Potiony

13. června 2012 v 6:59 | Pokemons Team
"Takže tebe spíše lákají Potiony? Super, tak si je pojďme ukázat. Ale nejprve si o nich něco řekneme. Potiony vypadají jako sprej, a v podstatě to sprej také je. Stačí když s ním ošetříte pokemonovu ránu a ta se v brzké době zocelí. Navíc dodá pokemonovi sílu, výdrž i energii. Potiony jsou skvělé! Na skladě jich máme dost, nemusíš se tedy bát že by na tebe nezbyly. Zatím je známých už pět potionů, a některé z nich jsou extra učinné. Tak pojď, konečně ti je představím.
Tento Potion ve fialové lahvičce patří sice k těm méně účinným, ale je pořád lepší než nic. Dokáže obnovit 15% zdraví tvému pokemonovi, to není ale ještě nic proti dalším Potionům.
Cena: 200 PK
Oranžovo-žlutý Potion je o polovinu lepší než normální Potion, přesto ještě nepatří k těm nejúčinějším. Doporučuje se hlavně pro druhé vývojové fáze pokemonů, ale samozřejmě se může použít i na ostatní fáze.
Cena: 300 PK
Tento sprej, s růžovo-bílou barvou patří už k těm účinnějším. Dokáže pokemonovo zdraví obnovit o 50%. Největší účinnek má hlavně pro třetí vývojové fáze.
Cena: 400 PK
Jak sis už mohl/a všimnout, tato lahvička má jiný tvar než ty ostatní. Je to proto, abys lépe rozeznal ty účinné, a ty méně účinné. Tento patří už k těm super účinným. Dokáže pokemonovi obnovit zdraví o třičtvrtě zdraví! Proto je jeho cena trochu vyšší, než cena předešlých Potionů.
Cena: 650 PK
TOmuto Potionu se odborně říká Full Restore. Je to doposud vůbec nejlepší a nejúčinnější Potion, jaký byl kdy vynalezen. Je známo, že pokemon který se tímto Potionem ošetří, se zdraví zvedne na 100%! To je báječné! Bohužel, díky jeho skvělým vlastnostem je o dost dražší než ostatní Potiony.
Cena: 1000 PK
Tak co, líbí se ti nějaký z Potionů? Jsou velmi užitečné a když je budeš pravidelně dávat svým pokemonům, můžeš chodit méně krát k sestře Joy na kontrolu."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama