Výměnné centrum

27. května 2012 v 11:18 | Pokemons Team
Není příliš hezké počasí, a ty se právě nacházíš ve městě. Rozhodneš se, že se schováš v nějaké budově, ale naneštěstí mají snad všechny obchody, krámky a stánky zavřeno. Náhle se do špatného počasí přidá i hřmění. Zrychlíš tempo, protože se ti o ruku začinají rozbíjet kapky deště. Náhle vrazíš do nějakého kluka v tyrkysovém tričku. Ještě má na sobě úhledný, sněhově bílý plášť. Zdá se že i on měl namířeno někam, kde by se mohl schovat před deštěm, byl totiž už dost zmáčený a z jeho hnědých vlasů stékaly kapky deště. Pomohl ti vstát ze zemně a omluvil se. Poté řekl ať ho následuješ, a společně jste se rozeběhli směrem z města. Když už konečně zastavil, před vámi stál starší, přesto udržovaný dům. Mladík rychle vytáhl klíče, odemknul dveře a pustil tě dovnitř. Uvnitř domku to bylo vkusně zařízené, připomínalo ti to ale spíše nějakou pracovnu nebo laboratoř než obytný dům. Do domu už také konečně vstoupil mladík v plášti. Otřepal se a sundal si mokrý plášť. Usadil tě do měkkého křesla, a sám se posadil hned vedle. Než si ale sednul, zatopil ještě v krásném krbu, který krásně vyhřál celou místnost. Navíc ti ještě podal voňavý, ovocný čaj na zahřátí. Pustil ses do čaje, zatímco on se pustil do řeči. "Em, Ahoj. Jsem Steven. Tohle je můj domek, sloužící zároveň jako moje pracovna. Pomáhám profesorovi Rowanovi, a jednou bych se chtěl sám stát profesorem. Zatím mám ale na starost výměnné středisko."
Pokemoni, kteří Stevnovi pomáhají:
"Spolu s mím Madichamem se snažíme pomáhat trenérům i koordinátorům vyměňovat pokemony mezi sebou, není to ale jednoduché. Nejprve musím mít souhlas obou trenérů, že jsou pro výměnu. Potom mi musí dát jejich pokebally. Samozřejmě že v nich musí být pokemon, kterého chtějí vyměnit. Já poté za pomoci svého přístroje pokebally vyměním, a budou patřit nové osobě. Ale proč vůbec vyměňovat? Je to jednoduché! Dostal/a jsi třeba pokemona v soutěži a nechce se ti dávat do útulku. Můžeš si potom najít osobu, která má daného pokemona ráda a dohodnout se s ní, zda by ho nechtěla vyměnit za nějakého jeho, který by se zase líbil tobě. Nějací pokemoni se dokonce vyvíjejí pouze výměnou, a tak i proto je výměnné středisko dost potřebné. Občas se stává, že někdo chce vyměnit pokemona nějakého trenéra, aniž by to on věděl. A proto jsem sepsal formulář, aby toho nikdo nemohl využít. Jestli chceš, můžeš si ho prohlédnout.
Je na vyplnění naprosto jednoduchý, ale jakmile mi ho pošleš, kamarád se kterým chceš výměnu uskutečnit to musí potvrdit v dalším komentáři. Dokud to nepotvrdí, výměna neproběhne. Já totiž nemám jistotu, že ho nechceš obelstít. Ale nyní už konec slov, zde je ten formulář:"

CHCEŠ-LI VYMĚNIT POKEMONA, PROSÍM VYPLŇ:
1) Jakého pokemona vyměňuješ?
2) Za jakého pokemona ho vyměňuješ
3) Kdo toho pokemona vlastní?

"To je vše, co můžeš udělat. Potom už jenom formulář musí kamarád potvrdit, a ty se můžeš těšit na nového pokemona do svého týmu. Nic těžkého na tom není.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama