Elektrárna

15. května 2012 v 15:28 | Pokemons Team
Procházíš se po městě. Sluníčko svítí, a venku je krásně teplo. Ideální místo jít se podívat někam do chládku. Porozhlédneš se, jestli tě nějaká budova v okolí nezaujme. Zaujala tě až obrovská krásná stavba u kraje města. Když jsi dorazil/a blíž, před velkým skleněným vchodem do budovy stojí socha Dialgy a Palkie. Celá budova má proslkenou střechu a všude jsou rozmístěná okna. Zahrada kolem budovy je velmi velká a udržovaná. Trávník je posekaný, a vedle plotu jsou záhonky s květinami. Rozhodneš se že si prohlédneš budovu i ze zadu, a tak tedy vyrazíš ku předu zahradou. Vzadu je ještě malý altán, také celý prosklený. Když se do něj podíváš, uvidíš v něm hezký stolek s židlí, hodiny a knihovnu s malým křesílkem. Altánek působí jako odpočinkové místo. Náhle uvidíš staršího pána, který něco dělá u věci, připomínající generátor. Jakmile si tě stařík všimne, pustí se do řeči.
"Ahoj, pěkně tě tu vítám. Jmenuji se Florian. Tato budova je moje, a slouží jako městská elektrárna. Já jsem jediný kdo tu pracuje, ale pomáhá mi můj pokemon."
Pokemoni, kteří Florianovi pomáhají:
"Můj Raichu rozvádí do tohohle genrátoru elektřinu, a ta je potom pomocí elektrických sloupů rozváděná po celém městě. Rozhodně mi hodně usnadňuje práci, bez něj bych to měl hodně těžké. Mám i více elektrických pokemonů, ovšem ti pracují ve vnitř v elektrárně a nebo odpočívají v pokemonském středisku. Tato práce není moc snadná, ale nemůžu si stěžovat. Pokud máš elektrického pokemona který má nadměrné množství elektrické energie, můžeš mi ho na moment půjčit a já ho jí zbavím. Má-li naopak malé množství elektrické energie, za malý poplatek v hodnotě 50 PK mu ji dobyji. To je celkem výhodně, nemyslíš? Podle mě ano. Pokud máš zájem o nějakou z těchto dvou věcí, napiš si o ní do komentáře. Já budu jen rád."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama