Bylinkařství

25. června 2012 v 19:10 | Pokemons Team
Zajímají tě bylinky ? To jsi tu správně. Bylinky mají blahé účinky jak pro trenéry, tak i pro jejich pokemony. Ovšem většinou se podávají hlavně pokemonům. Pokud by ses chtěl podívat, jaké bylinky zrovna máme na skladě, s radostí ti je ukážu."
Tyto léčivé listy se otrhají z čerstvé bylinky, a nechají se sušit. Jakmile jsou dostatečně usušené, mohou se prodávat. Nejspíš tě asi zajímá, na co je tato bylinka užitečná.
Pokud se stane, že tvůj pokemon buď při chytání nebo zápase omdlí, pomůže mu právě tato bylinka. Je to oživovací bylinka.
Cena: 350 PK
Tato bylinka se pěstuje jenom kvůli jejímu kořenu. Přesto že má nahořklou huť, může být velmi dobrým pomocníkem. Pokud neradi chodíte k sestře Joy, dejte svému zraněnému pokemonovi tuto bylinku, a jemu se obnoví všechno zdraví. Energetický kořen.
Cena: 500 PK
Nakonec tu mám tento ručně drcený prášek. Ze všech věcí tady má nejlepší účinek, je proto také trochu dražší než ostatní bylinky. Tento prášek totiž léčí všechny stavy pokemona, od paralizování až po spálení a zmrazení. Obnovuje také všechen život, což je skvělé! Léčivý prášek.
Cena: 500 PK
Doufám že přijdeš zase, zatím se měj.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama