreslení, hudba a zvířata. Jednou bych se chtěl stát programátorem nebo grafikem, co přesně to ale nevím. Tady na blogu budu mít na starost přidávání pokemonů a profilů, chytání, tréninky a stadiony, tady na blogu jsem totiž šampion v zápasech. Pokud budete chtít vyzvat nějakého trenéra na stadionu o odznak, budete zápasit v chatu. A za toho určitého trenéra na stadionu budu psát já a zároveň budu i rozhodčí. Samozřejmě si nebudu nějak nadržovat, ale je jasné že nebudete vždy vyhrávat a že vždy porazíte pokemony svého soupeře. Chcete-li se totiž stát nejlepším trenérem, musíte být silní a poradit si v jakékoliv situaci. Kdyby jsi se mnou cokoliv potřeboval/a probrat, můžeš mi napsat do nějakého z kontaktů.

Kontakt:
Blog: http://amazing-world-of-pokemons.blog.cz
E-mail: amazing-world-of-pokemon@seznam.cz

1.Pokémonní liga - Sinnoh

26. května 2012 v 20:41 | Pokemons Team

Vstoupíš do Pokémonského střediska a postavíš se do řady. Mezitím se ohlížíš okolo. Uvidíš bufet, u kterého si trenéři kupují jídlo, uvidíš spoustu trenérů sedící s pokémonem, nebo taky kteří jí. Najednou zjistíš, že jsi na řadě a přistoupíš k sestře Joy. Ta tě požádá o pokémony na ošetření. Ty ale nechceš ošetřit pokémony, ale přihlásit se do ligy. Jsi na správném místě ? Zeptáš se sestry Joy. Ta se hezky usměje a řekne: "Aha, tak to poprosím o pokedex, já tě zaregistruju". Podáš sestře Joy pokedex, ta ho dá do otvoru, na počítači se objeví tví pokémoni a tvoje fotka. Sestra Joy tě přihlásí, vytáhne pokedex a vrátí ti ho. Podá ti také průvodce a řekne: "Tady jsou tvoje věci. V lize oblasti Sinnoh musíš získat 8 odznaků od trenérů stadionu. Doporučuji ti začít v Rudovém městě, ve kterém je trenérem stadionu Roark". S těmito slovy ti podá klíček a pošle tě do pokoje, kde si odpočineš, aby jsi se mohl/a vydat na cestu.

STADIONY
  • Roark (Rudové město)
  • Gardenia (Eterové město)
  • Fantina (Domosrdečné město)
  • Maylene (Kamenokryté město)
  • Crasher Wake (Pastorové město)
  • Byron (Kanalávové město)
  • Candise (Bodosněžné město)
  • Volkner (Břehosluneční město)

POKÉMONNÍ LIGA - SINNOH (KONVALINKOVÉ MĚSTO)

Pokemons Team - Viki

26. května 2012 v 20:39 | Pokemons Team
Ahoj, jsem Viktorie. Luke se o tom už zmínil, jsem jedna z adminek tohoto blogu. Je mi 14 let. Mám ráda Pokémony, psaní příběhu a kreslení. Mým snem je stát se lékařkou. Miluju děti a ráda si s nimi povídám (možná je to divné, ale pořád lepší pokec s něma než s dospělým). Mí nejoblíbenější Pokémoni jsou Leafeon, Pikachu a Snivy. Na tomto blogu pracuji s Luke, ale on pracuje více, já jenom zařizuji koodinátorské soutěže, pomáhám koodinátorům, zařizuji online výpravy a kontroluji aktivnost členů. Píšu taky pokémoní příběhy. S blogem nemám velké zkušenosti jako Luke, ten je lepší. Takže pokud budete něco potřebovat, tak se obraťte radši na něho.

Pokemons Team

26. května 2012 v 20:38 | Pokemons Team

Pokemons Team

Jak ses už mohl/a dočíst v některých předchozích článcích, jsme tu dva administrátoři. Jeden kluk a jedna holka. Tento článek ti poslouží k tomu, aby ses o nás dvou mohl něco dozvědět, a aby ses s námi mohl/a lépe seznámit. Tak jak jsem už napsal, jsme dva a jsme kluk a holka. V blogování máme oba už celkem velkou zkušenost, a oba jsme už měli několik pokemoních her. Ještě stále nás nepoznáváte? Tak dobře, je na čase se představit. A protože jsme dva, a měli jsme v tom my i vy větší přehled, rozdělíme představování na dva články. V tom jednom se dozvíte o mě, o Lukovi a v tom druhém o Viki. Takže nyní si jen stačí vybrat, o kom si chcete přečíst jako první. Zde si vyber:


Doufáme, že se o nás dozvíš zajímavé informace, které ti pomohou lépe se s námi spřátelit.