Pokémonské středisko

8. května 2012 v 18:15 | Pokemons Team
Procházíš se po náměstí, zaujatě si prohlížíš výlohy obchodů kolem sebe. Rozhodneš se, že prozkoumáš budovy kolem parku. Rozeběhneš se tedy, a po několika minutách se už rozhlížíš po krásném parku. Lidé sem chodí spolu se svými pokemony třeba na procházku. Okolo parku je několik budov, které jsi ještě neprozkoumal/a. Nejvíce tě zaujme dřevěný domek s červenou střechou. Když si budovu lépe prohlédneš z blízka tak zjistíš, že nade dveřmi je písmeno P. To značí, že se v budově nachází Pokemonské středisko. Nemáš co na práci a tak se rozhodneš do Pokemonského střediska podívat. Otevřeš obrovské dveře a octneš se v jakési místnosti s mnoha dveřmi. Uprostřed místnosti je bílý pult, za nímž stojí nějaká žena s růžovými vlasy. Dojdeš až k ní a pozdravíš jí. Ona tě také pozdraví a ujme se slova jako první.
"Ahoj, vítám tě v Pokemonském středisku. Jsem sestra Joy. Máš-li zraněného pokemona, zadarmo ti ho prohlédnu a popřípadně ošetřím."
Pokemoni, kteří Joy pomáhají:
"Moje Chansey je skvělá pomocnice. Mám jí velice ráda a práci bez ní si nedokážu představit. Právě Chansey se dorozumívá s pokemony a zjišťuje co se jim stalo. Kromě zdravotní ordinace je tu také bufet s občerstvením, momentálně je ale zavřený. Pro trenéry, kteří přišli z dalekých cest tu máme volné pokoje pro ubytování. Je tu také sauna k léčícím účelům. Dokonce se tu provádějí i masáže. Mám tu také stroj, který ti může vyměnit pokemona s jiným trenérem, musíte se předtím ale dohodnout a já musím mít souhlas od obou trenérů. Nakonec tu také mám inkubátor, ve kterém ti můžu vylíhnout vajíčko, ovšem pokud ho máš aspoň týden. To je asi vše ohledně Pokemonského střediska. Jestli tedy chceš, vyber si něco z mé nabídky:


Ráda jsem tě tu viděla. Klidně přijď znovu, přeji hezký zbytek dne."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama