Profesorova laboratoř

9. května 2012 v 17:24 | Pokemons Team
Procházíš se po okolí města. Je tu krásně, všude samé lesy a louky. Dokonalý dojem naruší až jedna poměrně velká budova s nějakou vysílací věží vedle. Když se okolo budovy porozhlédneš tak najdeš i skleník plný vzácných a voňavých bylin. Odhodláš se a dojdeš až ke dveřím. Nad dveřmi je krásným a úhledným písmem napsáno Profesorova laboratoř. Protože jsi zvědavý/á jak profesor vypadá, vstoupíš do budovy. Octneš se v krásně uklizené velké síni. Uprostřed místnosti je v obrovském květináči vysazená obrovská palma. Za palmou se táhla dvě schodiště, která se výše spojila v jedno a vedli do druhého patra. Tebe zajímá jak to nahoře vypadá, a jdeš se tam tedy po schodišti podívat. Druhé patro je vymalováno sytě žlutou barvou. Přímo proti tobě jsou obrovské prosklené dveře. Ty se jimi podíváš dovnitř a spatříš tam obrovské množství různých pokemonů. Už už chceš do místnosti vztoupit, když tě náhle někdo osloví. Hlas je přívětivý a tak sebereš odvahu a otočíš se. Před sebou spatříš staršího muže s šedými vlasy a šedým knírem. Oblečen je do čistého, elegantního saka s kravatou. On tě pozdraví, a představí se.
"Ahoj, vítám tě v mé laboratoři. Jmenuji se Rowan a jsem v oblasti Sinnoh profesorem všech trenérů i koordinátorů. Pokud máš u sebe šest pokemonů, ostatní pokemoni které chytíš putují právě sem. Můžu ti nějak pomoci?"
Pokemoni, kteří profesorovi Rowanovi pomáhají:
"Společně s mím Alakazem se o pokemony které ke mně dají řádně staráme. Každý pokemon zde dostane třikrát denně plnou misku pokemoních granulí i vodu, má zde dostatečné množství hraček a aby se cítil dobře, je v prostředí které vyhovuje jeho typu. Jako příklad ti dám třeba Piplupa. Piplup je jak jistě víš vodní typ. A tak je spolu s ostatními vodními pokemony v místnosti, která připomíná okolí jezera. Uprostřed místnosti mají vodní typy obrovské umělé jezero, kde mohou plavat a zároveň i dovádět. Okolo jsou umělwe vysázeny rostliny, které v blízkosti jezer rostou. Nakonec je tu i občerstvovací kout, ve kterém dostávají speciální jídlo pro vodní pokemony. Nemysli si, že se takhle dobře mají jen vodní typy. Takhle dobře je postaráno o všechny typy, jaké u nás jsou. Pro větší pohodlí pokemonů je tu třeba také sauna, masážní místnost a volný volný výběh ochráněný tak, aby pokemon neutekl, ale mohl se pohybovat volně kam chce. Chci říct, že o pokemony tady jejich trenéři nemusí mít obavy. Pokud i ty máš u mě nějakého pokemona a chtěl bys nějakého kterého máš u mě, klidně ti ho rád vyměním. Ovšem místo něj sem musíš dát zase jiného, abys měl pořád u sebe maximálně šest pokemonů. Chceš-li někoho vyměnit, vyplň prosím do komentářů pod tenro článek tyto informace:

1) Jméno
2) Jakého pokemona chceš do týmu
3) Jakého pokemona dáváš ke mě

Dále se už nemusíš o nich starat. Já jakmile dostanu tvůj požadavek, zadám tyto informace do mého počítače a on provede výměnu tvých pokemonů. Doufám že jsem ti to vysvětlil dost jasně, tohle téma je totiž poměrně důležité.
Kromě výměny svých pokemonů mi tu dokonce můžeš i pomáhat. Samozřejmě že bych se ti vhodně odvděčil nějakou odměnou. Třeba nějakou peněžní částkou, věcí a nebo dokonce i pokemonem! To je přeci lákavé ne? Jsem tu totiž sám, a sám už pomalu všechny pokemony nestíhám. Práci si můžeš vymyslet sám, fantazií se přeci meze nekladou. Podmínkou je, že tvá výpomoc musí mít nejméně pět řádků! CHceš-li totiž dostat pořád odměnu, musíš si jí zasloužit. Pomoct mi můžeš třeba s krmením pokemonů, hraní si snimi a nebo třeba tak, že s nějakým půjdeš třeba na procházku. Myslím si, že je tu hodně věcí s čím by se mi dalo pomoct. Pokud bys byl tak hodný a pomohl mi, já budu jen a jen rád."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Clampy Clampy | 3. července 2012 v 15:32 | Reagovat

Dobrý den, chtěla bych se zeptat s čím bych vám mohla pomoct. Vím už jste to říkal ale já bych byla raději kdyby jste mi zadal s čím chcete pomoci.

2 Profesor Rowan Profesor Rowan | 3. července 2012 v 18:02 | Reagovat

[1]: Dobrý den, přesně v pravý čas. Můžeš mi prosím najít mojí Starly ? Stratila se mi, když přišel do mé laboratoře můj vnuk. Vyděsil ho. Měl by být někde v lese.

3 Clampy Clampy | 3. července 2012 v 19:49 | Reagovat

"Tak to nechte na nás, my vám jì najdeme a přivedem." Vyběhnu z laboratoře a vyvolám Emilly. "Emilly pokusíme se najít Starly která patří panu profesorovi. Má být někde v lese a vzhledem k tomu že může být ve vzduchu a nebo být na zemi tak jedna z nás bude lést ve stromec a druhá po zemi." Emilly vyskočila na strom. "Dobrá tedy bu deš na stromech a já na zemi. Když uvidíš Starly tak na mě zavolej, nebo zavolám já tebe. Tak pojďme hledat." povzbudivě jsme se vydali. Viděli jsme plno pokemonů dokonce i z jinYch regionů. "Chim!" Zavolala mě Emilly a  Jà za ní vyšplhala. Když jsem tam vylezla  byla přede mnou Starly " Ahoj Starly, nepatříš panu profesorovi?" Zeptala jsem se. Ta mě klovla do hlavy a odlétla. "Zřejmě ne :-D " Usmály jsme se na sebe a dál hledaly. Nohy se mi občas zamotali do rostlin ale nějak zvlášť mi to nevadilo. Najednou jsem viděla Starly na zemi jak se tam prochází. "Emilly pojď dolu." mírně jsem zavolala. Ta slezla mi na rameno. "Ahoj Starly, nepatříš panu profesorovi?" zeptals jsem se a když vzlétla tak jsem si dělala naděje. Ale najednou použila porivový útok a odfoukla nás kus zpátky a uletěla. "Zase to nebyla ona. Tak nevadí jdeme hledat dál." zhruba po půl hodince jsem zahlédla další. "Emilly pojď dolu." Zavolala jsem jí. Ta mi zase sklouzla na rameno. "Ahoj Starly, nepatříš panu profesorovi?" zeptala jsem se a ta vzlétla a přistála mi na rameni. Pak zakývala. "Výborně tak už můžeme jít zpátky do laboratoře." když jsme dorazily tak Starly vzlétla a přistàla profesorovi na rameno. "Tak jí máte zpět. Doufám že už neuletí a kdyby ano tak mi řekněte. Zase vám přijdu pomoci, tak se tu mějte"

4 Profesor Rowan Profesor Rowan | 4. července 2012 v 10:11 | Reagovat

[3]:Moc tobě i tvé Chimchar děkuji, že jste mi Starly našli. Za odměnu vám dám tohle záhadné vajíčko. Ovšem než odejdeš, ještě bych ti měl říct jak se o něj starat. Protože je to vajíčko, nesmí být delší dobu v chladu. Pokud tedy doma nemáš inkubátor, měla bys ho zabalit do nějaké teplé přikrývky a nějak ho zahřívat. Pokud se o vajíčko budeš dobře starat, brzy se z něho něco vylíhne.

5 Clampy Clampy | 4. července 2012 v 11:52 | Reagovat

[4]: Moc vám děkuji. Slibuji že se o něj budeme s Emilly dobře starat. A určitě budu za váma chodit jestli nepotřebujete pomoci.

6 Luxya Luxya | 4. července 2012 v 11:57 | Reagovat

"Dobrý deň.. môžem vám nejako pomôcť?" prídem do laboratorie a opýtam sa.

7 Profesor Rowan Profesor Rowan | 4. července 2012 v 12:17 | Reagovat

[5]:Nemáš zač, za svou práci si to zasloužíš.

[6]: Ahoj, jdeš právě včas. Potřeboval bych pomoct s nakrmením všech pokemonů, které tu mám. Pomůžeš mi?
*Pokemony, které má profesor v laboratoři si můžeš vymyslet*

8 Luxya Luxya | 4. července 2012 v 12:28 | Reagovat

"Jasné, idem hneď na to!" Prikývla som a vyvolala Piplupa. "Ahoj Acey.. pomôžeš mi s nakŕmením pokemonov u profesora? Je ich tu pomerne veľa, tak potrebujem tvoju pomoc. Ty by si mi podával granule a ja by som ich im dávala." Ace odhodlane prikývol. Vykročili sme do skladu. Opatrne som zažala svetlá v sklade. Tie sa jeden po druhom začali rozsvietovať, až bol osvetlený celý sklad. "Páni, ten je veľký." S úžasom som povedala. "Tu by mali byť granule." Ukázala som na poličku s názvom Kŕmenie.  Zobrali sme dva veľké mechy a položili ich von. Vedľa v miestnosti boli misky pre pokemonov. "Takže najprv tam donesieme prvý mech a nasypeme granule do všetkých misiek." Ace súhlasil a pomohol mi odniesť mech. Ja som ho držala z hora, on ho podopieral z dola. O pár sekúnd bol mech v miestnosti. "Ideme na to." S naberačkou som nabrala granule z mechu a nasypala ich do misiek. Každú som zaplnila presne po vrch, aby tam nebolo málo granúl alebo veľa, a aby mal každý pokemon rovnakú dávku. "Pokemoni, poďte jesť!" Zavolala som ich a oni pribehli. Ladne pribehol Persian i Meowth, Manectrike a Houndoom. Potom sa dopotácal aj tučný Snorlax. Tomu som musela dať viacej granúl. "Ták, prvú várku máme za sebou. Ideme na tú druhú." Spoločne sme vrátili mech do skladu a odniesli ten druhý do druhej miestnosti. Tá bola ďalej než prvá, takže sme sa poriadne zadýchali. "Dobre, sme tu. Teraz spravíme to isté." Zase som vytiahla naberačku a nasypala granule do misiek. Zavolala som pokemonov. Prišiel Squirtle,  Hoothoot, Wartotle, Yanma a nakoniec aj roztomilý Teddiursa. "Tak teda dobrú chuť.. a ahojte!" S Piplupom sme si poriadne oddýchli a šli za profesorom. "Ták, Misia hotová." Zasmiala som sa.

9 Profesor Rowan Profesor Rowan | 4. července 2012 v 12:34 | Reagovat

[8]:Dobrá, velmi jsi mi pomohla. Za odměnu ti dám sáček s berry, konkrétně je v něm šest berry. Sáček si budeš moct nechat.

10 Luxya Luxya | 4. července 2012 v 12:36 | Reagovat

[9]: "Ďakujem vám veľmi moc! Berry som práve potrebovala. Aj nabudúce, dovidenia!" poďakovala som a odišla.

11 Knitboy Knitboy | 4. července 2012 v 16:46 | Reagovat

Dobrý den pane profesore, nechcete s něčím pomoct ?

12 Profesor Rowan Profesor Rowan | 4. července 2012 v 17:18 | Reagovat

[11]: Zdravím tě. Ty mi chceš pomoct? Dobrá, tak by ses mohl postarat o tuto Combee. Nedávno jsem ji našel úplně vyčerpanou před svou laboratoří. Když se ti podaří ji trochu vyléčit, pobavit, nakrmit a podobně, odměna tě nemine. ;-)

13 Knitboy Knitboy | 5. července 2012 v 8:48 | Reagovat

*Převezmu od profesora pokeball s Combee a pustím ven Triu.* Tak Trio, pomůžeš mi s ní ? *Tria po chvilce váhání kývne a pak jdeme spolu do profesorovy kuchyně. Pozdravím kuchaře, uklidím jeden z volných stolů a rozprostřu přes něj deku.* Tak za prvé je unavená, takže bych jí dal vypít koktejl z berry s léčivými účinky. *Vytáhnu pokedex a najdu si informace o berry.* Trio, pamatuj si tyhle berry: cheri, chesto, pecha, rawst, aspear, leppa, oran, persim, lum a sitrus berry. *Tria celá zmatená koukala vyjeveně ale pak ukázala směrem k zahradě.* No jo, máš pravdu. Lepší bude když  je bude jíst popořadě...takhle by se mohlo stát že se poblije...By bylo jako míchat poffiny a svíčkovou. *Triě to je fuk, sebere mi pokedex a skočí oknem do zahrad. Naštestí je kuchyň v přízemí. Chvílemi se ozývá její volání ale po chvíli mi začne oknem házet berry.* Těch Sitrus berry mi hoď trochu víc. Ty mají totiž asi nejlepší účinek. *Oknem mi pak hodí několik dalších berry a pak skočí zpátky.* Tak a teď je zbavit semínek, rozmixovat a může se podávat. Snad se nebude profesor zlobit že jsi jich pár utrhla. *Tria mě už neposlouchá, a ukazuje mi abych po ní házel berry. Já po ní hodim jednu Sitrus a už mi došlo co chtěla dělat. Berry rozzštípla klovavým útokem na dvě poloviny. V jedné z nich byla pecka a já jí pak házel postupně všechny.* Tak a teď najít mixér. Jo a mimochodem, tady máš kapesníček a utři si zobáček. *Tria si ho pořádně utřela a já mezitím konečně našel mixér. Položil jsem ho na stůl a zapojil do zásuvky.* A jé, vypadá to, že se tam všechny berry nevejdou. Už vím, nejdřív namícháme ty léčivé a pak ty co přidají zdraví. *Tria souhlasí a už hází cheri, chesto, rawst, aspear, leppa a lum berry do mixéru. Já tu napěchovanou hmotu zavřu víkem a zapnu. Za chvíli máme koktejl z berry.* Tak a teď jí to dáme vypít. *Na deku vypustím Combee která je v dosti žalostném stavu, přestože byla u profesora. Já jí podávám sklenici s tím koktejlem a třemi brčky. Všechny tři hlavy usrkávají a Tria taky loudí. Naštestí jí tam trošičku nechaly. Několik vteřin potom se však něco dělo. Odřeniny z jejího těla se začaly vstřebávat a vše ostatní také.* Tak a teď trio namícháme ten koktejl co jí přidá na zdraví. *Tria už házela oran, persim a sitrus berry do mixéru a za chvíli dostala Combee druhý koktejl. Její znavené tváře se však probouzely k životu, jako se mění forma Cherrim na slunci.* Tak a tuhle část máme za sebou. Co by si Combee řekla na procházku skleníkem ? Combee přikývne a letí vpředu. Chvilku blomáme po chodbách až dorazíme do skleníku. Tria utíká směrem k obřímu poupěti na druhé straně. Combee letí za ní.* Tak jsme tady a něco si zahrajeme ne ? *Oni neposlouchají, pozorují poupě které se začíná rozevírat. Vyskočí z něho Sunflora a začne se s těma dvěma bavit. Po chvíli to vypadá na zápas tak zasáhnu.* Dobře Sunfloro, ale ne tady, pojď aspon ven. *Sunfloře to nevadí a tak jdeme. Combee se chce jen dívat, tak zápasit bude Tria.* Tak jsme tady. Combee, budeš rozhodčí ? *Combee celá šťastná že uvidí zápas souhlasila. Sunflora začala se vstřebávacím útokem kterému se tria vyhnula jen tak tak. Tria jí to pak oplatila klovavým útokem který Sunflora zase tolik nečekala. Sunflora použila útok zakořenění a Tria ji chtěla srazit nárazovým útokem. Sunflora náraz pohltila a na Triu chvilkově zmatenou použila vstřebávací útok. Tria se nestihla vyhnout a to mělo za účinek její prohru. Combee něco zakřičela, Sunflora se uklonila a šla si zpátky do skleníku.* Ještě že to Combee nevypila všechno. *Vyndám sklenici s koktejlem který Combee nevypila do dna a dám ho vypít Triě. Ta nabyla novou energii a byla jako dřív.* Tak co Combee, co bys chtěla dělat teď ? *Combee letí laboratoří až dorazíme do...poněkud zvláštního pokoje. Po všech stěnách jsou šestistranné kóje s vajíčky. Combee letí směrem k jedné, třínásob velké kóji. V ní dřímá původce vajíček, Vespiquen.* Combee, nemyslím že to je dobrý nápad. * Tria, ji chytne za ocásek ale ani to ji neudrží. Combee už dolétla k Vespiquen a  té se její přítomnost asi moc nelíbí.* Combee, pojď radši pryč. *Tria už celá hysterická neví co má dělat. Combee něco volá na Vespiquen a ta s tím asi souhlasí, i když se jí moc nechce.  Nakonec jí podá jedno vajíčko a pošle ji pryč. Tria za ní vajíčko převezme a už utíkáme zase pryč z pokoje.* Combee, že ty chceš vylíhnout to vajíčko ? *Combee kývne a letí zase do jiné místnosti. Já ji s Triou následuji a ocitneme se v líhni.* Tak sem si chtěla Combee ? *Combee kývne a ukáže na nějaký přístroj. Já na něj na její přání zapojím vajíčko a na displeji se ukáže toto: Druh-Combee, Čas do vylíhnutí-2 dny. *Tria kopne do přístroje a čas do vylíhnutí se změní do 2 minut.* To si dělat nemusela...Spokojená Combee ? *Combee kývne a už spěchá zpátky k Vespiquen. My běžíme za ní a když dojdeme do pokoje, Vespiquen na nás už čeká. Já jí předám vejce a ona ho drží v náručí.* Teď se dívej Trio. *Vejce začne zářit a měnit tvar. Za chvilku je ve Vespiquenině náručí malá Combee. Tria si ji přijde zblízka prohlédnout a pak od Vespiquen převezme Combee, která je skoro stejně velká jako ona. Combee zamává křidélky a letí dveřmi pryč. My jdeme za ní a i ta Combee o kterou jsme se prvně starali. Combee letí zahradou a my tři se na ni díváme.* Tak co Combee, chceš ještě něco dělat ? *Combee zavrtí hlavami a já ji vezmu zpátky do pokeballu.* Tak a teď zpátky za profesorem...

14 Profesor Rowan Profesor Rowan | 5. července 2012 v 10:03 | Reagovat

[13]:Svou práci jsi splnil bravurně, ani mě by nenapadlo použít léčivé berry. Protože Combee o kterou ses mi tu staral si tu chci nechat, jako od¨menu ti dám Combee, které jsi pomohl se vylíhnout. Ale dobře se o ni starej! Navíc nezapomínej, že je to ještě mládě.

15 Knitboy Knitboy | 5. července 2012 v 10:12 | Reagovat

[14]: Děkuju a nezapomenu...

16 Luxya Luxya | 5. července 2012 v 11:08 | Reagovat

"Dobrý deň profesor, potrebujete pomoc?" Usmejem sa a priskočím k profesorovi.

17 Clampy Clampy | 5. července 2012 v 11:58 | Reagovat

"Zdravým pane profesore. Chci se zeptat jestli nemáte nějakou prácičku pro mě? A také jak se vede vaší Starly?

18 Profesor Rowan Profesor Rowan | 5. července 2012 v 16:19 | Reagovat

[16]:Zase ty? ALe dobrá, určitě bych tu pro tebe něco měl. Nedávno jsem ztratil dokumenty, ve kterých byli informace o Luxrayovi. Mohla bys mi prosím napsat o něm nějaké informace (obrázek, popis, výviny, nějaké útoky, kde se vyskytuje apod.) Hodně by mi to pomohlo.

[17]: Tebe tu také vidím nějak často. Slyšel jsem, že ráda pečeš. Mohla bys tedy pro mé pokemony něco napéct? Chci jim také občas zpestřit stravu, ale jsem mizerný kuchař.

19 Luxya Luxya | 5. července 2012 v 17:05 | Reagovat

Luxray
Obrázok: http://i915.photobucket.com/albums/ac360/X-TremDesigner/luxray.png
Luxray je Elektrického typu, ale ovláda útoky aj iných typov napríklad Strašidelná tvár, Vrčivý útok, Kúsavý útok a Nárazový útok. Medzi jeho elektrické útoky patrí Výbojový útok, Bleskový útok, Bleskový tesák a Voltový náraz. Jeho prvý vývin je Shinx. Druhý vývin je Luxio, z ktorého sa vyvinul Shinx na leveli pätnásť. Z Luxia na Luxraya je potreba level tridsať. Luxray je nazývaný Levím pokemonom (Lvím pokemonem) kvôli jeho veľkej lebke pripomínajúcej leva.
Má veľké uši ktoré zachytia skoro každý pohyb a stredne veľké nohy s pásikmi na bokoch. Jeho telo je modrej farby, ale na sebe má čiernu kožušinu ktorá zakrýva predné nohy a väčšiu časť tela. Má dlhý čierny chvost zakončený žltou hviezdou. Jeho shiny verzia je taká istá, len kožúšok je žltej farby a hviezdica oranžovej. Jeho zaujímavosť je špeciálny zrak, ktorým dokáže odhaliť rôzne prekážky. Samec sa od samice líši veľkostou – samička je o niečo menšia. Je to veľmi rýchly a silný pokemon a preto je obľúbený u väčšiny trénerov. Vyskytuje sa najčastejšie v opustených domoch a elektrárňach, ale objavuje sa aj inde. Priemerný samec meria 1.4 metra a váži 42.0 kg.

20 Clampy Clampy | 5. července 2012 v 20:18 | Reagovat

"Takže něco napéct jo? No to bude pohoda. Pomohou mi moji miláčci. Emilly a Zubíku potřebuji pomoct napéct sušenky. Pak nějaké dostanete ale většina jich bude pro ostatní tady. Takže zde v kuchini máme vše připravené. Vy mi budete podávat to co řeknu ano?" Oba kývnuli. Vyndala jsem obrovskou mísu. Metli a rovnou si tam nasypala plno mouky. "Tak teď mi jeden z vás podejte mléko a druhý droždí." Podaly mi to. Droždí mi tam hodil Zubat a mléko lila Emilly. Já míchala. "Tak super teď 8 vajíček." Emilly a Zubík rozklepávaly vejce a dávali je do mísy. Já stále míchala. Těsto už bylo husté. "Tak paráda teď tam nasypte ty lentilky a čokolády." Oba pokemoni nadčeně sypali  sladké. "Tak a teď těch 8 formičkových pekáčů." Oba pokemoni mi podali ty pekáče. Já to nalejvala do formiček. "A hele zbylo i na 9." Emilly mi podala ještě jeden pekáček. Já to tam nalila. " Páni tady je snad tucet troub. Tak to tam pojďme nandat." Začaly jsme to nandavat. Pak jsme to zapnuli a čekaly." Tak je to hotové teď to dejme na talíře aď to vychladne." Vyndali jsme pekáče a vyndaly sušenky na talíře. Pak je daly vychladnout do ledničky. "Tak si každej z vás vemte 3. Já si nedám. Až je dojíte tak je pujdem rozdat. " Moje zlatíčka to spořádaly a moc jim chutnalo. "Tak jdeme rozdávat." Vzaly jsme velký tác a všechny sušenky na něj nasypali. Pak jsme vyšli z kuchyně do jídelny. Každému pokemonovi jsme daly sušenku. Pak jsem vrátila pokemony a vydala se za profesorem. "Tak všem sme dali sušenku. Doufám že jim chutnalo a tady sem vám jich pár zkovala" dala jsem mu šátek se sušenkami.

21 Luxya Luxya | 6. července 2012 v 20:10 | Reagovat

"Dobrý deň profesor, potrebujete s niečím pomôcť?"

22 Clampy Clampy | 7. července 2012 v 9:49 | Reagovat

"Dobrý den profesore. Našla by se tu pro mne práce?"

23 Profesor Rowan Profesor Rowan | 11. července 2012 v 15:24 | Reagovat

[19]:Děkuji, tvá práce je velmi podařená. za tvou snahu získáváš nejen nové zkušenosti o Luxrayovi, ale také ti dávám 100 PK a sušenku.

[20]: Moc ti děkuji. Sušenky byli výtečné. Za tvou námahu ti dávám jednu skleničku medu a potion.

24 Profesor Rowan Profesor Rowan | 11. července 2012 v 15:27 | Reagovat

[21]:

[22]:Dnes né, odpočiňte si. Ale zanedlouho mě klidně můžete navštívit znovu ;-)

25 Luxya Luxya | Web | 18. července 2012 v 21:34 | Reagovat

Aj ja chcem potion nie len sušenky! :DD

26 Bale Bale | 22. července 2012 v 10:30 | Reagovat

Dobrý den profesore. šel jsem takhle okolo a řekl jsem si že bych vás navštívil a když jsem tu tak bych se rád zeptal jestli nechcete s něčím pomoct...

27 Luxya Luxya | 23. července 2012 v 16:16 | Reagovat

Dobrý deň, potrebujete pomoc? :)

28 Safíra Safíra | 23. července 2012 v 18:14 | Reagovat

Dobrý deň,nenašla by sa tu nejaká práca?
Ráda vám s tým pomôžem,však Turtwig*Usmeje sa na Turtwiga a on s istotou kývne* ;-)  :D

29 Profesor Rowan Profesor Rowan | 26. července 2012 v 14:12 | Reagovat

[26]:Ano, docela by se mi hodila tvá výpomoc. Pokud si chceš vysloužit nějakou odměnu, mohl bys mi pomoci s vyčištěním boxů pro Taurose a Ponyty.

[27]: Zdravím tě. Pro tebe bych tu také něco měl. Mohla by ses na celý den postarat o tohoto Girafariga.

[28]:I pro tebe se tu samozřejmě něco najde. Nedávno, budou to asi tři dny, mi utekla Glameow. Mohla bys mi jí prosím zkusit najít?

30 Bale Bale | 26. července 2012 v 15:58 | Reagovat

Dobrý den profesore tak jsem tady na tu práci. *Ano ? To je skvělé, jsi hodný.* Kde máte lopaty, kýble na vodu, kolečka a vidle ? *Všechno je támhle v té kůlně, vidíš ji ? *Ano samozřejmě. *A to budeš dělat sám nebo máš nějaké pokémon ?* Ano mám 2 pokémony. *A mohl bych je vidět ?* Samozřejmě Starly, Buneary pojďte ven !! * Z pokébalu vyletí oba pokémoni a oba hledí na profesora.* Nebojte to je jen profesor. *Buneary jak ho viděla tak na něj hned skočila.* Aha , samozřejmě vždyť Buneary je tady od vás tak si vás musí pamatovat. *Ano ovšem že si mě pamatuje, tak si prosím rychle dejte do toho.* Dobře a profesore stáje jsou volné ? Nebo jsou tam Taurosové a Ponyty a teprve je máme vyprovodit na louku ? *Jééé já zapomněl, budete tak hodní a vyprovodíte je na louku ?* Ano samozřejmě. *Moc děkuji a teď si pospěšte už to tam fakt zapáchá, jdu nakrmit pokémony, kdyby jste něco potřebovali tak řekněte.* Dobře jdeme, nejdříve jdeme do stájí a koukneme se jak to tam vypadá… *První co mě praštilo do nosu byl smrad.* Fuj tady to opravdu nevoní, ale ty Ponyty ty jsou nádherné také bych taky chtěl ale nesmímé ztrácet čas tak Starly ty otevři támhle ty 3 boxy, Buneary ty taky 3 boxy a já támhle ty 4. *Ponyty byli dost klidné a všechno probíhalo v klidu.* No dobře teď Buneary ty otevři 3 boxy u Taurosu, Starly ty taky 3 boxy a já zase 4. *Taurosové, to už bylo jiné sem tam nějaký odběhl ale Starly ho rychle vrátila.* Výborně Starly teď Buneary a Starly běžte otevřít druhé dveře ať se to tady vyvětrá. *Buneary se chytla Starly za nohy a letěli spolu.* Vy jste super dvojka ale teď pojďme do kůlny a najděme to nářadí. *Došli jsme do kůlny a tam byl takový nepořádek !* No nic támhle vidím 3 lopaty, Starly sleť pro ně, Buneary támhle jsou 2 kýble tak skoč pro ně a tady jsou dvoje vidle ty vemu já a jdeme. Já zapomněl na kolečka ale ty tam nikde nejsou, běžte to mezitím odnést do stájí a já skočím za profesorem. Dobrý den znovu profesore, *No dobrý co si přeješ ?* No víte nenašli jsme kolečka, nevíte kde jsou ? *No možná jsou ve sklepě.* Ano děkuji. *šel jsem do sklepa a vytáhl troje kolečka.* Tak dobře, běžte si hrát když vás budu potřebovat tak vás zavolám. *Oba pokémoni si šli hrát a já mezitím čistil Taurosův box.* No ten tady toho má… *O dlouhou chvíli a 5 sekund později * No super Boxy pro Taurose by byli Buneary a Starly leťte za profesorem a zeptejte se ho kde je studna abychom mohli vyčistit ty boxy. *Za 2 minuty přiletěla Starly a držela pokébal, chvilku po ní přišla Buneary a taky držela pokébal.* Co s nima ? *Oba pokémoni hodili pokébal a z nich vyletěli Piplup a Poliwag.* Aháá tady není blízko studna tak mi poslal vodní pokémony, no dobrá Buneary a Starly rychle utíkejte do kůly a tam je někde koště tak ho seberte. *Oba rychle letěli.* Poliwagu prosím vodní dělo do tohohle boxu a ty Piplupe do tohoto boxu… *Za 2 minuty přišli Buneary se Starly a drželi krupáč.* néé to je krumpáč  běžte tam znovu !! *Mezitím Poliwag i Piplup umyli první boxy.* Dobře tak se vrhněte na druhý a pak na další. *Starly a Buneary přišli a konečně drželi koště.* no výborně běžte si hrát. *Oba si vesele hráli a já jsem mezitím vymetal vodu z boxu před stáje.* Dobře Poliwegu a Piplupe tady mám nějaké jídlo tak si dejte a odpočiňte si než já vymetu tu vodu a vyčistím další boxy tak to bude trochu trvat. *Oba mi věřili a jídlo si dali a celkem si pochutnávají.* Tak dobře už to bude jenom vyvezu tyhle kolečka na hnůj a budu hotov, tak už ty boxy můžete umývat. *Oba se do toho vrhli a já jsem jim nestíhal.* Výborně vraťte se do pokébalů. *Piplup a Poliwag plně vyčerpani se vrátili do pokébalů.* Starly a Buneary ! Seberte pokébaly a odneste je profesorovi. *Oba sebrali pokébal a závodili kdo tam bude dřív.* No super teĎ mám klid tak si to rychle udělám… Do 10 minut byli boxy jako nové.* Šel jsem za profesorem a viděl jak si hraje se Starly i s Buneary.* Ahá já jsem si říkal že se nějak nevracejí. *Profesor se usmál.* Pane Profesore kde máte nějakou slámu nebo seno abych tím mohl vystlat boxy ? *Ne to nemusíš to já už sám.* Prosím pane Profesore já mám ještě chvilku čas a nemám co dělat, prosím.  *Tak dobře támhle je taková malá stodola, ta je plná sena… Seber si vidle támhle ty pytle a musíš to nosit.* To je v pořádku já to přenosím. *Děkuji ti.* Nemáte za co… Šel jsem nosit, byla to opravdu těžká práce. Vystlal jsem boxy a trochu sena jsem dal i do krmítka. Ještě pane profesore. *Ano* Kde máte nějakou studnu ? *Proč ?* Abych dal Ponytám i Taurosum, protože je teď horko a určitě budou vyčerpaní. *To jsi hodný ale tady studna není,* No to je škoda. *Ale jestli by jsi opravdu chtěl tak asi půl kilometru odtud je čistý potok tak si vem všechny kýble co najdeš a támhle je malý traktůrek tak ho zkus nastartovat a jed tam.* Super jdu na to… *Ale opatrně ten traktůrek už dobrých 10 let nejezdil.* 10 let ? To bude práce to nastartovat. *No to tedy bude.* Jdu na to.. *Našel jsem asi 10 kýblu a traktůrek jsem nastartoval za 10 minut… Potom jsem dojel k rybníku, naplnil kýble a ptom jsem naplnil náplně na vodu v boxech a šel jsem.* Tak profesore všechno je uděláno, tak já jdu někdy se zase stavím, Starly, Buneary pojďte…......

31 Profesor Rowan Profesor Rowan | 26. července 2012 v 19:40 | Reagovat

[30]:Svou práci jsi vykonal lépe, než-li jsem čekal. Opravdu jsi mě překvapil, dost jsi mě potěšil. Za tvou usilovnou a skvěle splněnou práci si zasloužíš dvě skleničky medu, 500 PK, Vodní kámen a pro každého tvého pokemona 1 level.

32 Bale Bale | 27. července 2012 v 5:47 | Reagovat

[31]: Děkuji pane profesore, někdy zase přijdu jestli nebudete mít novou práci

33 Luxya Luxya | 28. července 2012 v 0:25 | Reagovat

„Tak poďte všetci von!“ Vyvolala som všetkých mojich pokemonov a Girafariga. „Teraz nás je šesť. Bohužial, Girafarig je s nami iba na tento deň, takže si ho musíme poriadne užiť, čo vy na to?“ Všetci radostne zvískli. Girafarigovi sa ihneď zapáčila krásna Scarlet. Stále po nej pokukoval. „Hehe, no ták beťárisko. Som rada že ste sa s Girafarigom spriatelili. Môžem ťa zatiaľ volať Felix?“ Opýtala som sa Girafariga. Ten lahostajne prikývol. „Dobre, tak teda poďme na lúku pohľadať nejaké tie lahodné berry. Reina, prosím dávaj pozor na Electru a Gibla.“ Reina prikývla a ja som nahodila do ruksaku jedlo, košík, plachtu a dva sáčiky. „Tak teda poďme.“ Pravdu povediac, cítila som sa veľmi dobre, keď som vyšla s mojou pätkou a ešte aj so silným Girafarigom zo strediska. Všetci na mňa zízali. Ja som iba zdvihla hlavu a hrdo šla vpred. O chvíľu sme boli za mestom. „Ale noták, Gible! Nechaj toho! Prestaň kúsať Electru!“ Vynadala som Giblovi a posunula ho vpred aby som nanňo videla. „Tak sme tu. Hľadáme Cheri, Pecha a Aspear berry.“ Okrem Reiny a Aca sa všetci na mňa prekvapene zadívali. „Kľud, mám tu obrázky, aby ste vedeli ako vypadajú.“ Usmiala som sa a ukázala im to. Cheri berry bolo ostro červené, skôr gulatého tvaru so zelenou stonkou. Pecha berry bolo srdiečkového tvaru, jemne ružovej farby. Aspear berry bolo guľaté, žlté, so zelenými kruhmi. „Rozdelíme sa do troch skupín po dvoch – ja budem mať na starosti týchto drobcov. Ponyta bude s Acom, Reina s Felixom a ja som mala na starosti Electru a Gibla. Obidvaja napriek svojej hyperaktívnej povahe mi ochotne pomáhali oberať. „Dávajte to do tohto košíka v strede, a nie že niečo zjete! Maximálne jeden a s tým sa rozdelte.“ Electra s Giblom sa na seba nepriatelsky pozreli a začali divo zbierať berry na nízkych stromčekoch. Tieto sady nepatrili nikomu, boli už dlho opustené. Tréneri sem občas chodia pomlsať si s pokemonmi, natrhať nejaké to berry, ale že by tu boli rady trénerov, tak to nie. Toto miesto je viac menej schované na okraji lesa. Natiahla som sa za vysokou vetvou obrastenou Aspear berry. Na jednej vetve bolo dokonca päť berry! To znamená že aj na ostatných vetvičkách ich musí byť veľa. Prešla som pár krokov a uvidela ďalšiu vetvu, tentokrát bola ale vyššia než som predpokladala. Zúfalo som sa poobzerala okolo seba a uvidela som veľký kameň. „Prosím, pomôžte mi ho preniesť k tamtomu stromu, a dám vám z Pecha berry. To je najsladšie berry!“ Obidvaja sa oblízli a pomohli mi s kameňom. Medzitým som sa pozrela na Felixa (Girafariga) ako nosí na chrbte košík s berry a Reina ich svojim vysokým krkom ľahko odtrháva. Konečne som dosiahla na vytúženú vetvu. Boli na nej štyri Aspear berry. „Nom, myslím že to stačí na uvarenie torty.“ Usmiala som sa a zišla z kameňa. Vysypala som Electrine a Giblove malé košíky do môjho veľkého – bol úplne plný. „No, aby nebol taký ťažký, môže si nejaké to berry zobrať.“ Usmiala som sa a drobci sa ihneď pustili do berry. „Dobre, poďte! Už stačí!“ zavolala som na Felixa, Reinu, Scarlet a Aca. Všetci prišli s plnými, alebo so skoro plnými košíkmi plných rôznych berry. Celý tým aj Felix na ne zízali a oblizovali sa. „No, počkajte si na koláč a tortu!“ Usmiala som sa a zosypala berry z košíkov tých štyroch do dvoch igelitiek. „Tak poďme.“ O polhodinu sme boli späť v stredisku. „Teraz musíme tie berry pretriediť, takže poďme.“ Všetci prikývli a my sme sa dali do práce. Cheri berry šli na prvú kopu, Pecha na druhú a Aspear na tretiu. Sem tam sme ponúkli malý balíček trénerom ktorý šli okolo, pretože sme tých berry mali naozaj veľa. Felix vypadal naozaj šťastný a ja som bola rada. Dúfala som že si deň s nami poriadne užil. „Uf. A máme to. Teraz si upečieme koláčiky a tortu necháme na zajtra, dobre? Neboj sa Felix, zajtra ti do laboratória donesieme.“ Felix trochu zosmutnel. Určite si môj tým obľúbil a ja som si obľúbila jeho. Bol to skvelý pokemon a rada by som ho navštivovala. „Poďme na to.“ Každého z nich som poverila jednou úlohou – Ace nosil hrnce, varešky a podobné a Gible a Shinx mi pomáhali doniesť cukor, soľ a tak ďalej. Girafarig Psychickým útokom miešal cesto a vaľkaľ droždie. Reinu som musela vrátiť, pretože sa do kuchyne nezmestila. Mrzelo ma to, ale nemohla som ju nasáčkovať do maličkej miestnosti. Ja som vyhriala hrnce a sporák. „Dobre, poďme to rozmixovať. Ace, skús so Železným drápom nakrájať všetky berry.“ Ace sa radostne usmial a začal krájať. My sme zatiaľ zliali mlieko, droždie, soľ a cukor dokopy a vytvorili husté cesto. Potom sme nakrájané berry vhodili do cesta a Ponyta rozohnila oheň slabými ohienkami ktoré vydychovala z tlamy. „Dobre, teraz to opatrne vhoďme do hrnca.“  Girafarig to jemne vlial do hrnca. „Teraz musíme počkať dvadsať minút. Čo tak si zahrať schovávačku?“ Všetci súhlasili. Gible musel pikať, pretože rozbil pohár pri nosení vecí. Mne to ani nevadilo, ale nikto nechcel pikať a Gible jediný chcel. Napočítal do dvadsať a šiel nás hľadať. Prvého našiel Aca, ktorý sa skrýval v sklade. Druhú našiel Ponytu, ktorá bola skrčená pod kuchynskou linkou. Tretiu našiel Electru, ktorá bola síce malá, no zarachotila miskami, keď sa schovala v skrinke. Takže som vyhrala! „Jé, ja som vyhrala! No paráda. Bola som schovaná za skriňou v kuchyni. Myslela som si že ma fakt nájdeš keď si šiel blízko mňa! Ale poďme už pozrieť to cesto.“ Všetci sme sa zasmiali a s úsmevom na perách sme sa vrátili do kuchyne. Cesto už bolo hotové. „Felix, prosím rýchlo priprav formičky a Ace, daj ich na stôl.“ Nakoniec sa zapojili všetci, pretože sme ich nevedeli nájsť. O pár minút boli už na stole. Ja som chytila hrniec a pomaličky vliala voňavé cesto do formičiek v tvare srdiečok. Bolo ich tridsať. Najprv sme tam naliali cesto z Pecha berry, ktoré krásne a opojne voňalo. „Mmm.. to tak voní.. no musíme to nechať vychladnúť. Takže poďme spraviť Aspear Berry.“ Všetko sme spravili tak ako predtým a naliali to do vriaceho hrnca. „Joj, už sa teším až budeme mať všetky koláčiky a ochutnáme ich!“ Všetci sa začali oblizovať. „Ale musíme vydržať.“ Po tomto sa ozvalo po kuchyni smutné mrmlanie. „No, poďme si zatiaľ zahrať nejakú hru. Sestra Joy tu má odloženú malú loptu, takže by sme si mohli zahrať Bombu. Tá hra spočíva v tom, že začneme si hádzať loptou a súčasne počítať do desať. Ten kto to chytí keď povieme „desať“, tak mu lopta vlastne vybuchne v ruke. Preto sa to volá bomba. Čo na to hovoríte?“ Chvíľku sa dohadovali a nakoniec pristáli. Šli sme radšej do haly aby sme v kuchyni nič nerozbili a začali si hádzať. Ja som to hodila Acovi a ten to odrazil ku Electre. Tá vysoko vyskočila a odrazila loptu s nohou. Lopta preletela až k Ponyte, ktorá ju rýchlo odrazila hlavou ku Giblovi. To už bolo šesť sekúnd. Nakoniec to Gible odrazil k Acovi a ten ku mne, keď zrazu sa ozvalo desať a ja som mala loptu v ruke. „Áaale.. prehrala som! Nevadí. Myslím že by to cesto mohlo byť hotové, nie?“ Pokemoni prikývli a potom sme šli do kuchyne. Cesto bolo opäť hotové. Tentokrát sme vytiahli formičky v tvare citróna. Opäť bolo formičiek tridsať. Položili sme ich vedľa Pecha berry. „Tak čo, ideme na tie Cheri berry?“ Pokemoni nadšene prikývli a my sme sa dali do práce. Zopakovali sme taký istý postup. „No, tak kým sa cesto varí, poďme poschovávať formičky a poumývať riad.“ Pokemoni trošku neochotne prikývli, ale potom ich to začalo baviť. Ponyta zohriala vodu a Ace začal umývať riady. Ja som ich utierala a Electra a Gible ich ukladali na seba. Felix svojim Psychickým útokom taniere opatrne schovával do skriniek. Takto sme to zhruba za dvadsať minút mali umyté a schované v skrinkách. Kuchyňa bola vyumývaná až sa leskla. „Tak poďme dorobiť tie koláčiky, nech to máme za sebou.“ Pokemoni so slinami v ústach prikývli a ja som cesto začala nalievať do formičiek v tvare hviezdy. Ostatné koláčiky boli už vychladnuté, tak sme ich iba vyklopili z formičiek a formičky schovali. Každý pokemon zbaštil tri koláčiky z toho druhu čo im chutil, takže zjedli osemnásť koláčikov spolu. Zostalo nám 26 Aspear berry koláčikov, 20 Pecha berry a 26 Cheri berry koláčikov. „Čo hovoríte na to keby sme dali zopár koláčikov do útulku? Z každého päť kusov, mohli by sme za to dostať iné lahodné sladkosti. To je dobrá ponuka, nie?“ Pokemoni súhlasili a my sme ich šli zaniesť. Odovzdali sme ich a vrátili sa do strediska. „Chcela by som vám poďakovať za pomoc a som rada že ste si pochutili. BOhužial sa musíme s Felixom rozlúčiť. Ale nebojte, určite ho občas navštívime! Teraz šup spať do pokeballov. Dobrú noc.“ Všetci sa usmiali a Felixa objali. Ja som ich potom vrátila a šla spať.

(je to aj v mojom profile)

34 Luxya Luxya | 28. července 2012 v 0:36 | Reagovat

[30]: + vraciam sem Girafariga. (Meno Felix už neplatí, chcela som ho len tak oslovovať ten deň, aby som nemusela písať to krkolomné Girafarig :DDD)

35 Profesor Rowan Profesor Rowan | 28. července 2012 v 10:57 | Reagovat

[33]:
[34]:O Girafariga ses postarala skvěle, den s tebou si náramně užil. Našel si nové přátele a zakoukal se do Scarlet, která se mu opravdu líbí. Chtěl by se vypravit na tvou cestu s vámi. Mě by to nevadilo, ale ty bys musela souhlasit. Pokud ho chceš, může jít s vámi.

36 Luxya Luxya | 28. července 2012 v 11:40 | Reagovat

[35]: cože? :OOO súhlasím! určite!

37 Luxya Luxya | 29. července 2012 v 13:13 | Reagovat

Dobrý deň profesor, potrebujete pomoc? :)

38 Profesor Rowan Profesor Rowan | 30. července 2012 v 9:12 | Reagovat

[37]: Ahoj, ty si nám pomohla tolik, že už nemám pro tebe žádnou práci. Skus přijít zase příště

39 Bale Bale | 30. července 2012 v 9:20 | Reagovat

Dobrý den a pro mě by se našla práce ?

40 Luxya Luxya | 30. července 2012 v 12:13 | Reagovat

Tak teda prišla som som dnes. Potrebujtete pomoc?

41 Profesor Rowan Profesor Rowan | 31. července 2012 v 13:43 | Reagovat

[40]:

[39]: Ano, potřebuju od obou. Jdete včas, no, jedu v pátek na služební cestu a vrátím se v pondělí. Teď jsem se to právě dozvěděl, nechcete mi ty dny pohlídat laboratoř a pokémony ? Pokud ano, už začněte chystat jídlo a všechny potřebné věci, pověřil bych to oboum.

42 Bale Bale | 31. července 2012 v 14:51 | Reagovat

[41]: Dobře

Luxyo co si bereš ? Máš na výběr, nachystat jídlo, pohlídat laboratoř, umyt laboratoř a hrát si s pokémony ?

43 Bale Bale | 31. července 2012 v 16:56 | Reagovat

[42]:

[41]: A ještě se chci zeptat, to musíme psát každý den jak sa o to staráme nebooo stačí jednou ?

44 Profesor Rowan Profesor Rowan | 31. července 2012 v 17:29 | Reagovat

[43]: Každý den nejmíň jednou, ale jste dva, tak se můžete střídat

45 Bale Bale | 31. července 2012 v 18:43 | Reagovat

[44]:
DObře

Luxyo já si vemu pátek a nedělu, ty si vem sobotu a pondělí ano ?

46 Luxya Luxya | 31. července 2012 v 21:23 | Reagovat

[45]: no dobre..

47 Bale Bale | 1. srpna 2012 v 15:49 | Reagovat

[44]: A ještě pane profesore mohl bych si pújčit vaše pokémony na výmopoct ?

48 Viki Viki | 2. srpna 2012 v 8:22 | Reagovat
49 Bale Bale | 2. srpna 2012 v 8:39 | Reagovat

[48]: Supééééééééééééééééééééér :-)

50 Bale Bale | 3. srpna 2012 v 9:28 | Reagovat

Dobrý den profesore. *No konečně už jsi tady, vezmi si to.* co to je ? *Jsou to klíče od všeho co tady je.* Aha, tak děkuji a kdy odjíždíte ? *Právě teď, už pro mě jede taxi.* Dobrá, počkejte já vám to pomohu naložit. *Si hodný a starej se mi o mé pokémony.* Nebojte budu. Tak Staravia, Wurmple a Buneary pojďte ven ! *Všichni pokémony vyskočili z pokébalu.* Nazdárek pokémoni dnes a v neděli se budeme starat o tuhle laboratoř. *Všichni kývnou hlavou.* Tudíž po vás chci aby jste se chovali slušně, nedělali bordel, pomáhali mi a hrajte si třeba s ostatními pokémony. *Všichni znovu kývnou hlavou.* Jo jasně, já vás znám, ale opovažte se něco udělat ! Tak pojďme. * uděláme 15 kroků a už jsme u dveří.* No super a který je to klíč. *Zkouším všech 10 klíčů ale žádný z nich nebyl správný a k tomu se mi pokémoni začali smát.* Jen se nesmějte na vás taky dojde. *V tu chvíli mi Buneary podala klíč který byl pod rohožkou… byl správný.* Díky Buneary. *No né ten má zatáhlé všechny rolety, je to tma jako v pytli, vytáhnu rolety a najednou je tady světla jako venku.* No super hned to tu vypadá líp, tedy až na ten bordel na stole a na poličkách, jejda a kolik neumytého nádobí.* No nic dáme se do toho *když najednou Buneary na něco ukazuje.* Hmm co to je ? *Kouknu se na to a na tom napsáno “Ahoj Bale, jestliže to čteš tak jsi tu a já jsem na služební cestě, prosím tě mohl by si to tady pohlídat a uklidit ? Myslím tím uklidit v laboratoři, vypustit pokémony aby si hráli, vyčistit jezírko pro vodní pokémony, vypustit Ponyty a Taurose a třeba jim nachystat nebo natrhat jídlo, ovocné stromy jsou tady všude a ještě třeba poséct trávu vzadu na louce, tam si pokémoni většinou hrají teĎ sem neměl dostatek času, vypadá to tam jako v pralese.“ *kouknu se tam.* Ou opravdový prales. No pokémoni budeme mít dost práce. Tak Buneary, Staravia a Wurmple zkuste otevřít ty skříně a vypustit pokémony z pokébalů. *Všichni to udělali a z pokébalu vyskočili všichni pokémoni.* Nazdárek. *Ihned jak mě viděli tak se na mě koukali a byli dost nažhaveni a šli na mě.* Ne já vám nechci ublížit. * V tu ránu někdo zavolal… utíkám k tomu.. kdo je tam ? Tady profesor co pak si mě nepoznal jsem tady dole na obrazovce.* Jé pane profesore to jste vy ? Už jste tam ? *Ano cesta hodně rychle utekla tak co už si se dal do práce ? * Ještě ne ale už se chystám. Ale nemohl by jste něco říct pokémonům aby na mě neútočili ale aby mi pomáhali ? *Anno ovšem… 5 minut jim něco říkal a všichni pokémoni se na mě usmáli.* Super, díky pane profesore já je teď všechny vypustím na dvůr a potom vypustím Taurose a Ponyty, potom vyčistím jezírko, dojedu pro vodu na umytí laboratoře, nádobí a ještě aby se ponyty a Taurosové mohli napít a ještě před tím půjdu poséct louku.  *Jsi moct hodný Bale ale nechceš si něco nechat na příště když tu zase budeš ?* Rád bych ale není si co nechat na příště, všechno je nutné teď a když mám dost času tak to rád udělám. *Tak dobře, vždyť ty si něco najdeš, tak já musím a měj se !* Ano, se tam mějte. Tak běžte ven  a otevřu jim dveře na dvůr. *Všichni pokémoni si začali hrát.* Tak jak jsem to říkal ? Co půjdu udělat první ? Jo vlastně vypustit Taurose a Ponyty. *Dojdu ke stodole a otevírám ji, všichni se na mě kouknout ale nejsou nažhaveni na mě zaútočit, to asi proto, protože když jsem tu byl naposledy tak mě asi viděli.* No nazdar tak běžte se ven protáhnout a nadýchat čerstvého vzduchu a já vám tam donesu čistou vodu. *Otevřel jsem jim boxy a všichni vyletěli na louku.* Super tohle si mohu škrknout, teď jdu vyčistit jezírko, to bude těžké. *Přijdu a většina pokémonů v něm.* Tak běžte ven jdu to jezírko čistit ! *Nikdo nechtěl ale zamnou se objevil dost velký Machoke a všichni šli.* Hm díky. Dobře ale kde má profesor tu tyč se síťkou abych mohl osvobodit jezírko od listí ? *Machoke ukázal na kůlnu.* Díky. *vytáhnu klíče a otevřu kůlnu.* Hm tady je uklizeno, že by to udělal profesor ? Nebo jsem to byl já ? No to je jedno, kde to je ? *Machoke tam vleze a za 5 sekund mi donese to co jsem hledal.* Díky, teď ty dveře jenom zavři, určitě něco budeme potřebovat. *Machoke kývne hlavou a zavře.* Dobře a teď to musím vyčistit. *V jezírku bylo všeli cos, to co jsem vytáhl jsem dával na kolečka které mi mezitím Machoke dovezl.* Super díky, Machoku mohl by jsi to mezitím odvést támhle na ten hnůj ? *Machoke kývne hlavou a už to veze.* Hm super pokémon. Tak teď jak tu vodu dostat pryč ? *Machoke přijel a ukázal na takový kohoutek.* Hm co to je ? *Potočím jím a voda začne někde odtěkat.* Super, díky a támhle je určitě další kohoutek. *Ano byl tam a jakmile jsem jím otočil tak, nádherně čistá voda zase přitékala, ale ihned zase odtékala.* Já jsem idiot já zapomněl otočit zpátky tím druhým kohoutkem, Machoku budeš tak hodný a otočíš jim na tu druhou stranu ? *Machoke kývne hlavou a už to udělal.* Super dík, já znovu pootočil kohoutkem a znovu přitékala čistá voda. Tak už to je můžete jít do vody ! *Všichni pokémony byli šťastní, hlavně ti vodní a ti co se vody nebáli.* Dobře další věc si mohu škrknout a co teď ? Jo už vím, musím jet pro vodu, Machoku pojedeš se mnou ? *Machoke kývne hlavou.* Super ale měl bych sebrat u mé pokémony, jdu se po nich kouknout, prosím tě vyhledej všechny kbelíky a dones je na tohle místo. *Machoke začal hledat, já mezitím našel pokémony ale ti se skvěle bavili a tak jsem je nechtěl rušit.* Nevadí… *Machoke našel mezitím 15 kbelíků.* Super Machoku jdu nastartovat támhle ten traktor a dojedeme k potoku. *Machoke kývne hlavou a přenese ty kbelíky na vlečku.* Tak jedééém ! *Dojeli jsme tam asi za 10 minut a oba jsme rychle začali nabírat vodu do kbelíků.* Tak to by jsme měli tak jedem, Machoku zůstaň na vlečce a hlídej kbelíky, aby se nepřevrátili. *Machoke kývne hlavou.* Tak už jsme tady Machoku počkej já zajedu ke stodole abychom to neměli tak daleko od přenášení. *Machoke pokrčí rameny a zůstal tam.* Super  teď pojď do těch boxů a vylej tu vodu ven z těch krmítek. *Málo který pokémon tam měl ještě vodu.* Dobře a teď seber ty kbelíky plné vody a nalej to do těch krmítek, neboj já to taky udělám. *Machoke se usměje a udělá to.* Super je to ještě nám zbyli 2 kýble což je však málo protože Ponyty a Taurosové mají ještě na louce krmítka pro vodu a tam se ty 2 kbelíky vejdou, musíme znovu jet pro vodu. *Machoke kývne hlavou a už nasedá na traktor.* Počkej ještě sesbírej ty kbelíky a dej je na vlečku já mezitím vyběhnu s těmito dvěma a naleju jim to tam. *Machoke kývne hlavou a naloží všechny kbelíky mezitím co já jsem zpoceně došel na louku a nalíval jsem jim to tam.* Tak jsem tady, jedem ! * Cesta nám znovu trvala 10 minut.* Tak jsme tady ale myslím si že těch 15 kbelíků je příliš mnoho na umytí laboratoře, na umytí nádobí a na napojení pokémonů, co myslíš ? *Machoke pokrčí rameny.* No to je jedno, když zbyde voda, tak zbyde nechám si to tady na příště. *Machoke kývne hlavou a nakládá kbelíky na vlečku.* Super Machoku jedem ! *Machoke skočí znovu na vlečku.* Super ! už jsme tady. Machoku prosím dones támhle těch 5 kbelíků do laboratoře ! *Machoke to udělal.* Počkej ten poslední vemu já a pomůžeš mi najít misky na vodu. *Machoke kývne hlavou a ihned mi podal ty misky.* Díky, teď je vezmeme ven, nalijeme do nich tu vodu. *Machoke kývne hlavou, a tak se taky stalo, zavolali jsme pokémoni a protože byli vyčerpaní tak to celé vypili.* No nevadí, později zajedeme pro další.* Tak teď abych šel posekat támhle ten zarostlý prales, ale kosou se mi to nechce dělat, nemáte tady traktůrkovou sekačku ? *Machoke pokrčí rameny.* No zkusíme ji najít. *Hledali jsme 5 minut a nakonec ji našli ale nebyla v ní nafta.* Škoda ale určitě ji tady někde profesor bude mít. *Taky že jo, ve sklepě byl celý kanistr, nalil jsem a šli jsme séct.* Tak Machoku běž hlídat pokémony, kdybych něco potřeboval tak tě zavolám. *Machoke kývne hlavou a jde na dvůr.* Tak super, jak se to startuje ? *Nakonec jsem to našel a nastartoval, sečení mi trvalo přes hodinu, mezitím pokémonům vyhládlo.* No dobře, Machoku dej ty kbelíky na vlečku a prosím najdi nějaké košíky na ovoce.  *Machoke kývne hlavou a našel jich 9.* Super a teď prosím řekni támhle těm dvou Chikoritám, Bulbasaurovi a Tangele aby šli s námi a pomohli nám sundat ovoce ze stromů. *Machoke kývne hlavou a všichni pokémoni nastoupí na vlečku.* Super díky jedeme a ty Staravia poleť s námi a naviguj nás. *Staravia vyletěla do vzduchu a naviguje nás, jeli jsem ani ne 15 minut a našli jsme obrovské stromy plné ovoce. Byli tam jablka, hrušky, třešně, švestky a to bylo vše.* Super Staravia teď si odpočiň, Machoku vytáhni 8 kbelíků a těch 9 kbelíků. *Machoke je vytáhl.* Dobře a teď Chikority, Bulbasaure a Tangelo, použijte své dlouhé výhonky a sundávejte to ovoce ze stromů. *kbelíky a košíky byli zaplněny za 10 minut.* Dobře teď támhle vidím potom, pojďte mi pomoct naplnit je vodnou a pojedem.  *Nikdo nebyl proti a hned jsme kbelíky naplnili.* Jedém, držte se ! *Za těch 15 minut jsme byli zpět a pokémoni nás už nedočkavě vyhlíželi.* Tak tady to máte ! *Všichni se na to jídlo vrhli.* No měli jsme ho donést úlplně na začátku, moje chyba, Machoku ty si teď odpočiň a jez, já ty misky naplním sám. *1 kbelík mi zbyl tak jsem ho donesl Ponytám a Taurusům na louku.* Ták už se vraťte do pokébalů, a běžte si odpočinout, já ještě přijdu tu umýt laboratoř a nádobí což jsem teď nestihl, to vás taky vypustím ven. tak se mějte….....

51 Jolt Jolt | 4. srpna 2012 v 17:56 | Reagovat

Dobrý den pane profesore. Mohu vám pomoci

52 Jolt Jolt | 4. srpna 2012 v 17:58 | Reagovat
53 Profesor Rowan Profesor Rowan | 4. srpna 2012 v 18:22 | Reagovat

[51]:Ano, mohl bys všechny pokemony které tu mám nakrmit. Zatím tu je Girafarig, Snover a Electivire.

54 Luxya Luxya | 4. srpna 2012 v 18:51 | Reagovat

Prepáč, dnes asi nestihnem tu napísať.. ale pokúsim sa.

Mením Girafariga za Shinxa.

55 Jolt Jolt | 4. srpna 2012 v 19:28 | Reagovat

"Dobrá tedy tak je nakrmím."
Vezmu pokeball kde je Terra a vyvolám ji. "Terro nakrmíme zde pokemony. A toGirafariga, Snovera a Electavira. Jdi je najít a svolej je na oběd. Já dojdu do kuchyně a kouknu do spíže." Terra se vydala na zahradu. Já zamířil do kuchyně. Kuchyň byla obrovská. Velké dveře spižírny měly na sobě nakreslené pokemoní jídlo. Otevřel jsem dveře a bylo zde tolik plechovek že je snad nelze spočítat. Začal jsem hledat jídlo určené pro Girafariga. "Gligar, Gliscor .... Á mám to Girafarig" vzal jsem plechovku a šel hledat jídlo pro snovera. " Slowpoke..... Zde to je Snoverovo plechovka." vzal jsem ji a už jsem hledal plechovku pro Electivira. Byla hned na očích a tak jsem ji hned vzal. Když jsem odcházel ze špižírny všiml jsem si pytlíku s poffiny a pytlíku se sušenkami. Pár jsem jich vzal z obou pytlů. Když jsem dorazil před laboratoř už tam byli nachystané mistiçky a pokemoni. "Výborně Terto. Ty dostaneš taky" vyndal jsem jeji misku a plechovku. "Tak nejdříve předkrm. Sušenky!" zavolal jsem nadčeně a do každé misky jsem dal 2. Během chvilky byli snědené. "Tak teď hlavní chod" Vzal jsem plechovky a do každé misky jsem vysypal celou plechovku granulí. Byli také snědené během chvilky. "Tak a teď ještě desert" vyndal jsem poffiny a do každé misky jsem dal 8 poffinů. "Tak, to je vše co jsem vám měl dát" pokemoni odkráčeli i s miskama. Plechovky jsem vyhodil a Terrynu misku jsem dal zpátky do batohu. Šel jsem zpátky do laboratoře a našel profesora. "Tak nakrmeno" oznámil jsem mu

56 Viki Viki | 4. srpna 2012 v 21:07 | Reagovat

[53]: Ale profesor rowan je přece na služební cestě

57 Bale Bale | 5. srpna 2012 v 8:49 | Reagovat

[56]: :-) Taky jsem mu to říkal na chatu

58 Viki Viki | 5. srpna 2012 v 10:11 | Reagovat

[55]: řekneme, že si pomáhal balemu a luxyii, takže ti to vyhodnotíme v pondělí

59 Bale Bale | 5. srpna 2012 v 12:59 | Reagovat

*Vejdu před laboratoř.* Kruci kde mám klíčky ? *Pokémoni se mi za zády začnou smát.* Co je zas ? *Buneary mi je podá.* Díky Buneary tak běžte než se naštvu. *Za sebou jsem zamčel.* No tak teď půjdeme nachystat jídlo pro pokémony kde má profesor nějakou skříňku s recepty ? *Staravia na něco ukáže.* Jo je to tady. A hele je tu i nějaký vzkaz “ Bale, jestliže to čteš tak to znamená že jdeš chystat jídlo pro pokémony, to jsem rád tady v krabičce máš recept, když se ti tohle jídlo povede nachystat tak máš vystaráno protože tohle jídlo je pro všechny druhy pokémonů. “ hmm super, a támhle je další papírek “ jestliže jsi tenhle papírek našel, znamená to že ho čteš, jen sem ti chtěl říct že všechny přísady, koření a suroviny pro chystání jídla najdeš buď to v lednici nebo v jedné skříni “  No super je tady 5 skříní a v jedné z nich jsou přísady. *Staravia na jednu skříň ukazuje.* Super je to tady tak teď, Buneary podáš mi ten recept ? *Buneary mi ho ihned podá.* No to je recept ? To bych tedy nezvládl zavolám pro jistotu profesorovi. *Volám.* Kruci proč to nebere ? *Ano ? Kdo je tam ?* To jsem já Bale pane profesore.* To jsi ty ? Málem jsem tě nepoznal.* No já vás ano, *Co mi  chceš ?* No víte, ráno jsem natrhal ovoce a dal ho pokémonům teď bych chtěl nachystat nějaké jídlo ale já na to vaření nejsem nemáte nějaké granule ? *Ale ovšem.* a kde ? *Měli by být ve sklepě.* Ano moc děkuji, tak si to tam užijte a naschle. *Ahoj Bale a dobře se o to starej.* Nebojte budu. Tak Beautifly zůstaň tady a Staravie a BUneary pojďte se mnou ! *Beautifly zůstal v laboratoři a ti 2 šli se mnou.* Tak teď ty dveře musíme odemčít, ale to bude těžký když nevíme kterým klíčem. *Zkusil jsem 3 a nic.* Kruci zkusím další. *Naštěstí to byl on* Tak pojďte tam. *Byla tma ale naštěstí jsme brzy našli světlo.* Tak teď hledejte nějaký veliký pytel s granulemi . *Všichni jsme se dali do hledání a tentokrát jsem to našel první já.* Tak dobře teď to jen vytáhnout. *Trvalo nám to asi 5 minut.* Tak super teď to tady necháme a pojďme pro misky. *Misky jsme našli po 2 minutách a všechny jsme je naplnili a dali ven. *Dobře teď pojďme vypustit ty pokémon… Všichni pokémoni byli rádi že mě znovu vidí a že se mohou dobře najíst a nadýchat čerstvého vzduchu.* Ahoj Machoku. *Machoke se usměje sebere si misku a jde za mnou.* Machoku chceš mi pomoct ? *Machoke začne kývat hlavou.* Dobře ale počkej, nad něčím přemýšlím, zdá se mi že jsem na něco zapomněl. *Machoke taky přemýšlí.* Aha už vím, Geodude pojď ven. * Z pokébalu vyskočí Geodude.* Ahoj, Geodude, promin že jsem na tebe zapomněl. *Geodude se usměje a kouká se Machokovi přímo do očí.* No teď, Geodude, budeš se s ním kamarádit ! Ale mi teĎ pracujeme tak nám pojď pomoct. *Geodude hned šel a s Machokem se skamarádil.* Tak dobře Machoku zkus najít nějaký hadr čím by jsme poumývali laboratoř i nádobí. *Machoke hledal 2 minuty a nakonec našel.* Super ale vy se oba bojíte vody že ? *Oba kývnou hlavou tak dobře, běžte si ven hrát a zavolejte mi buďto Chikoritu nebo Bulbasaura. *Oba odešli a po chvilce přišel Bulbasaur.* Ahoj my se moc neznáme, jsem Bale a hlídám to tady když je profesor pryč. *Bulbasaur kývne hlavou.* Mohu tě poprosit  o spolupráci ? *Bulbasaur kývne hlavo.* Super, vytáhni si své šlehouny, chytni jimi tyhle 2 hadry, namoč je do kýblu a umyj támhle ty 4 okna, protože já tam nedostanu. *Bulbasaur se usmál a udělal to.* Díky já mezitím umyji tu podlahu která je špinavá. *Trvalo nám to asi 10 minut a okna i podlaha byli umyta.* Dobře moc ti děkuji já teď půjdu umýt nádobí, můžeš si jít hrát. *Bulbasaur utíkal ven a já byl zase sám… trvalo mi to asi 5 minut a potom jsem otevřel okna aby tam šel čerství vzduchu a aby ta podlaha byla rychleji suchá.* Kdo ví dělají pokémoni ? *Vejdu na dvůr a každý si s někým hraje nebo si procvičují útok které umí.* tak Beautifly, Staravie, Buneary, Geodude pojďte pojedeme pro ovoce. *Všichni si nasedli ale Machoke chtěl taky.* Machoku promin ale ty né musíš hlídat pokémony. *Machoke se usmál a kývne hlavou.* Tak dobře mám 9 košíků a 8 kbelíků. *Jeli jsme a k ovocným stromům jsme dojeli za 8 minut.* Dobře Staravie tady máš košík, chyť si ho do drápků a ty Beautifly házej do toho ovoce, teĎ Geodude a Buneary držte ty kbelíky a já vám do toho budu házet ovoce. *Takhle nám to trvalo asi 15 minut.* Dobře teď to naložme a jedeme zpátky. *Geodude mi to pomohl naložit takže to bylo rychleji zpátky jsme jeli pomaleji abychom nerozsypali ovoce.* Tak jsme tady teď Geodude seber i Machoka doneste mi ty misky. *Geodude tak udělal a zachvilku mi je i s Machokem donesli.* Díky, teď zavolejte pokémony ať se jdou najíst a pak už si půjdete odpočinout do pokébalu. *Tak se i stalo a my jsme odešli.*....

60 Luxya Luxya | 5. srpna 2012 v 16:49 | Reagovat

Dnes som mala prácu u profesora. Bola som unavená zo štadiónu, a pokemoni tiež, takže som sa rozhodla využiť čo najviac mojich pokemonov. Vošla som do laboratória, ktorá zívala prázdnotou. Potichu som spravila pár krokov a prešla som prstom po linke. Na lesklom povrchu sa ihneď zvíril prach. „Toto budem musieť napraviť.“ Usmiala som sa a šla do miestnosti s miskami. Mala by tam byť aj prachovka a vedro s vodou. „Aaa, tu to je!“ Zasmiala som sa a otvorila starú skriňu. Ihneď na mňa vybafol malý Spinarak, schovaný za mopom na podlahu. „Aale.. čo tu robíš, maličký?“ Zobrala som ho na ruky a vyniesla do haly. Zobrala som malú misku, ktorú som uvidela v kuchyni v úmyvadle a dala Spinarakovi vodu. Ten sa na mňa vďačne pozrel. Nechala som ho tam a šla znova pre veci. Vytiahla som prachovku zo skrine a šla naspäť do haly. Tri krát som prešla po linke a prach bol preč. Potom som utrela skrinky v kuchyni – vyvolala som Gibla na pomoc – ten medzitým vyžmýkaval a pral druhú prachovku. Za polhodinu bola kuchyná hotová – leskla sa čistotou. Potom som prešla pohľadom na umývadlo a nemohla som uveriť mojim očiam. V umývadle bola taká horda špinavého riadu, že som veľmi hlboko vydýchla. „No, na toto budem potrebovať pomoc.“ Vyvolala som Scarlet, Gibla a Aca. „Ace, ty mi pomôžeš poriadne vyumývať riad malým Daždovým tancom nad umývadlom, aby sme neplitvali vodou z vodovodu. Ja to budem s hubkou umývať a utierať a Gible bude riad schovávať. Od teba, Scarlet, potrebujem aby si na Acov Dažďový tanec dala Uhlíky, aby sa voda oteplila a špina šla z riadu ľahšie.“ Otočila som sa a zobrala do ruky prvý tanier. Pokemoni prikývli a dali sa do práce. Šlo nám to veľmi rýchlo, Gible rozbil iba jeden pohár – ale tých bolo furu, takže to ani nevadilo. Potom som vrátila Scarlet, lebo tá omylom zapálila skrinky. Spolu s Acom sme taniere vyčerpane doniesli do skriniek a opatrne ich uložili. „Dobre, Ace a Gible, vráťte sa. Ace, teba budem ešte potrebovať, oddýchni si.“ Vrátila som ich do pokeballov a poobzerala sa po ďalšej práci. Ihneď mi do oka padli naozaj obrovské okná v kuchyni cez ktoré bolo vidieť do haly. Ale momentálne bolo na nich toľko špiny, že vypadali ako vytríny v kostoloch. Bojovne som zdvihla kútky úst a šla po noviny. Keď som ich našla ale tridsať, čo by mohlo stačiť, šla som napustiť a vyčistiť vedro. O pár minút som bola nachystaná a udýchaná. „Uh oh.. Ace, je čas na tvoju ďalšiu prácu. Idem umyť okná a potrebujem aby si mi opláchol okno Vodným vírom – ja ho potom usuším a vyčistím zaschnuté nečistoty, ktoré potrebujem vydrhnúť. Ace kývol hlavou a vypustil slabší a menší vír, aby okná nepraskol. Potom vír pustil – voda stiekla až nadol, takže boli okná hneď čistejšie. Zobrala som noviny a začala utierať. Najprv som utrela pravý roh okna a nakoniec aj všetky ostatné. Potom som ustúpila a obdivne sa na okno zadívala. Bolo zhruba veľké ako ja. „No téda. Ihneď je tu viac svetla. Ešte päť okien a máme to.“ Celkovo boli v kuchyni dve okná a tri v hale. Mali sme čo robiť, aby sa okná leskli od čistoty. Preto sme sa vydali na druhý koniec kuchyne kde bolo ďalšie okno. To bolo vyššie a širšie než to predtým – nebolo cez neho vôbec nič vidieť. V strede okna bola veľká čierna škrvna, z čoho som usúdila že je to od kávy. Na pravej strane boli zaschnuté chrumky a rôzne druhy fľakov. Toto bude ťažké. Vzdychla som a pozrela na Aca. Ten mi ihneď pomohol Vodným vírom – ako voda opadla, a okno bolo čistejšie, skoro mi padla sánka. Toto okno malo výhľad rovno do záhrady a na krásne hory za laboratórium. „Vau.. nechápem prečo to nevyčistili predtým, v kuchyni je hneď svetlejšie a ten výhľad je krásny.. predstav si že raňajkuješ a vidíš zasnežené hory. Krása.“ S Acom sme sa zasnene zahľadeli z okna a civeli na hory. „Ale späť do práce.“ Ihneď som sa vrátila do reality a zobrala ďalšie noviny. O pár minút sa okno lesklo. „Tak poďme na tie ostatné.“ Presunuli sme sa do haly a začali čistiť. Šlo nám to veľmi rýchlo, lebo okná v hale boli menšie ako tie v kuchyni, a neboli také špinavé. O desať minúť prestala byť hala taká ponurá a my sme sa tam dokonca cítili lepšie. Utrela som si pot z čela a vyhodila noviny do vreca na odpadky. „Polovica práce je za nami. Zatiaľ sa vráť, zavolám ťa keď budem potrebovať.“ Ace prikývol a ja som ho vrátila do ballu. Spravila som jeden dlhý krok a zrazu som sa ocitla na zemi. Ucítila som prudký náraz a niečo mokré. „No sakra! Tá podlaha je naozaj špinavá! Myslím že už viem čo budem potrebovať.“ Nasadila som odhodlaný výraz a šla znova prepláchnuť vedro. Cítila som sa ako na tajnej misii, keď som sa plížila chodbami laboratória, kde bolo úplné ticho. Pokemoni asi spia, alebo sú vonku. Čiže paráda, pretože mi to nemajú ako zašpiniť. Vytiahla som mop zo skrine a vrátila sa do haly. Vyvolala som Shinx a Gibla, aby mi trochu pomohli a vzároveň sa zahrali. „Ahojte! Potrebujem od vás pomoc – pri tomto sa môžete aj skvelo zabaviť. Ja budem podľahu utierať mopom a ja vám na nohy zaviažem tieto papierové útierky – vy budete po tom mokrom chodiť a sušiť to tými papiermi. Môžete pretekať alebo robiť niečo podobné, ale hlavne si ich nevyzujte.“ Obidvaja sa zaradovali. Zohla som sa a dala im tam útierky, pripevnila ich gumičkou a hor sa do práce. Halu som vyutierala rýchlym tempom iba za päť minút. Electra a Gible sa ihneď vrhli po podlahe. Pretekali kto sa prvý dostane z jednej strany haly na druhú – zakaždým vyhrala Electra, a preto sa Gible snažil ju predbehnúť. Potom mi niečo trklo v hlave. Takto si predsa trénujú rýchlosť a môžu získať levely! Paráda. „Teraz skúste súťažiť kto prvý usuší jednu polovicu haly. Gible, ty máš od tiaľto,“ ukázala som na kraj haly, „a Electra zvyšok.“ Electra a Gible sa na seba nepriateľsky pozreli a ja som ich odštartovala. Tentokrát vyhral Gible, ktorý sústredením veľmi rýchlo sušil podlahu. „Hotovo! Ste skvelí. Tu máte sušienku, ale zjedzte ju tu, aby ste netrúsili, lebo to budete upratovať.“ Sušienku zjedli a pozdvíhali pár omrvinok ktoré im padli. „Teraz sa vráťte, zavolám vás keď vás budem potrebovať.“ Usmiala som sa a vrátila ich. Hala a kuchyna boli kompletne vyčistené. Prešla som do vedľajšej hlavnej miestnosti, ktorá bola prekvapivo čistá. Asi ju upratal ten druhý človek čo tu tiež „brigáduje“. Na skrinke visel papierik s mojim menom. Stálo tam upratanie a vyčistenie kuchyne a haly – to som mala za sebou. Potom tam bolo nakŕmenie pokemonov a vytrhanie plevelu na záhrade. „No zbohom.“ Hlesla som a poobzerala sa okolo seba. Nikde neboli misky, takže som ich musela nájsť. Hlboko som vydýchla a spravila grimasu. Vrátila som sa znova do miestnosti s veľkou skrinou, ale tam misky neboli. Preto som hľadala ďalej. Na moje prekvapenie mali misky svoju vlastnú miestnosť – na každej bolo napísané meno pokemona. Snover, Luxio, Electivire, Girafarig a Scizor. Na moje prekvapenie ich tu nebolo až toľko veľa, preto som sa potešila. Každý pokemon mal dve misky – jednu na vodu a druhú na jedlo, čo bolo desať misiek. Preto som vyvolala Gibla, Aca a Felixa (môj Girafarig). „Pomôžte mi odniesť tieto misky. Gible, ty tu potom ostaneš.“ Spoločne sme odniesli misky do miestnosti na kŕmenie. Na lístku bolo napísané aj čo každý pokemon je, takže sme potom museli hľadať aj jedlo pre pokemonov. Scizor jedol Cheri berry, bobule ktoré veľmi dobre poznám, takže som ich našla ihneď. Nasypala som mu plnú misku. Potom som šla hľadať Oran berry pre Girafariga. Vedela som že je modré, takže to bolo tiež veľmi rýchlo vybavené. Ďalšie krmivo bolo pre Snovera. Ten jedol granule – plus trochu ľadu, aby sa v lete príliš neprehrial. Granule boli v mechu pri skrini, preto tam šiel Felix a granule našiel. Potom sme šli hľadať jedlo pre Luxia. Ten jedol špeciálne granule s veľmi veľkým obsahom proteínov. Tie sme spolu s Giblom hľadali päť minút, lebo sme ich ani za nič nevedeli nájsť. Nakoneic tu bol Electivire. Ten jedol tie isté granule ako Shinx, čo bolo uľavujúce. „Uf uf. Teraz ideme napustiť vodu. Noste mi misky a ja ich budem napúšťať vodou.“ Zobrala som dve misky a odišla do kúpeľne. Postupne som tam dávala rovnako vody – iba Snoverovi som tam hodila ľad ktorý bol v kuchyni v mrazáku. O pár minút sme to mali vybavené – misky sme zaniesli do kŕmiacej miestnosti a zavolali pokemonov. Tí sa ihneď tam ihneď nahrnuli a jedlo bolo hneď fuč. Potom sa vybrali znova von na lúku oddychovať. Poumývali sme misky a hodili ich tam kde boli predtým. „Teraz nás čaká najťažšia časť. Vráťte sa. Ace, ty tu zostaň, potrebujem od teba ešte niečo.“ Vyšli sme von a šli za Scizorom. Ten súhlasil s tým že nám pomôže. „Takže, použite svoje útoky a posekajte tú vysokú trávu čo tam je, ja polejem sad berry.“ Pre tento krok som sa rozhodla z dôvodu, že záhrada vypadala ako džungľa. Sama by som cez trávu neprešla – boli vyššia odomňa. Krhľa bola v kôlni ktorá bola pár krokov od záhrady. Hadicou som napustila vodu do krhľe a začala polievať. Najprv som poliala zárodky Oran berry, potom Aspear a nakoniec ostatné. Za pár minút to bolo hotové, takže som sa vrátila po pokemonov. Trávala už bola oveľa nižšia, dokonca bola taká nízka ako normálna lúčna tráva. „Výborne! Ďakujem za pomoc, Scizor. Aj ty Ace. Teraz sa vráť. Myslím že to je všetko.“ Vrátila som ho a odišla z lúky. Pred odchodom som zamkla laboratórium a odišla.

prepáčte, včera som to nemohla napísať, nešiel mi počítač.

61 Luxya Luxya | 6. srpna 2012 v 22:44 | Reagovat

Unavene som sa tiahla do laboratória. Včera som vôbec nemohla spať, pretože som stanovali. Preto som sa rozhodla obrať ovocie, nakŕmiť ich a ísť na záhradu posekať tú džungľu a ísť preč. O chvíľu som sa nachádzala v hale, ktorá vypadala tak isto ako včera. Pochválila som sa za lesklú podlahu, čisté okná a vošla som do miestnosti na kŕmenie. Už som vedela kde sú misky a krmivo, takže to bolo vybavené za pár minút. Vyvolala som Gibla a Electru, ktorí mi nosili misky k úmývadlu. Ja som do nich napúšťala vodu. Potom som do druhých misiek nasypala granule – tentokrát som vedela aké krmivo každý pokemon je. Za desať minút bolo krmivo nachystané a pokemoni sa ihneď nahrnuli do miestnosti. Spolu s pokemonmi sme si sadli a čakali až dojedia. Jedli krmivo ako šialení. Našťastie to dojedli za pár minúť. Potom sme misky vyčistili a uložili naspäť do miestnosti. Ďalšia vec na zozname bolo berry a ovocie. Berry sa pridávalo do granúl a ovocie do dezertov, tôrt, sušeniek a podobne. Preto boli potrebné všetky veci. Zakývala som Scizorovi ktorý práve liezol na strom a vošla do sadu. Bolo tu toľko stromov a toľko ovocia až sa mi z toho zatočila hlava. „Kde je sakra rebrík?“ Zúfalo som sa porozhliadla okolo. Ale veď kde inde by bol keby nie v kôlni? Preto som šla do kôlne a zobrala som dva košíky a rebrík. Vyvolala som Gibla, Aca, Electru a Felixa aby mi pomohli s oberaním. Electra zbierala jablká a Gible hrušky. Felix a Ace a ja sme sa pustili do berry. Ja som zbierala Pecha berry, Ace Cheri berry a Felix nosil košíky. Na malých pokemonov dozerala Reina, ktorá vysoko prevyšovala sad. Vypadala naozaj hrozivo, takto z výšky. Potom som sa rýchlo otočila a natiahla sa na vetvu na ktorej boli až tri berry. Trhali sme ako diabli, za pol hodinu bolo berry a natrhané a my sme sa mohli spakovať na záhradu. Reinu som nechala vonku na lúke, lebo by sa do domu ani nevošla. Spoločne sme zaniesli košíky do domu a vyložili berry. Ovocie sme dali do misiek a berry do mrazákov. Potom som všetkých vrátila okrem Aca. Zavolala som Scizora, ktorý nám chcel ihneď pomôcť. „Mám pre vás prácu. Ja zase polejem kvety a povytŕham zelinu – vy posekáte trávu a pomôžete mi zasadiť tento stromček.“ Obidvaja radostne zvískli a dali sa do práce. Ja som si krhľu nachystala už včera a preto som začala hneď. Voda tam bola napustená, takže som mala celé tri rady poliate iba za pár minút. Potom som šla do sklenníka kde som začala trhať. V sobotu trávu Scizor výborne posekal, čiže tam bolo o dosť menej práce. Ale sklenník vypadal aj tak hrozne. Preto som sa zohla a začala trhať burinu i s koreňom. Občas som niečo zašliapla, ale profesorovi by to aj tak nevadilo, pretože do sklenníka ani nechodí. Trhanie bolo náročné, preto som každých päť minúť pila vodu a utierala si pot z čela. Nakoniec som to vzdala a postavila sa. Sklenník vypadal ihneď lepšie, ale toto bolo na mňa moc. Odišla som a zamkla sklenník, aby sa tam pokemoni nezakradli a nevyjedali ovocie. Potom som sa vrátila za pokemonmi a pozrela sa čo porobili. Vysoká tráva bola preč – vypadalo to ako v nejakom luxusnom golfovom stredisku. „Fíha, ďakujem, ste skvelí! Opäť vďaka Scizor. I Ace, paráda. Teraz sa vráť.“ Vrátila som Aca a rozlúžila sa so Scizorom. Potom spolu so Scarlet sme prišli do domu a vyniesli hadicu. Potom som všetkých so smiechom postriekala s vodou (Scarlet samozrejme nie, tú som vrátila) a obliekla sa do plaviek. Potom mi Snover ukradol hadicu a postriekal mňa tiež. Všetci sme sa váľali po zemi so smiechom a navzájom sa osviežovali v tom neznesitelnom horku. Nakoniec som každému dala koláč ktorý som robila spolu s mojimi pokemonmi. Všetkých chutili a ja som sa s nimi rozlúčila. Tešila som sa domov aj na to, že moja brigáda končí. Rýchlo som vyšla z laboratória a zamkla ho.

PS: Veľmi mi seká počítač, nemôžem napísať viac :((

62 Jolt Jolt | 9. srpna 2012 v 15:02 | Reagovat

Dobrý den, nechcete s něčím pomoct?

63 Bale Bale | 10. srpna 2012 v 9:24 | Reagovat

Brej den profesore, nepotřebujete s něčím pomoci ?

64 Profesor Rowan Profesor Rowan | 10. srpna 2012 v 11:13 | Reagovat

Takže Bale, Luxyo a Jolte, všichni jste si vedli skvěle. Moc vám děkuju
Bale a Luxyo dostanou ode mě takovou malou pozornost: 3 000 PK, 3 Ultrabally a 3 bonbónky pro pokémony.

Jolte ty dostaneš 1 000 PK

65 luxya luxya | 10. srpna 2012 v 12:31 | Reagovat

Wow, ďakujem! Potrebujete aj dnes pomôcť?

66 Jolt Jolt | 10. srpna 2012 v 14:00 | Reagovat

Děkuji. Mohu vám eště pomoci?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama