Červen 2012

Všechno doděláno

28. června 2012 v 19:15 | Pokemons Team |  Novinky
Konečně jsem všechno dodělala. No, takže stačí, abyste si počkali na registraci a až bude, máte možnost se přihlásit a zahrát si naší hru. Jsem zvědavá, jak to všechno bude probíhat, protože jsem blog dlouho nedělala, hlavně ne spolu s Luke, vždycky jsem na všem pracovala sama. Luke udělá registraci. Moje maminka se mi vrátí z nemocnice, takže se o ní budu starat. Vaše Viktorie.

Cukrárna

28. června 2012 v 19:04 | Pokemons Team
Sladkosti určitě neuškodí a občas máš chuť stejně jako vaší pokémoni že ? To je dobře, protože občas je potřeba trošku kalorie a energie. A to se hodí. Můžeš pokémonovi dát vždycky sladkosti, třeba za odměnu a nebo i jen tak. Pojďme si představit co všechno za sladkosti máme.
Tento lávový koláček příchutí čokolády není jenom dobroučky a slaďoučký, není jenom na chuť, ale taky obsahuje látky, které pomáhají zbavit se nemocí jako paralýza či zamrznutí. Pokud nemáte léky, kupte si tento koláček a kromě toho budou mít pokémoni plné bříško.
Cena: 350 PK
Stejně jako lávový koláček obsahuje tahle marcipánka látky zbavující nemoci. Ale narozdíl od koláčku je zdravější a pro pokémony chutnější. Jen nevýhoda je, že obsahuje moc cukru, nadměrné užívání - cukrovka.
Cena: 500 PK
Tohle srdce můžete použít jako dárek pro ostatní nebo si ho smlsnout. Je to sladká, pravá čokoláda. Obsahuje taky spoustu kalorických látek, takže se nepřejídejte.
Cena: 500 PK

Med, to je název tohoto výrobku. Zdravá pochoutka do jídla a tekutin. Je možné jíst i samostatně. Také lze použít k nalákání pokémonů na stromu. Je velmi zdravý, pravý včelí med.
Cena: 750 PK
Děkuji za návštěvu a brzy nás navštiv.

Obchod s Bally

26. června 2012 v 17:55 | Pokemons Team
Potřebuješ chytat pokémony ? A nemáš čím ? Tak to se hodí, pojď a kup si ball. Máme tři druhy pokéballů, pojď si vybrat. Určitě si taky kup do zásoby, protože až budeš někde na výpravě a nebudeš mít ball, nebudeš moc chytat pokémony a to je velká smůla.
Pokéball, to je název tohoto ballu. Je ze všech nejjednodušší a má nejmenší účinek. Hodí se hlavně na chytání pokémonů prvního stupně. Je ze všech nejznámější a nejkupovanější. A taky nejlevnější.
Cena: 100 PK
Tohle je Greatball. Je to o trošku silnější než Pokéball. Zde je 2x větší šance chycení pokémona a hodí se hlavně na chytání pokémonů druhého stupně. A taky pro ty, kdo chtějí chytat s větší jistotou, že pokémona chytí.
Cena: 200 PK
A nakonec Ultraball. Jak z názvu slyšíte, je Ultra, takže je velmi skvělý. 3x větší šance chycení než u Pokéballu. Hodí se na chytání pokémonů 3.stupně. Zde je velmi pravděpodobné, že se pokémon chytí, samozdřejmě pokud není legenda nebo velmi silný.
Cena: 700 PK
Brzy se zase stav.

Bylinkařství

25. června 2012 v 19:10 | Pokemons Team
Zajímají tě bylinky ? To jsi tu správně. Bylinky mají blahé účinky jak pro trenéry, tak i pro jejich pokemony. Ovšem většinou se podávají hlavně pokemonům. Pokud by ses chtěl podívat, jaké bylinky zrovna máme na skladě, s radostí ti je ukážu."
Tyto léčivé listy se otrhají z čerstvé bylinky, a nechají se sušit. Jakmile jsou dostatečně usušené, mohou se prodávat. Nejspíš tě asi zajímá, na co je tato bylinka užitečná.
Pokud se stane, že tvůj pokemon buď při chytání nebo zápase omdlí, pomůže mu právě tato bylinka. Je to oživovací bylinka.
Cena: 350 PK
Tato bylinka se pěstuje jenom kvůli jejímu kořenu. Přesto že má nahořklou huť, může být velmi dobrým pomocníkem. Pokud neradi chodíte k sestře Joy, dejte svému zraněnému pokemonovi tuto bylinku, a jemu se obnoví všechno zdraví. Energetický kořen.
Cena: 500 PK
Nakonec tu mám tento ručně drcený prášek. Ze všech věcí tady má nejlepší účinek, je proto také trochu dražší než ostatní bylinky. Tento prášek totiž léčí všechny stavy pokemona, od paralizování až po spálení a zmrazení. Obnovuje také všechen život, což je skvělé! Léčivý prášek.
Cena: 500 PK
Doufám že přijdeš zase, zatím se měj.

Léky

24. června 2012 v 10:35 | Pokemons Team

Tebe spíš zajímají Léky ? Tak dobře, to ti musím nejdřív ale říct, co by jsi o nich měl/a vědět. Vypadají skoro jako Potiony, jako spreje, ale ve skutečnosti mají jiné účinky. Léky totiž uzdravují jejich statusy jako je paralýza nebo zamrznutí. Pokud s tím nechcete chodit k sestře Joy, nebo jste někde daleko od střediska, např. na výpravě, tak byste měli mít sebou tuhle zásobu. Pokémona může zasáhnout cokoliv a s dlouhodobou nemocí mu může klesnout zdraví. Zde máme zatím jen 6 léků, tak pojď, půjdu ti je ukázat.
Tohle je protijed. Je určený na to, kdyby byl pokémon zasažen jedem. Po použijí mu jed vyprchá z těla a pokémon bude zdravý. Je to nejkupovanější lék.
Cena: 300 PK
Tohle je velmi účiný lék.Tento lék na ochrnutí slouží pro ty, kdo jsoi zasaženy paralýzou. Paralýza zastavuje občas pohyb a tento lék se hodí. Po použití bude zdravý.
Cena: 300 PK
Pokud aplikujete tento lék, když váš pokémon spí, pokémon se probudí. Hodí se hlavně při nečekaných časech, v nevhodných dobách, kdy pokémona potřebujete. Používá se taky v lékařství.
Cena: 300 PK
A co je tohle ? Lék na spálení, to je další hodně používaný lék. Když se váš pokémon popálí, použijte tento lék. Pokémon přestane cítit spáleninu a rána se brzy zahojí. Pokud si se spáleninou zajdete k sestře Joy, spáleninu přestane cítit, ale rána se už nikdy nezahojí. Proto tento lék je lepší.
Cena: 300 PK
Pokud jde o tenhle lék, tak je to lék proti zamrznutí. Může se použít na dva nemoci. Buď tvůj pokémon cítí zimu, nebo že má pocit, že zmrzlý. Druhé použití je, že tvůj pokémon je zamrznutý, led na ruce či na jiné části těla, nebo je obalený celým ledem. Tento lék dokáže rychle působit. Pokud je váš pokémon nějak nemocný zamrznutím, používejte lék rychle, protože nemoc je velmi nebezpečná.
Cena: 300 PK
Poslední lék je Všelék. Je ze všech nejdražší, taky proto, že slouží k léčení všech nemocí. Většinou se používá, když nevíte, co je to za nemoc. Ale taky se používá, když je pokémon zasažený více nemocí, což je vzácný případ. Velmi se hodí na cesty.
Cena: 1 000 PK
Doufám že si něco vybereš, a zvýšíš mi tak tržbu. Pokud si koupíš větší objednávku, můžu ti někdy přidat něco navíc zdarma.

Vitamíny

22. června 2012 v 20:57 | Pokemons Team
"Tebe spíše zajímají Vitamíny? Tak dobrá. Než si je ale budeš moct prohlédnout, řeknu ti o nich něco. Vitamíny jsou v lahvičkách s různě barevnými víčky. Každá lahvička obsahuje jiný vitamín, a to poznáš právě podle víček. V každé lahvičce je správné množství vitamínů na jedno použití, takže jednu lahvičku využiješ jenom jednou. Asi už netrpělivě čekáš až ti je ukážu, tak tě nebudu napínat.
Lahvička s narůžovělým víčkem obsahuje velmi užitečnou látku, a tou je Protein. Protein je vhodný pro pokemony, kteří chtějí být silnější v zápase. Má totiž takovou schopnost, že se po něm pokemon cítí silnější a dává do zápasu více síly.
Protein: 500 PK
Lahvička se žlutým víčkem obsahuje také velmi užitečnou látku. Jedná se o Železo. Železo zvýší pokemonovu obranu při zápasech, je proto velmi skvělé hlavně pro pokemony, kteří se chystají na nějaký zápas.
Železo: 500 PK
Tato lahvička neuchovává nic jiného, než samozřejmě nějakou látku. Konkrétně jde o Vápník. Pokud pokemon dostane lahvičku Vápníku, zvýší se síla jeho speciálního (typového) útoku. Například dostane -li Vápník Bulbasaur, zváší se síla všech jeho travních útoků, protože samotný Bulbasaur je travního typu.
Vápník: 500 PK
Hnědé víčko uchovává poslední látku. Tou látkou je Zinek. Zinek je velmi užitečný, protože pokemonovi kterému se Zinek podá, se zvýší o 50% jeho rychlost!
Zinek: 500 PK
A nakonec tu mám tento bonbón. Dovoluji si tvrdit, že ze všech již zmíněných věcí je právě tato ta nejužitečnější. Pokud se totiž dá pokemonovi, přidá se mu tak jeden level! Jediné mínus je v tom, že se tento bonbón smí dávat pokemonovi pouze jednou za týden.
Rare candy: 1500 PK
Doufám že si něco vybereš, a zvýšíš mi tak tržbu. Pokud si koupíš větší objednávku, můžu ti někdy přidat něco navíc zdarma.

Potiony

13. června 2012 v 6:59 | Pokemons Team
"Takže tebe spíše lákají Potiony? Super, tak si je pojďme ukázat. Ale nejprve si o nich něco řekneme. Potiony vypadají jako sprej, a v podstatě to sprej také je. Stačí když s ním ošetříte pokemonovu ránu a ta se v brzké době zocelí. Navíc dodá pokemonovi sílu, výdrž i energii. Potiony jsou skvělé! Na skladě jich máme dost, nemusíš se tedy bát že by na tebe nezbyly. Zatím je známých už pět potionů, a některé z nich jsou extra učinné. Tak pojď, konečně ti je představím.
Tento Potion ve fialové lahvičce patří sice k těm méně účinným, ale je pořád lepší než nic. Dokáže obnovit 15% zdraví tvému pokemonovi, to není ale ještě nic proti dalším Potionům.
Cena: 200 PK
Oranžovo-žlutý Potion je o polovinu lepší než normální Potion, přesto ještě nepatří k těm nejúčinějším. Doporučuje se hlavně pro druhé vývojové fáze pokemonů, ale samozřejmě se může použít i na ostatní fáze.
Cena: 300 PK
Tento sprej, s růžovo-bílou barvou patří už k těm účinnějším. Dokáže pokemonovo zdraví obnovit o 50%. Největší účinnek má hlavně pro třetí vývojové fáze.
Cena: 400 PK
Jak sis už mohl/a všimnout, tato lahvička má jiný tvar než ty ostatní. Je to proto, abys lépe rozeznal ty účinné, a ty méně účinné. Tento patří už k těm super účinným. Dokáže pokemonovi obnovit zdraví o třičtvrtě zdraví! Proto je jeho cena trochu vyšší, než cena předešlých Potionů.
Cena: 650 PK
TOmuto Potionu se odborně říká Full Restore. Je to doposud vůbec nejlepší a nejúčinnější Potion, jaký byl kdy vynalezen. Je známo, že pokemon který se tímto Potionem ošetří, se zdraví zvedne na 100%! To je báječné! Bohužel, díky jeho skvělým vlastnostem je o dost dražší než ostatní Potiony.
Cena: 1000 PK
Tak co, líbí se ti nějaký z Potionů? Jsou velmi užitečné a když je budeš pravidelně dávat svým pokemonům, můžeš chodit méně krát k sestře Joy na kontrolu."

Lékárna

12. června 2012 v 16:31 | Pokemons Team
Procházíš se tak po městě a jeho okolí. Zdá se ti, že už jsi skoro všuide byl a většinu míst už viděl a prozkoumal. Náhle objevíš na náměstí, u jedné z krásných mramorových fontán mapu celého města. Je propracovaná do detailu, a nechybí zde ani jeden domek. Ty si po ní prstem projedeš a kontroluješ místa, na kterých jsi byl. Náhle se prstem zarazíš u jednoho z míst. Trochu sklopíš hlavu a zblízka přečteš drobounkým písmem nápis Lékárna. Raději si opíšeš z mapy trasy, a vypadáš se směrem k ní. Zdá se ti že už jdeš celou většnost, a cesta ještě stále pokračuje a nekončí. CHvíli si odpočineš abys měl síly za chvíli pokračovat. Okolo tebe jde nějaká starší paní a ty se jí zeptáš, jestli se nachází Lékárna v blízkém okolí. Ona ti potvrdí že ano, a ukáže prstem na krásnou, majestátnou budovu. Nad vchodem jsou obrovském ručičkové hodiny, hlásící aktuální čas. Budova je obrovská. Celkem tě překvapuje, že v tak velké budově se nachází jen Lékárna. I přes to že ti tato otázka nedá pokoj, vylezeš po pár schodech, a vejdeš krásným vchodem do budovy. Nacházíš se v prostorné chodbě, která zároveň slouží jako čekárna. Z chodby vede mnoho dveří, a tebe zajímá kam vedou. Otevřeš ty, které ti josu nejblíže. Opatrně nakoukneš a uvidíš obrovský sklad plný polic a regálů se zbožím. Raději dveře zavřeš, a podíváš se do dalších dveří. Tato místnost vypadá velmi pohodlně - na zemi je příjemný koberec, na stěnách je příjemná tapeta a nábytek je vkusně zařízený. Uprostřed místnosti je velmi dlouhý pult, na kterém jsou tři kasy. Za každou z nich stojí nějaká osoba, která obsluhuje zákazníky a markuje jim zboží. Postavíš se do jedné z front. Trvá to poměrně dlouho, ale nakonec se dostaneš na řadu. Teprve až teď konečně vydíš, jak jedna z obsluh vypadá. Je to brýlatý muž s neupravenými vlasy. Kulaté obroučky brýlí jsou usazeny přesně tak, aby byli souměrné s jeho očima. Pán se na tebe usměje, a pak spustí:
"Dobrý den, vítám Vás v naší Lékárně. Jmenuji se Nikolas a pracuji zde jako prodavač. Také vám můžu pomoci se správným váběrem léků. "
Pokemoni, kteří Nikolasovi pomáhají:
"Také bych ti měl představit svého Bronzonga. Nejspíše si říkáš, jak by mi tu mohl pomáhat. Když dovolíš, vysvětlím ti to. Možná že sis všiml skladu, který se nachází za některými z dveří v čekárně. Protože se musím věnovat zákazníkům, vždy napíšu Bronzongovi lístek se zbožím jaké mi má přinést, a on ho za malou chvilku donese. Je velmi užitečný, ještě že ho mám. Nyní bych ale měl přestat hovořit o Bronzongovi ale o tom, jaký je účel mé práce. Jak jsem říkal, pracuji zde jako lékárník. Lékárnictví je malé odvětví od lékařství. Když zajdeš k sestře Joy, a tvůj pokemon je nějak nemocný, může ti napsat recept na nějaký lék. Ten najdeš tady u mě, takže stačí když mi doneseš recept a já se o všechno ostatní postarám. Zboží a léky v lékarně nejsou nějak drahé. Je to proto, aby si je mohl dovolit každý, aby ta dotyčná osoba měla všechny své pokemony zdravé. Nyní tě už ale nebudu napínat, a zboží které tu prodávám ti ukážu. Zboží je zařazené pouze do jedné skupiny a to do takzvaných Potionů. Potiony jsou skvělé prostředky, které mohou dost rychle vyléčit pokemona. Jsou o něco dražší, ale jsou velmi užitečné. A nyní bez dalšího zdržování si je pojďme ukázat. Teď si jenom vyber sekci."

Obchod s Nápoji

12. června 2012 v 15:41 | Pokemons Team
Protože je pití nutně důležité k životu, je také velmi potřebné i pro pokemony. A protože ani ty nepiješ pořád jenom vodu, můžeš jim koupit nějaký nový nápoj, který jim bude chutnat a zpestří jim chutě. Já ve svém obchůdku prodávám rovnou několik druhů a každý z nich je vhodný na něco jiného a má jinou chuť. Chceš ukázat jaké tu mám? Bezva, tak se dáme do práce.
V této krásné lahvičce se ukrývá Čistá voda. Pramení v horách a je velice lahodná. Skvěle osvěží za velmi horkého dne. Je skvělá po náročném tréninku a může ji pít nejen pokemon, ale i ty.
Cena: 50 PK
Dream Soda Pop Sprite.png
Tato krásně vytvarovaná lahev v krásném obalu skrývá lahodnou, velice bublinkovou Sodu. Je sice skvělá, ale nedoporučuje se dávat malým pokemonům. Můžeš ji samozřejmě pít i ty.
Cena: 100 PK
Dream Lemonade Sprite.png
Tato velmi pěkně vypadající plechovka obsahuje velmi sladkou a lahodnou Limonádu. Je vyrobená z kvalitních a čerstvých ovocných plodů a dodá vám i vašemu pokemonovi energii.
Cena: 100 PK
Dream Moomoo Milk Sprite.png
V této skleněné lahvičce se ukrývá velmi lahodný nápoj. Jedná se o Moomoo mléko. Je to mléko od Miltanků z farmy. Jak už jsem říkala je velice lahodná, ale je výborná z ještě jednoho důvodu. Občas se stává, že toto mléko přidá pokemonovi který ho pije jeden level, je proto mezi trenéry i koordinátory dost oblíbený. Ovšem level přidává jen výjímečně.
Cena: 300 PK
Dream Berry Juice Sprite.png
Tento lahodně vypadající drink vás jistě osvěží. V nádobce se nachází výtečný džus, který je vyrobený z těch nejsladších a nejlahodnějších berry. Nejen že je velmi zdravý, dodává také vašemu pokemonovi energii a sílu, takže se doporučuje podávat ho pokemonovi třeba během tréninku.
Cena: 100 PK
Zapomněla jsem se ještě zmínit, že když dáte pokemonovi nějaký z mích nápojů, bude šťastnější a dodá mu to štěstí a energii v jeho profilu. Doufám že se ti nějaký z mích nápojů zalíbil, a že si nějaký z nich koupíš. Tvému pokemonovi to určitě udělá radost.

Přihlášení

2. června 2012 v 17:33 | Pokemons Team

Přihlášení

Chceš se zaregistrovat do hry ? To je úžasné, tak to jsme velmi rádi, že se registruješ. Prohlídni si všechno, co potřebuješ. Přečti všechno, co máš a jediný, co zbývá je jen vyplnit přihlášku. Jenom tě upozorňujeme, že je hra omezená na 12 členů - 6 trenérů a 6 koodinátorů. Neděláme vyjímky. Samozdřejmě, pokud se někdo odhlásí, může se přihlásit jiný člen. Už na tebe čekáme. Informace, pravidla a další věci si můžete přečíst v rubrice INFO.

-----------------