Léky

24. června 2012 v 10:35 | Pokemons Team

Tebe spíš zajímají Léky ? Tak dobře, to ti musím nejdřív ale říct, co by jsi o nich měl/a vědět. Vypadají skoro jako Potiony, jako spreje, ale ve skutečnosti mají jiné účinky. Léky totiž uzdravují jejich statusy jako je paralýza nebo zamrznutí. Pokud s tím nechcete chodit k sestře Joy, nebo jste někde daleko od střediska, např. na výpravě, tak byste měli mít sebou tuhle zásobu. Pokémona může zasáhnout cokoliv a s dlouhodobou nemocí mu může klesnout zdraví. Zde máme zatím jen 6 léků, tak pojď, půjdu ti je ukázat.
Tohle je protijed. Je určený na to, kdyby byl pokémon zasažen jedem. Po použijí mu jed vyprchá z těla a pokémon bude zdravý. Je to nejkupovanější lék.
Cena: 300 PK
Tohle je velmi účiný lék.Tento lék na ochrnutí slouží pro ty, kdo jsoi zasaženy paralýzou. Paralýza zastavuje občas pohyb a tento lék se hodí. Po použití bude zdravý.
Cena: 300 PK
Pokud aplikujete tento lék, když váš pokémon spí, pokémon se probudí. Hodí se hlavně při nečekaných časech, v nevhodných dobách, kdy pokémona potřebujete. Používá se taky v lékařství.
Cena: 300 PK
A co je tohle ? Lék na spálení, to je další hodně používaný lék. Když se váš pokémon popálí, použijte tento lék. Pokémon přestane cítit spáleninu a rána se brzy zahojí. Pokud si se spáleninou zajdete k sestře Joy, spáleninu přestane cítit, ale rána se už nikdy nezahojí. Proto tento lék je lepší.
Cena: 300 PK
Pokud jde o tenhle lék, tak je to lék proti zamrznutí. Může se použít na dva nemoci. Buď tvůj pokémon cítí zimu, nebo že má pocit, že zmrzlý. Druhé použití je, že tvůj pokémon je zamrznutý, led na ruce či na jiné části těla, nebo je obalený celým ledem. Tento lék dokáže rychle působit. Pokud je váš pokémon nějak nemocný zamrznutím, používejte lék rychle, protože nemoc je velmi nebezpečná.
Cena: 300 PK
Poslední lék je Všelék. Je ze všech nejdražší, taky proto, že slouží k léčení všech nemocí. Většinou se používá, když nevíte, co je to za nemoc. Ale taky se používá, když je pokémon zasažený více nemocí, což je vzácný případ. Velmi se hodí na cesty.
Cena: 1 000 PK
Doufám že si něco vybereš, a zvýšíš mi tak tržbu. Pokud si koupíš větší objednávku, můžu ti někdy přidat něco navíc zdarma.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Luxa Luxa | 6. července 2012 v 11:42 | Reagovat

"Poprosím lieky  - 1x protijed a 1x liek proti spaniu."

2 Luxya Luxya | 6. července 2012 v 11:42 | Reagovat

[1]:  a ešte liek proti spáleniu.

3 Prodavačka Prodavačka | 13. července 2012 v 21:58 | Reagovat

[2]:

[1]: Celkově to dělá 900 PK Děkuju a příjď příště zas

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama