Pravidla

15. května 2012 v 17:57 | Pokemons Team

PRAVIDLA

 1. Nespamuj to zde reklamami. Nás nezajímají žádné tvoje komentáře. Pokud chceš, abych se ti podívala na blog, nebo ti dala hlas atd. prosím, využij článek "Reklamy". My ti rádi vyhovíme. Všechny reklamy, které nejsou v sekci "Reklamy" mažeme.
 2. Nehádej se tu s nikým. Na vaše soukromé záležitosti nejsme zvědaví. Spory si řešte v soukromí.
 3. Nespěchej, chápeme, že se k tomu už chcete dostat, ale my máme dost práce. A spoustu poviností a jedna z nich je škola.
 4. Nekopíruj, nám to dalo všechno hodně práce vytvořit hru a proto nekopíroruj naše články, nápady, chytání a soutěže. Ono to není jen tak něco vymyslet.
 5. Nemluv vulgárně. Není slušné mluvit vulgárně, není hezké se takhle chovat. Uvědomte si, že se do hry můžou zaregistrovat i mladší děti a není to vhodné. Vugálně si mluvte v reálném světe, ale tady NE!
 6. Buď často aktivní, a to aspoň 1x za týden. Je blbé se zaregistrovat a hru nehrát. Možnost chtějí i ostatní a ty jim v tom bráníš jen tak ? No tak to máš smůlu, pokud nebudeš hrát, tak tě vyhodíme.
 7. Využij dotazovnu, jestli něčemu nerozumíš. K čemu je tady asi článek "Dotazy". Proto, pokud si nejsi v nečem jist, tak využij "Dotazy", nemáš se ničeho bát. A i když je něco někde napsané a zeptáš se, budeme naštvaní, ale vždycky odpovíme, je možné, že si článku nebo informacím nerozuměl. Lepší se zeptat, než udělat chybu, to budeme naštvaní ještě víc :D
 8. Hlaš se pokud někam odjíždíš v článku Vzkazy a přípomínky v podčlánku Vzkazy pro Pokemons Team. Každý týden tu bude kontrola členů. Ten kdo se nepřihlásí, odchází, nahradí ho někdo jiný. Je to nefér, protože ostatní budou o krok vepředu, ale já s tím dělat nic nemůžu, proto se snaž chodit na blog co nejvíce. Pokud máš pocit, že to zde nezvládneš, nebudeš stíhat tak se ani nepřihlašuj.
 9. JEDEN účet smíš vlastnit. Chci nechat prostor i ostatním lidem. Pokud se chceš odhlásit, v sekci "Odhlášení" vyplň přihlášku. V případě, že se chcete přihlásit dva sourozenci nebo příbuzní z jednoho počítače, prosím, abyste se hlásiliu registrace. Pozdější omluvy netoleruji ! Je zakázáno se vydávat za jiné členy.
 10. Hra je omezená na počet členů, konkrétně 12, vyjímky nedělám, startéři už jsou určeni a další nedávám. Samozdřejmě, pokud se někdo odhlásí či bude neaktivní, bude se moc přihlásit někdo jiný s pokémonem, s kterým začal předchozí trenér.
 11. Hra je v Sinnohu, a proto ber na ohled, že budou pokémoni z ostatní oblastí se vyskytovat vzácněji. Unova tam vůbec nebude. Do chytání budu dávat pokémony postupně s různými levely. Pokémony budu dávat podle hry Diamond. Kdo hrál Diamond, tak už bude asi vědět, které pokémony tam jsou.
 12. Zaměření je jen jedno, protože se musíte soustředit na jednu věc. Abyste v ní vynikali. Neskákejte z kamene do vody, ale na kámen. Rozhodnutí nelze měnit, takže si vyberte pořádně. Vyjímky nedělám !
 13. Neubližuj svým pokémonům, je mi jedno, jestli budeš svého pokémona rozmazlovat, nebo na něho křičet a hodně na něho dřít, není to proti pravidlům, ale hlavně svým pokémonům neubližuj. Myslím tělesně, žádné bití pokémonů a podobný. Pokud tohle slečna Jenny někde zjistí, odebere ti pokémona a ty budeš vyhozen.
 14. Dávej si pozor na svoje pokémony, pokud jim štěstí klesne pod 50%, může ti utéct. Čím míň se o ně ho starat, tím víc mu bude klesat štěstí. Štěstí závisí i na tom, jak si s ním hrajete, nebo se bavíte. Pokud mu energie dochází, musíš ho vyléčit u sestry Joy, čím víc zápasí, tím víc strácí energie a pokud mu klesne zdraví pod 25%, je v ohrožení života.
 15. Denně trénuj maximálmě 1x, jelikož je tu až 12 členů a někteří píšou velmi dlouhé tréninky. Útok smíte naučit za den jen JEDEN, a nedělám vyjímky jako, že jsem včera pokémona nic nenaučil, a proto ho dnes učím dva útoky. My budeme hodnotit trénink ne podle délky, ale podle obsahu. Ber na ohled, že pokémon se nesmí moc vyčerpat. Proto, vždycky před tréninkem zkontroluj, jestli není unavený a po tréninku ho vem do střediska. Trénuj tím, že s pokémonem skoušíš a taky občas se to nepovede. Někteří píšou, teď jen např. Piplupe, nauč se vodní pumpu, vodní vír a bublinkový proud. NE! TOHLE ZAKAZUJEME. Nevynechávejte prosím řádky, jen mezi odstavcemi. V případě, když nevíte jak trénovat, obraťte se na odborníky jako Luke.
 16. Denně smíš chytit jen 1 pokémona, na chycené pokémony byste si měli udělat čas. A na svoje taky. Chceme, abyste se naučili rozumět si s pokémony. Jak chcete, nenutím vás, abyste jim vše kupovali. Klidně buďte na ně přísní (třeba jako Paul) to taky je způsob. Ale Nechceme, abyste si hodně chytali pokémony a nic s něma nedělali.
 17. Povinosti při chytání jsou správné vyplnění formuláře. Koho chytáš, s kým chytáš a obsah. Obsah musí vyskytovat jak útočíš, jak útočí druhý pokémon (pozor, to, že tam napíšete, že použil hyperpaprsek nebude znamenat, že ho bude umět, to rozhodneme my) jak se vyhýbají, prostě všechno podrobně. Čím lepší bude chytání, čím lepší tvůj pokémon, tím je větší šance ke chycení pokémona. Zde bude hrát role hlavně level a typová převaha.
 18. Bav se, protože bez tohohle si nezahraješ. Je to pro nás důležité, chceme, aby si člen užil zábavu a pokud se nebaví, tak ať odejde, to nebude mít cenu.
Případně dotazů se prosím obraťte do článku "Dotazy"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama