Policejní stanice

9. května 2012 v 7:06 | Pokemons Team
Nemáš co na práci, a tak se rozhodneš podívat se, co je nového ve městě. Vhodně se oblečeš, a vyrazíš z domu. Po chvíli konečně dorazíš do centra města. Všude je tu mnoho budov, baráčků a panelových domů. Tebe zaujme jedna menší budova, vklíněná právě mezi dvěma paneláky. Budova je natřena světle zelenou barvou. Vchod dovnitř je obrovský. Než do něj ale vejdeš, přečteš si nápis na závesném štítu. Ten hlásá, že se v budově nachází Policejní stanice. Vejdeš tedy velkým vchodem dovnitř, a ocitneš se v menší chodbě, nejspíše čekárně. Máš štěstí, je zrovna prázdná. Usadíš se na jednu z laviček a čekáš, co se bude dít. Znenadání se otevřou jedny dveře a z nich vystoupí žena se zelenými vlasy v modré uniformě. Pozve tě dovnitř, do své kanceláře. Ty jí tedy následuješ. Když dorazíš do kanceláře, posadí tě do pohodlného modrého křesla. Policistka se zhluboka nadechla, a pustila se do řeči.
"Vítej v Policejní stanice. Jmenuji se Policistka Jenny a pomohu ti vyřešit problém, s kterým jsi ke mně přišel. Pokud se ti něco ztratilo z inventáře a nebo nemůžeš něco najít, jsi na tom správném místě."
Pokemoni, kteří Jenny pomáhají:
"Spolu s mím Chatotem jsme sehraný tým. Kdyby se mi někdo snažil upláchnout, Chatot vzletí do vzduchu a podívá se po něm. Navíc působí jako roztomilý papoušek, takže z něj nikdo nemá obavy. Chatot ovšem dokáže opakovat co mu kdo řekne, a tak sebou nemusím nosit diktafon kvůli důkazům. To už ale odbočuji jinam. Chceš-li nahlásit ztrátu nějaké věci a nebo nahlásit že ti něco v profilu chybí, prosím do komentáře pod tento článek mi napiš:
1) Jméno
2) Co postrádáš
3) Kde jsi danou věc a nebo pokemona získal

Potom už stačí jenom vysečkat, a já se pustím do pátrání. Jestliže bude úspěšné, to co ti scházelo najdeš ve svém profilu."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama