Lékárna

12. června 2012 v 16:31 | Pokemons Team
Procházíš se tak po městě a jeho okolí. Zdá se ti, že už jsi skoro všuide byl a většinu míst už viděl a prozkoumal. Náhle objevíš na náměstí, u jedné z krásných mramorových fontán mapu celého města. Je propracovaná do detailu, a nechybí zde ani jeden domek. Ty si po ní prstem projedeš a kontroluješ místa, na kterých jsi byl. Náhle se prstem zarazíš u jednoho z míst. Trochu sklopíš hlavu a zblízka přečteš drobounkým písmem nápis Lékárna. Raději si opíšeš z mapy trasy, a vypadáš se směrem k ní. Zdá se ti že už jdeš celou většnost, a cesta ještě stále pokračuje a nekončí. CHvíli si odpočineš abys měl síly za chvíli pokračovat. Okolo tebe jde nějaká starší paní a ty se jí zeptáš, jestli se nachází Lékárna v blízkém okolí. Ona ti potvrdí že ano, a ukáže prstem na krásnou, majestátnou budovu. Nad vchodem jsou obrovském ručičkové hodiny, hlásící aktuální čas. Budova je obrovská. Celkem tě překvapuje, že v tak velké budově se nachází jen Lékárna. I přes to že ti tato otázka nedá pokoj, vylezeš po pár schodech, a vejdeš krásným vchodem do budovy. Nacházíš se v prostorné chodbě, která zároveň slouží jako čekárna. Z chodby vede mnoho dveří, a tebe zajímá kam vedou. Otevřeš ty, které ti josu nejblíže. Opatrně nakoukneš a uvidíš obrovský sklad plný polic a regálů se zbožím. Raději dveře zavřeš, a podíváš se do dalších dveří. Tato místnost vypadá velmi pohodlně - na zemi je příjemný koberec, na stěnách je příjemná tapeta a nábytek je vkusně zařízený. Uprostřed místnosti je velmi dlouhý pult, na kterém jsou tři kasy. Za každou z nich stojí nějaká osoba, která obsluhuje zákazníky a markuje jim zboží. Postavíš se do jedné z front. Trvá to poměrně dlouho, ale nakonec se dostaneš na řadu. Teprve až teď konečně vydíš, jak jedna z obsluh vypadá. Je to brýlatý muž s neupravenými vlasy. Kulaté obroučky brýlí jsou usazeny přesně tak, aby byli souměrné s jeho očima. Pán se na tebe usměje, a pak spustí:
"Dobrý den, vítám Vás v naší Lékárně. Jmenuji se Nikolas a pracuji zde jako prodavač. Také vám můžu pomoci se správným váběrem léků. "
Pokemoni, kteří Nikolasovi pomáhají:
"Také bych ti měl představit svého Bronzonga. Nejspíše si říkáš, jak by mi tu mohl pomáhat. Když dovolíš, vysvětlím ti to. Možná že sis všiml skladu, který se nachází za některými z dveří v čekárně. Protože se musím věnovat zákazníkům, vždy napíšu Bronzongovi lístek se zbožím jaké mi má přinést, a on ho za malou chvilku donese. Je velmi užitečný, ještě že ho mám. Nyní bych ale měl přestat hovořit o Bronzongovi ale o tom, jaký je účel mé práce. Jak jsem říkal, pracuji zde jako lékárník. Lékárnictví je malé odvětví od lékařství. Když zajdeš k sestře Joy, a tvůj pokemon je nějak nemocný, může ti napsat recept na nějaký lék. Ten najdeš tady u mě, takže stačí když mi doneseš recept a já se o všechno ostatní postarám. Zboží a léky v lékarně nejsou nějak drahé. Je to proto, aby si je mohl dovolit každý, aby ta dotyčná osoba měla všechny své pokemony zdravé. Nyní tě už ale nebudu napínat, a zboží které tu prodávám ti ukážu. Zboží je zařazené pouze do jedné skupiny a to do takzvaných Potionů. Potiony jsou skvělé prostředky, které mohou dost rychle vyléčit pokemona. Jsou o něco dražší, ale jsou velmi užitečné. A nyní bez dalšího zdržování si je pojďme ukázat. Teď si jenom vyber sekci."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama