Tréninkové pole

2. června 2012 v 13:17 | Pokemons Team

Tréninkové pole


Každý pokémon, aby zesílil musí trénovat. Spolu s trenérem můžou dosáhnout vysokých úrovní. Protože je tady na blogu mnohem větší práce a my oba jsme taky ve škole, tak jsme se rozhodli udělat malá pravidla. Ale nejdřív vysvětlení. Trénovaní je důležité. Aby váš pokémon zesílil. Trénink musíte rozepsat. Nám je jedno, jestli jste na pokémony přísní a kříčíte na ně, nebo je rozmazlujete, ale trénink musíte rozepsat v pokusech, že se vám to nepovede a takové drobnosti. A tréninky budeme hodnotit hlavně podle obsahu, ne délky. Příklad tréninku je:
Eevee
Stínová koule
Ahoj eevee co kdybychom začali tréninkem . Slíbila jsem , že se
spolu naučíme stínovou kouli . Určitě tě to bude bavit . Pikachu , ty si
běž sednout tam na tu lavičku , aby jsme ti nějak neublížili . Tak
eevee , pustíme se do tréninku . Nejdřív ti tu stínovou kouli ukážu jak
vypadá . Sice si jí už viděla , ale radši ti to ukážu znovu .
*Prohrabávám se v krabici , kde jsem hledala obrázek pro eevee . Našla
jsem obrázek , vytáhla a ukázala eevee* Tohle je flareon , co používá
stínovou kouli . (Zde) v ústech udělal takovou kouli ze stínu a pak to vypálil .
Doufám , že chápeš co myslím . Skusíme si to ano ? *Eevee kývne*
Ale nejdřív si tady vem speciální jídlo pro normální typy . Tatínek mi poslal
všechny recepty a tak jsem udělala . Nevím jestli ti to bude chutnat .*Eevee to
vyskoušeí a zachutnalo jí to a tak to všechno snědla* Tak a ted' ta
stínová koule jak jsem ti slíbila . Už jsem ti to vysvětlila tak si to
vyskoušíme ano ? Tak eevee , stínovou kouli .*Eevee u své pusinky udělá
malou kouličku , ale bohužel hned praskla . Eevee zesmutněla* Ale ne
eevee , to nic není , prostě se to nepovedlo . Bylo to přece poprvé .
*Eevee se pousmála a chtěla to skusit znovu* Tak dobře , skusíme to
znovu . Tak skus stínovou kouli . *Eevee se podařilo po několik pokusech
udělat kouli , ale když vypálila , ihned koule spadla na zem . Eevee
byla zklamaná* Ale eevee , proč jsi smutná . Vzpomen si jak jsme tvrdě
trénovali , abychom udělali kouli . Tak ted' budem tvrdě trénovat ,
abychom zamířili dobře . *Eevee kývla a skusila to . Koule se vydařila a
doletěla dáleji než minule* Vidíš eevee ? Jde ti to báječně . Jsi
skvělá . *Eevee se zaradovala a chtěla to skusit znovu* Tak dobře . Tak
stínovou kouli . *Eevee to skusila znovu a doletěla ještě dáleji .
Skoušeli jsme to hodněkrát až jsme obě byli hrozně unavené . Ano obě ,
to znamená , že i já* Eevee , ted' už to bude perfektní . Takže to
zvládnem ! Do toho ! *Eevee vyskočila a použila stínovou kouli . Ta se
povedla a obě jsme se zaradovali* Eevee my jsme to dokázali . Tady máš
jeden puffin za odměnu . A ted' půjdem do střediska si odpočinout .

Pravidla:
1.Smíte použít max. 2 obrázky
2.V jednom tréninku smí být jen 1 útok
3.Za den smíte naučit pokémona jen 1 útok
4.Trénovat smíte jen 1 (to znamená, že pokud už jsi pokémona naučit jeden útok, nesmíš už trénovat)
5.Nedávej trénink a učení útoku dohromady, všechno zvlášť
6.Trénink rozepiš
7.Už pokémony jen ty útoky, co umí, pokud nevíš, zeptej se. Neuč třeba Chimchara vodní dělo.
8.Tréninky hodnotíme my, žádné kritiky

To je všechno, v případě dotazu se ptejte v dotazovně.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

Zobrazit vše (176)
Zobrazit starší komentáře

101 Clampy Clampy | 4. srpna 2012 v 17:41 | Reagovat

Venku není hezké počasí a tak jsem zamířila do haly. Když jsem dorazila tak tu trénovalo pár lidí a pokemonů. "Emilly pojď ven" Vyvolala jsem Emilly z pokeballu. Wurmple se trochu bála jak tu okolo všichni používali nějaké útoky. Zalezla mi do mikiny a usnula. "Emilly dnes se naučíme plamenomet. Je to útok co většina ohnivých pokemonů umí a navíc je to úžasný a krásný útok. Bude se nám hodit i v koor. soutěžích a také v zápasovém kole. Zachvilku tu bude první soutěž a tak se obě budem muset snažit. Tak ale zpět k plamenometu. Je to hodně podobné uhlíkům ale místo uhlíků vychrlíš plamen. Můžeme ho také formovat do nějakých obrazců a nebo ho jen vychrlíš na protivníka. Tak jdeme na to. Soustřeď do pusy energii a vychrl plamen." Emilly se začla soustředit a pochvíli otevřela pusu. Na chvilku vylétl plamen ale pak se ztratil. " Výborně ale zkus to znovu a zkus udělat více plamene. Musí ti vydržet tak dlouho že mě trefíš přez celou halu." Odešla jsem na druhej konec haly a čekala. Emilly se furt snažila a utvářela furt více ohně. S každým pokusem se zlepšovala a s každým pokusem byl oheň rozsáhlejší. Zhruba po 50 pokusech se ke mě plamen dostal. Byl silný a velice rozsáhlí. Skoro jsem se nevyhla. "Výborně, tak přejdeme k formování. Je to úplně to samé jako při uhlíkovém útoku. Ale s tímto je to mnohem hezčí a připadá to i živější. Tak na koor. soutěži budem nejspíše předvádět hada tak si ho i nacvičíme. Ohnivý had bude hned na začátku. Uděláme to dramaticky na porotu. Kamera bude i nahoře a tak bude vidět jak se had 'plazí'. A těsně před porotou se had rozplyne. Uděláš ho s vyplazeným jazykem a otevřenou tlamou. A pak jako že se plazí. Já budu stát na druhým konci místnosti a ty to na mě uděláš." Emilly přikývla. Vypálila oheň a už se na mě plazil had s otevřenou tlamou. Těsně předemnou had zmizel. " Moc pěkné! Jde ti to. Tak si odpočiň."

102 Clampy Clampy | 4. srpna 2012 v 17:45 | Reagovat

[92]:

[100]: a co hraní na to si mi zapoměl ....

103 Luke Luke | 4. srpna 2012 v 18:34 | Reagovat

[92]:Tak promiň, nevšiml jsem si toho. Wurmple a Murkrow si procvičili rychlost a postřeh, tato schopnost jim bude přidána do profilu. Emilly získává za procvičování a kombinování jeden level. Wurmple s Murkrow navíc obě dostávají po dvouch levelech.

[101]: Naučeno, Emilly si zaslouží 3 levely.

104 Clampy Clampy | 4. srpna 2012 v 18:53 | Reagovat

[103]:
Ještě si zapomenul přidat Emilly útok =D .... Sorry vim jsem otravná ae chci aby to bylo v pořádku .... Díkes

105 Bale Bale | 5. srpna 2012 v 9:27 | Reagovat

Staravia pojď ven.* Staravie radostně vyletí radostně do vzduchu* ahoj Staravia co bys na to že bychom se naučili nový útok jménem tornádo ?* Staravie nevěděl jestli se má smát nebo brečet, protože nevěděl co je to za útok * tak Staravia pojď si sebrat pufínek, sedni si a poslouchej jak tenhle útok uděláš.* Staravie si šel pro pufínek a sedl si* Staravia tenhle útok uděláš tak že začneš mávat křídlo tak moc a rychle až se udělá kolečko větru a čím rychleji a silněji budeš mávat křídly tím víc bude to tornádo větší a potom mávneš křídly tak že postrčíš tornádo  na soupeře a to tornádo jestli bude dost rychlé a velké, tak soupeř nestačí zareagovat a třeba ho to vtáhne a poraní ho, tím třeba vyhraješ.* Staravie se usmál a radostně vyletěl do vzduchu* Staravie tady máš obrázek: http://cdn.bulbagarden.net/upload/9/99/Lance_Dragonite_Whirlwind.png * Staravie na něj hledi.* Je to Dragonite který používá Tornádo tak Staravia zkus  si to napřed opatrně aby sis neublížil * Staravie to zkouší ale moc se mu to nepovedlo a udělal silný vzdušný vír* Ale tož  Staravia to byl vzdušný vír ale určitě se chceš dostat do formy tím že potrénujeme útok který je tomuhle podobný  tak si půjdeme potrénovat vzdušný vír.* Staravie kývne hlavou a připraví se *  tak Staravia vzdušný vír ! * Staravie začal mávat tak rychle a postupně do toho přidával rychlost a udělal slabé  tornádo.*  Staravia ty si se mě budeš dělat srandu ? já myslel že chceš udělat vzdušný vír. ale nevadí tak zkus tornádo Fearow.* Staravie vzlétl a udělal už silnější tornádo*  Staravie to bylo docela slušné tornádo tak to zkus znovu.* Staravie kvýne hlavou vyletí do vzduchu a udělal tornádo.* Staravia  výborně o byla nádhera, tohle kdyby si udělal na stadionu tak nikdo nemá šanci* Staravie se usmál a připravil.* Ne Staravia už toho bylo dost, stačí. * Staravie zavrtí hlavou že chce ještě jednou.* Tak dobře Staravie , tornádo !! * Staravie vyletěl, soustředil se a udělal silné tornádo že to odneslo malý lesík u kterého jsme byli.* Wwwwáu Staravia to byla nádhera, nic takového jsem ještě neviděl. Tak Staravia už toho máš určitě dost tak si dej pufínek a vrať se do pokébalu.

......

106 Yume Yume | 5. srpna 2012 v 15:15 | Reagovat

Niall pojď ven!
Tak dobře Nialle dnes bych jsem tě chtěla naučit železný ocas!Je to útok jak už slyšíš v názvu ocasem.Musíš do ocásku vložit veškerou svou sílu,když to uděláš dobře tak se ti rozzáří a můžeš s ním udeřit soupeře.Vypadá to nějak takto: http://nd04.jxs.cz/844/551/0b1e62b0f0_76506143_o2.jpg a železný ocas můžeš využít dvěma způsoby. První je že ublížíš soupeři a druhý můžeš odrazit nebo rozdrtit předměty.Takže si to zkusíme,začneme první možností, zkus dát co nejvíce síly do ocasu!*Niall se snaží ale nic, žádná záře*To vypadá že nemáš moc silný ocas Nialle ale jenom pro zatím že ano . Takže támhle je kámen tak zkus do něj párkrát praštit ocasem.*Začne to zkoušet dál a dál asi po 15 úderu se mu ocas na chvíli rozzáří ale zase zhasne*Vidíš Nialle?To bylo ono akorát musí zářit déle!Takže zkusíme ještě posílit!*Zavěsím mu na ocas kámen(svázaný provazem)*Tak jo a teď to zvedej a pokládej ale nesmí se dotknout země!*Niall začne cvičit a docela ho to baví*Pokračuj Nialle brzo ti to pude!*Niall se začne ještě více snažit a najednou se mu rozzáří ocas*Tak jo Nialle a teď ten provaz s kamenem rozpul tvým ocasem!*Niall to rozpůlí a velmi ho to překvapí,hned poté mu ocas zhasne*Dobře Niallku jsi moc šikovný tady máš sušenku a teď si zkusíme ten druhý způsob. Zkusíš si to ještě jednou hodím ti létající talíř a ty mi ho ocasem ne rozlomíš ale pošleš!*hodím mu talíř ale on ho rozlomí*To nic musíš tu sílu vyrovnat Nialle zkusíš to ještě jednou.*hodím mu to znovu,on mi talíř pošle zpátky ale trochu napraskne*Dobře Nialle zkoušej sílu vyrovnat musíš poznat kdy sílu přidat a kdy sílu ubrat aby jsi se nevyčerpal! Ocas zkus spíše zpevnit pořádně abys ho nerozlomil *Hodím mu talíř znovu a on mi ho pošle je úplně v pořádku!*Skvělá práce!Jsi báječný!Dej si ještě jednu sušenku*Niall si radostně vezme ještě jednu sušenku*A pojď zpátky dneska ti to moc šlo :)

107 Bale Bale | 5. srpna 2012 v 16:20 | Reagovat

Tak Machope pojď ven.* Machop radostně vyskočí z pokébalu.* Nazdárek Machope , co bys řekla na náš trénink ? * Machop radostně kývne hlavou.* to jsem rád Machope a co bys řekl že bychom si procvičili nárazový útok a nějak bychom si zlepšili rychlost ? * Machop kývne hlavou.* tak dobře Machope, odměnu dostaneš za předvedený výkon tak se snaž ! * Machop kývne hlavou a připraví se.* tak Machope nárazový útok na mě ! * Machop se rozeběhne a silně do mě narazí.* výborně Machope a teď znovu. * Machop se znovu rozeběhne a silněji do mě narazí.* výborně Machope a znovu. * Machop se rychle rozeběhne, narazí do mě a posune mě o pár kroků.* výborně Machope a teď znovu. * Machop se rozeběhne a posune mě o 10 kroků.* dobře Machope a teď dej do toho všechno ! * Machop se rychle rozeběhne a narazí do mě a posune mě od 15 kroků.* výborně Machope , teď se ti to povedlo, procvičila sis náraz a trochu i fyzičku ale teĎ si fyzičku a rychlost procvičíme více. * Machop kývne hlavou.* tak Machope dej si vodu a připrav se. * Machop s chutí vypil vodu.* tak Machope půjdeme si zaběhnout kilometr jdu s tebou a stopnu to tak jdeme. * Machop se celou dobu držel vedle mě.* tak dobrý je to kilometr. *kouknu se na stopky a je tam 4 minuty a 13 sekund.* á Machope to je slabý tak teĎ pojď a zrychlíme to. * Machop hned ze začátku začal rychle utíkat ale já ho dohnal a ke konci už Machope nemohl.* tak dobrý konec. *kouknu na stopky a tam je 3 minuty a 25 sekund.* dobrý Machope už se zlepšuješ ale zkus si rozdělovat síly třeba utíkej třeba 3 metrů rychle a pak 100 metrů volně ať nabereš sílny. * Machop kývne halvou.* tak jo pojď jdeme. * Machop začal ze začátku rychle utíkat 500 metrů a 200 metrů volně a zbytek zase rychle.* tak dobrý Machope stop ! *kouknu na stopky a tam 2 minuty a 43 sekund.* výborně Machope už je to rychlé a teĎ to zkus, dej do toho všechno a zkus to dát pod 2 minuty. * Machop kývne hlavou a připraví se.* tak teď a jdeme Machope. * Machop se hned rychle rozeběhne, že jsme mu ani já nestíhal a na konci jsem nemohl ale Machope vesele ještě poskakovala.* dobře stop ! *kouknu na stopky a tam je 1 minuta a 46 sekund.* výborně Machope, to bylo vynikající a teď si vem za skvělí výkon 3 pufínky a 2 vody. * Machop to vesele snědla a potom to žíznivě zapila.* tak se vraŤ Machope. * Machop skočil do pokébalu.* Machope moc ti děkuji za skvělý výkon, měj se....-...

108 Pikachu Pikachu | 5. srpna 2012 v 16:54 | Reagovat

Tak konečne niečo odomňa :D

"Von Buneary!" skríknem a z pokéballu vyskočí malý hnedý pokémon. "Ahoj :). Na minulom tréninku ti to šlo a preto by som v tom chcel pokračovať. Dnes by sme sa mohli naučiť útok...Odrážavý útok. Alebo inak povedané Skákavý útok (Neviem presný názov tohto útoku po anglicky sa volá Bounce..) Ako tak čítam tvoj profil v pokédexe máš rád kvety a jeden špeciálny druh berry. Chople berry! Neďaleko je lúka tak by sme tam mohli zájsť a trénovať tam čo ty na to? *Buneary s radosťou prykývne*  "Dobre teda." *Kráčame spolu s  Buneary cez park až kým neprídeme k lúke.* Tak už sme tu. Najprv ti ukážem ako vlastne odrážavý útok vyzerá a rovno ti poviem aj jeho popis. Ak chceš vykonať odrážavý útok musíš vyskočiť naozaj vysoko do vzduchu. Potom si rýchlo vyhliadni cieľ kam chceš skočiť a celou silou skoč na protivníka. Tento útok je jeden z tvojich základných a preto by ho mal vedieť každý Buneary. Ale teras naspäť k tomu útoku. Mohli by sme ho rovno skúsiť na.. na tamtom strome. Notak Buneary skús to." *Buneary sa zhlboka nadýchne* Už už je pripravený skočiť ale v tom........V tom na ňho "vybafne" divoký Carnivine. "Oh nie! Myslím že Carnivinovi asi neujdeme takže..BOJ!" *Buneary prikývne,no zo strachu trochu cúvne* "Bude to ťažký oriešok ale my to zvládneme neboj sa ;-)." *Bunearymu to dodá odvahu a proti Carnivinovi sa hrdo postaví.* "Dobre. Takže Buneary použi odrážavý útok!" *Buneary skočí do vzduchu no útok sa mu nepodarí použiť a spadne na zem.* "Nevadí rýchlo vstávaj!" *Buneary sa postaví na nohy* Carnivine použije semienkový útok. "Uhni mu Buneary!" *Buneary sa mu z ľahkosťou vyhne* "Výborne a teraz odrážavý útok!" *Buneary znovu skočí,o znovu minie Carnivine,ale za to elegantne dopadne na zem.* "Vidíš už sa zlepšujeme Buneary.Teraz si nespadol na zem ale pristal s na svoje končatiny. To je dobre :). Ale sústreďme sa na trénink." Carnivine používa šľahavý útok. "Pozor Buneary!" *Buneary sa vyhne* "Super a teraz odrážavý útok do toho! Ty to zvláadneš!" *Buneary sa rýchlo odrazí od zema a poriadne vyskočí. Keď už sa blíži ku nič netušiacemu Carnivinovi poriadne napne nohy a tresne ho do hlavy.* http://cdn.bulbagarden.net/upload/a/a0/Dawn_Buneary_Bounce.png Carnivnie padá na zem a Buneary je víťaz. Potom urobí elegantné salto vo vzduchu a dopadne an zem. "Výborne Buneary! Dokázali sme to! Si naozaj dobrý! Prepáč Carnivine,prosím nehnevaj sa. Tu máš pár puffinov,snáď ti budú chutiť :-). Super Buneary bol si skvelý! Čo keby sme si zašli do neďalekého lesa natrhať pár berry? Potom si môžme urobiť ovocný koláč :)...." *Po tréninku ideme do lesa,tam natrháme pár berry a odíjdeme domov.

Poznámka: Ten boj s Carnivine prosím neberte ako trénink ale ako učenie útoku...

109 Jolt Jolt | 5. srpna 2012 v 19:27 | Reagovat

Byl slunečný den a pro trénink jako dělaný. Stan jsem měl zbalený a mířili jsme do Rudového města. Terra pohupkávala vedle mě a má dobrou náladu. "Terro napadlo mě, no prostě nechceš trénovat?" Upoutal jsem zrak na Terru. Jeejí pohled se rozzářil a přikyvovala. "Nu dobrá" sundal jsem těžký batoh ze zad. Položil ho na pařez a vyndal misku a vodu. Nalil jsem do misky vodu a dal jí na zem. Terra přišla a napila se. Taky jsem se napil a flašku s miskou vrátil do batohu. "Tak Terro dneska se naučíme útok travního typu. Bude to listová břitva. Je to celkem složitý útok ale řekl bych že jsi připravena na to, abys to zvládla. U Tertwigů se to má tak že máš tyčku na hlavě a ta má na sobě lístky. Při listové břitvě vytváříš okolo sebetrochu větší listy a pak je vypálíš na protivníka. Ty listy vytvoříš tak že se budeš soustředit do lístků na tyčce. Ty pak začnou vypouštět energii a lístky se budou tvořit. A budou lítat na cíl na které je pošleš. Dneska tě naučím jak lístky tvořit, posílat na protivníka a jak je ovládat. S tvou sílou a inteligencí to bude strašně silný útok. A pokud se ho dokážeme absolutně ovládat tak bys mohla být skoro neporazitelná. Tak co říkáš, chceš se tento útok naučit?" Tázavě jsem se na ní podíval. Zářily jí oči a nadčeně přikivovala a začla se radovat. Sednul jsem si na zem a vytáhl plán učení. Byla tam namalovaná Terra. Teda alespoň Turtwig. Byli tam vykreslené její žíly kde putovala chakra. Byli vykreslené tak že se soustředila energie do lístků na hlavě. Okolo turtwiga byli nakreslené lístky az hlavi šla energie do nich. Ukázal jsem ho teře a ona si to nastudovala" Tak Terro tento obrázek to krásně vysvětluje. Takže si to zkusíme. Nejdříve budeme jen tvořit listí a až to dosáhne velké velikosti tak budem pokračovat na další krok. Tak budem tvořit nejprve menší způsob s hodně listama. Takže to zkus udělat tak jak to popisoval ten obrázek co jsem ti ukázal." Terra pokývala a poodešla kus dál. Zavřela oči a lístky na hlavě se jí trochu rozzářily. Odcházela z nich energie a tvořila okolo Terry listí do bumerangového tvaru. Byli stejně barevné jako listí na stromech. Bylo jich zhruba 10 ale měli správnou velikost. " Paráda! Potřebujem jich ale vytvořit zhruba 25 a musí být pěkně pevné." Zvedl jsem jeden lístek ze země. Byl celkem pevný a ostrý. "Tak je máš úplně ukázkové. Tak ale teď jich zkus udělat větší množství." Terra jen pokývala a zároveň byla šťastná že ty listy má ukáskové. Začala se soustředit. Tentokrát se listy vytvořily o něco rychleji a bylo jich 16. Byli pěkně velké a tlusté. "Skvěle! Fakt perfektní listí. Jde ti to moc dobře. Jsi moc šikovná. Tak znovu ano?" Terra pokývala a zase se zaradovala. Už celkem rychle se okolo ní vytvořilo 20 listů. Byli velké jak měly být, tlusté jak palmoví list a ostré jak kaktusové jehly. Byli dokonalé na konečný útok při zápase. "Úžasně Terro! Fakt ti to jde. Tak znovu a po tomto pokuse ti řeknu jak je vyslat na protivníka." Terra nadčeně rychle vytvořila 28 listů které byli naprosto dokonalé. Nadčeně ke mě přiběhla. "Tak, jsi moc šikovná. Zvládla jsi první krok  naprosto na jedničku. Tak přejdeme k kroku 2. Musíš vytvořit listí a pak ho musíš vyslat na protivníka. A to tak že po vytvoření zůstáváš s lístkama spojená provázkami Chakry. Švihneš hlavou na jednu stranu arozpojíš provázky spojené s tou stranou kterou si poslala. Ta letí a ty pak rychle švihneš na druhou a zase přetrháš zase provázky. A listy pak letí na protivníka. Zkusíme to?" Terra nadčeně přikivuje. Vmžiku vytvořila 28Listů. Švihla hlavou 2x a listy letěli na strom. Prosekali se stromem. Ten zpadl na zem. "Paráda zkus to ještě 5x. Terra pokývala. Vmžiku vytvořila listí a už ho posílala na kámen. Listy se do něho zabodly. Pak to samé udělala na keř. Liistová břitva ho ostříhala jako křovino řez. Pak to znovu použila na kámen. Opět se to do něj zabodlo. Pak to použila na strom. Prolétlo to jím a zabodlo se to v pařezu. Pak to použila ještě na kámen a tentokrát to prolétlo až do poloviny. "Paráda Terro jde ti to opravdu báječně. Tak a teď se je pokusíš soustředěním přimět točit okolo stromu a pak se postupně do něj zabodávat. Tak zkus to." Terra vyslala listtí a to pak zahnulo. Dělalo to větší kruhy ale točilo se to okolo stromu. A pak strom pokácely. "Výborně. Úplná nádhera. Tak a teď se napij"Vytáhnu misku a dám jí napít. Terra vypila celou misku a tak jsem jí nalil ještě trochu. Zas to vypila. "Tak co bys Terro řekla kdybysme udělali menší zlepšovák jen pro nás dva. Takže místo 25 a více listů, vytvoříme 2 ale obrovské. Bude to mít obrovskou ničivou sílu a bude to velice prospěšné. Tak teď udělej to samé jako při normální listové břitvě ale vytvoř dva obří listy. A pak je pošly do stromů." Terra nadčeně kývla. Začala tvořit ohromné 2listy. Byli metr a půl dlouhé. Terra vyslala dva ohromné listy mezi stromy a ty posekali dohromady 12 stromů a zničily 3 kameny. "Výborně a ještě jednou" Terra vytvořila velkký listy s ještě ničivěší silou."Výborně!Tak balíme a jdem dál." Zbalili jsme věci a šli dál

110 Lukyner Lukyner | 5. srpna 2012 v 19:49 | Reagovat

[105]:Zase zkopírovaný trénink =D Staravie se tornádo nenaučil, ale za snahu obdrží 3 levely.

[106]: Niall se Železný ocas naučil, získává tři levely.

[107]: Machop si proscvičil Nárazový útok a také rychlsot, která se mu neuvěřitelně zlepšila. Tato schopnost bude přidána do jeho profilu.

[108]: Buneary se Odráživý útok naučila, získává krásné 4 levely.

[109]:Terra měla co dělat, ale Listovou břitvu se naučila. Získává 5 levelů, gratuluji ;-)

111 Lukyner Lukyner | 5. srpna 2012 v 19:52 | Reagovat

[107]: + 3 levely

112 Bale Bale | 6. srpna 2012 v 11:19 | Reagovat

Machope ,pojď trénovat.* Machop vyskočil z Pokéballu.*Ahoj Machope,naučíme se nějaký útok ano?* Machop kývl hlavou.*Tak dobře,na začátek se naučíme lehký útok,souhlasíš?* Machop radostně kývl hlavou.*Tak dobře,útok se jmenuje Škrábavý útok,je to docela lehký útok a tak doufám že ho zvládneš. Nejdříve ti vysvětlím jak se Škrábavý útok používá,používá se tak,že dáš do své ruky hodně síly a energie a pak s tou rukou někoho Škrábneš,vypadá to takhle:http://cdn.bulbagarden.net/media/upload/7/72/Cress_Panpour_Scratch.png.Vidíš toho Panpoura který použil na Machop Škrábavý útok a jak to Machop ublížilo?* Machop kývl hlavou.*Tak si to vyzkoušíme ,ale než se do toho pustíme si půjdeme protrénovat Nárazový útok,ano?* Machop kývnul hlavou.*Takže,Nárazový útok uděláš tak,že do někoho silně vrazíš,zkus to na strom.* Machop použil na strom Nárazový útok ale nepovedlo se mu to.*To nevadí Machope  , zkus to znovu a dej do toho více síly.* Machop kývl hlavou a znovu použil na strom Nárazový útok a tentokrát větší sílou a teď ten strom na druhý pokus rozzlomil.* Výborně Machope  ,teď se vrátíme k naučení Škrábavého útoku. Takže jak už jsem říkal, zkus do své ruky dát hodně síly a energie a pak s tou rukou někoho Škrábni.* Machop zkusil dát do své ruky energii ale nepovedlo se mu to.*Zkus to znovu a zkus si i víc věřit.* Machop kývl hlavou, zkusil si více věřit a pak zkusil dát do své ruky sílu i energii a to se jí povedlo na třetí pokus.*Výborně Machope  ,zkus to znovu.* Machop kývl hlavou a znovu zkusila dát do své ruky sílu i energii a tentokrát to dokázala na první pokus.*Výborně Machope  ,jsem na tebe hrdý. Teď zkus tou rukou tenhle strom poškrábat.*Ukážu na strom, Machop k němu přišl a zkoušel ho nějak škrábat ale se stromem se nic nestalo.*Zkus to znovu Machope,ale dej do toho více síly a pořádně škrábej.* Machop kývl hlavou a zkusil to znovu s její sílou a podařilo se, na druhý pokus se tam objevily rýhy.*Výborně Machope  , teď to zkus zopakovat.* Machop kývl hlavou a zkusil to znovu s ještě větší sílou a objevily se tam opravdu velké škrábance.*Výborně Machope  ,teď to zkus se vší sílou.* Machop použil na strom znovu Škrábavý útok a dala do toho všechnu svou sílou a na druhý pokus se jí podařilo celý strom rozškrábat.*Výborně Machope  ,to koukám kolik síly se v tobě skrývá.*Pohladím Machope  a po chvilce jí i obejmu.*Vidím že už jsi z toho tréninku unavený ,nechceš si jít odpočinout do svého Pokéballu?* Machop kývl hlavou, skočil do svého Pokéballu a tam si v klidu odpočinula.*....

113 Bale Bale | 6. srpna 2012 v 11:53 | Reagovat

Geodude , pojď ven!* Geodud vyskočí z Pokéballu.*Ahoj Geodude, rád bych tě naučil nový útok,bereš?* Geodud šťastně kývne.*Dobře,útok se jmenuje Strašidelný pohled. Strašidelný pohled uděláš tak, že se na někoho použiješ svůj obličej který bude strašidelný. Něco jako tenhle: http://cdn.bulbagarden.net/media/upload/a/aa/Flareon_Scary_Face.pngpng vidíš toho Flareona?Hned bych zdrhal,zkus to také.* Geodud se pokouší použít na mě Strašidelný pohled ale vůbec nic.* Geodude,zkus aby ti zčervenali oči jako Flareonovi třeba to bude strašidelné a já uteču.A tvař se u toho fakt strašidelně.* Geodud kývne a zkusí se na mě strašidelně podívat a použít i ty červené oči ale bohužel se na mě jen strašidelně podíval*Výborně Geodude, zkus to znovu.* Geodud znovu zkouší na mě Strašidelný pohled a tentokrát se mu povede a i při tom mít červené oči a já pak zdrhnu.*Uáááá pomóóóóc Geodud jde na mě.* Geodud na mě použije slabé nárazový útok  aby mě probral z toho tranzu.*Výborně Geodude,jsi šikovný a děkuju že jsi použil nárazový útok abys mě probral z toho tranzu jinak bych snad před tebou utekl pryč.Tak teď si dáme menší pauzu a pak budeme ještě trénovat.*Po 20 minutách:*Takže Geodude,pokusíme se najít nějakého Pokémona a na něm si vyzkoušíš svůj nový útok,ano?* Geodud kývne a vyrazil hledat nějakého Pokémona a v tu najednou přes nás přeletěl Pidgey.*Hele Geodude,támhle je Pidgey,ten je přeci ideální Pokémon je to letací typ tak se to aspoň pořádně naučíš.Tak zkus na něj použít Střešidelný pohled.* Geodud použije Strašidelný pohled a Pidgey začne zdrhat.* Geodude,on letí pryč,rychle použij nárazový útok a sraz ho k zemi a až bude na zemi použij valivý útok.* Geodud použije silný Nárazový útok a srazí Pidgeyho k zemi a pak použije valivý útok a to už nezvládne a padne do bezvědomí.*Výborně Geodude,jsem na tebe pyšný ale jsi unavený,viď Geodude * Geodud kývne hlavou.*Tak si vlez do Pokéballu a tam si odpočiň.* Geodud skočí do Pokéballu a tam odpočívá.*......

114 Bale Bale | 7. srpna 2012 v 13:49 | Reagovat

Staravie volím si tebe ! *Staravie vyletěl z pokébalu.* Nazdar Staravie, rád tě znovu vidím, co by jsi řekl na další učení útoku ? * Staravie začne kývat hlavou o 106.* Super, to jsem rád ale neměl jsi na výběr  * Staravie se usměje.* Tak Staravie tenhle útok znáš, už jsme se ho minule učili ale nenaučili, ale nemusíš být smutný protože jsi se snažil a získal jsi nové zkušenosti. Dneska se ho pokusíš naučit, už ho trošku umíš takže by to mělo být jednodušší ale nepředbíhejme. * Staravie kývne hlavou a poslouchá.* Dobře Staravie útok se jmenuje Tornádo ! * Staravie kývne hlavou a poslouchá.* Staravie Tornádo uděláš takže že začneš mávat křídly jako při vzdušném víru jenomže víc, při tom větru se utvoří takový tvar který potom přepošleš na soupeře, to ho vsákne a začne mu ubírat energii a zdraví a ty budeš mít navrch. * Staravie kývne hlavou.* Tak ještě ti tady ukážu obrázek: http://cdn.bulbagarden.net/upload/9/99/Lance_Dragonite_Whirlwind.png   * Staravie hledí na obrázek * Ano Staravie je to ten samí obrázek co jsem ti ukazoval minule. * Staravie kývne hlavou a šel se nachystat.* Tak dobře zkus si to ! * Staravie hned na poprvé mu to nevyšlo a použil vzdušný vír* Staravie špatně ! Ale trénink je že si to tady zkoušíš, horší by bylo kdyby se ti to stalo v zápase. * Staravie kývne hlavou, zkouší to znovu a tentokrát udělá malinkaté Tornádo.* Skvěle Staravie už ti to jde tak znovu. * Staravie se znovu snaží a tentokrát už udělá Tornádo, sice malé už by nějaké pokémony zranilo.* Výborně Staravie, už tě musím pochválit že ti to jde. * Staravie se usmálo a znovu udělal tornádo tentokrát už bylo průměrné.* Dobře Staravie a teď znovu Tornádo ! * Staravie se snaží a udělá Tornádo které jsem od něho očekával.* Skvěle tohle jsem od tebe přesně očekával. Tak a teď to zkus znovu a dej do toho úplně vše.  * Staravie do toho dal opravdu vše a vzniklo z toho ohromné Tornádo.* Wáááu Staravie, to bylo něco tohle kdybys udělal v zápase tak pokémon nemá šanci. * Staravie se usměje.* Dobře teď si to dej na posledy a půjdeš si odpočinout. * Staravie udělal normální Tornádo.* Super teď se vrať do pokébalu a odpočiň si.....

115 Luxya Luxya | 7. srpna 2012 v 23:21 | Reagovat

V posledných dňoch som nemala príliš náladu na tréning. Bolo až priveľmi velké horko a sucho, takže bola väčšina trénerov pozaliezaná v klimatizovanej hale. Ale ja som sa prekonala a šla trénovať. Síce tiež do haly, ale vonku by som to istotne neprežila. A mala som istotu že Scarlet nič nezapáli. Veľmi som ju potrebovala na druhý štadión, takže som sa rozhodla ju dnes naučiť jeden z najzákladnejších ohnivých útokov – Plamenomet. Môj plán znel naučiť ju čo najviac útokov aby Gardeniini pokemoni nemali šancu. Ani som si nevšimla ako a už som bola v hale. Prvými miestnosťami som len prešla, zastavila som sa až v poslednej miestnosti špecializovanej na ohnivé typy pokemonov. Boli tam protipožiarne steny, podlaha  z piesku a hasiace prístroje pre každý prípad. Vyvolala som Scarlet a posadila som sa na studenú železnú konštrukciu. Scarlet sa na mňa ihneď vrhlaa objala ma. Potom veselo zoskočila. “Ahoj Scarlet, tiež ťa rada vidím. Prepáč, viem že sme sa dlho nevideli, ale mala som veľa práce na prvý štadión. Teraz ťa budem musieť vytrénovať tak ako Aca a Reinu, pretože budeš figurovať na druhom štadióne spolu s Felixom.” Scarlet sa na mňa prekvapene pozrela a potom sa potešila. Istotne bola rada že s ňou ide Felix. “Ale späť k tréningu. Dnes ťa mám v pláne naučiť Plamenomet. Je to základný útok a verím že ty sa ho hravo naučíš. Spočíva v tom, že ty otvoríš papuľu a vyšleš poriadny plameň na pokemona. Tu máš obrázok, aby si mala nejakú predstavu ako to vypadá.” Scarlet sa mi pozrela na ruku v ktorej som mala obrázok vo veľkosti A4.
http://cdn.bulbagarden.net/upload/thumb/8/87/Ash_Monferno_Flamethrower.png/800px-Ash_Monferno_Flamethrower.png
Potom kývla a pripravila sa. Otvorila ústa a vyslala iba obyčajné uhlíky. Potom som dostala nápad. Vyvolala som Felixa. Ihneď ako uvidel Scarlet, začervenal sa. Moja stratégia bola taká, že Scarlet by sa snažila na Felixa zapôsobiť a šlo by jej trénovanie rýchlejšie. “Scarlet, ak ti to pôjde lepšie, budem brávať Felixa na naše tréningy častejšie. Platí to aj opačne.” Usmiala som sa a žmurkla na obidvoch. Tiež sa mi to zdalo ako riešenie Felixovej nechuti do tréningov. No potom sa Scarlet začala poriadne sústrediť a z jej úst vyšiel maličký plamienok, veľký ako jeden uhlík. “Nevadí! Už to bolo lepšie ako minule. Skús myslieť na veľký oheň, červenú farbu a podobné veci ktoré ťa povzbudzujú.” Scarlet kývla hlavou a letmo sa pozrela na Girafariga. Ten sedel pri mne a sledoval ju. Na ďalší pokus sa Scarlet darilo viac – z jej úst vyletel ligotavý plamienok ktorý bol väčší ako minule, ale stále veľmi maličký oproti tomu na obrázku. Nenápadne som sa pozrela na Felixa, ktorý na ňu obdivne zízal. Usmiala som sa a naznačila Scarlet nech pokračuje. Tentokrát sa plameň opäť zväčšil a bol veľký ako moja ruka po lakeť. To bolo o dosť lepšie. “Výborne Scar. Naozaj super. Pozri na Felixa, aj on by chcel vedieť také ohnivé útoky! Ty dračica.” Zasmiali sme sa a Ponyta sa trošku zahanbila. Preto sa nabudúce posnažila a vytvorila celkom dobrý plameň, veľký ako celá moja ruka. Oheň bol rubínovo červený, až to bolo nemožné. Slnečné svetlo ktoré svietilo z okna haly robilo malé ligotavé záblesky na ohni. Preto Scarlet vypadala magicky. Spolu s Felixom sme na ňu pozerali ako na nejakú ohnivú vílu. Keď Scarlet skončila a pozrela sa na nás, hneď sa začala smiať. Museli sme naozaj vypadať ako nejaký feťáci. “Scar! To bolo.. prekrásne. Ľutujem že nie som koordinátorka lebo ty by si to tam naozaj vyhrala. Nádhera. Ale ten plameň vieš spraviť aj väčší.” Nesmelo som na ňu usmiala. Ona iba odvrkla hlavou a vytvorila oheň. Ale aký oheň! Bol veľký ako polovica z toho obrázku. Na chvíľu som zatvorila oči a predstavila si ju na štadióne. Bola som si viac než istá že to vyhráme. Spoločne. “Chválim ťa. Ide ti to čoraz viac lepšie. Skús to spraviť veľké ako na obrázku.” Scarlet sa zamračila a zaklopýtala kopytami. Potom sa s nimi zaprela o piesok a vystrelila veľký oheň. Bol síce menší ako ten čo robil Monferno, ale stále dokázal ohromiť divákov, čiže mňa a Felixa. “No toto! Už to budeš vedieť. Som na teba pyšná. Ak to zvládneš aj lepšie ako na obrázku, za odmenu zajtra pôjdeme na prechádzku. Iba ty, ja a Felix, čo na to hovoríš?” Felix aj Scarlet radostne vyskočili – no Scarlet obzvlášť. Tá spoločne s výskokom vypálila aj oheň o máličko menší ako na obrázku. “Už to budeš mať! Do toho!”  Scarlet zrejme nadopovala moja ponuka na prechádzku, lebo vytvorila dokonca väčší oheň ako na obrázku. Spokojne som sa na ňu zadívala a zavolala ju ku mne. Potom som jej dala sušienku a obrátila sa na Felixa. “Vidíš? Za takýto tréning dostaneš aj sušienku. Dúfam že sa ti bude trénovať lepšie.” Uškrnula som sa naňho a postavila sa. Zasadila som do piesku päť figurína pre istotu si nachystala pokeball Empoleona. “Scarlet, znič tieto figuríny.” Prikázala som jej a ona tak urobila. Zničila iba dve, ale stále to bolo výborné. Ostatné mali menšie popáleniny alebo obhoreté končatiny. “Teraz ich dokonči!” Diabolsky som vykríkla. Ponyta zničila ďalšie dve, ale stále na ňu čakala ešte tá posledná. Tá sa len tak-tak držala na nohách. Scarlet ju bez príkazu zničila. “Wohooo!” Zvískla som a spolu s Felixom sme pribehli k Ponyte. Ja som ju objala a Felix si s ňou tlapol s kopytami. “Už máme polovicu tréningu za nami. Čo tak si vyskúšať presnoť na terčoch? S Acom a Reinou to už máme za sebou.” Scarlet chvíľu váhala, no potom pritakala. Preto sme šli do skladu zobrať ale päťdesiat terčov – teraz následuje náročnejšia časť tréningu. “Skús zničiť všetky tieto terče do stredu. Musíš sa sústrediť.” Prvé tri terče zasiahla úplne presne, no na ďalších chybila. Potom som jej naznačila nech to skúsi znova, a trafila dokonca prvých sedem presne do stredu. “Ešte tri!” Terče boli vypálené Plamenometom rovno v strede. Scarlet vypadala pyšná. Bola určite rada že to robí pred Felixom tak šikovne. “Tak a teraz ideme na niečo ťažšie. Mám tu stopky – ty sa budeš snažiť zasiahnuť všetky, opakujem všetky terče v čo najrýchlejšom čase.” Felix prekvapene zdvihol obočie a zvedavo sa pozrel na Scarlet. Bol zvedavý viac než ja. Ale bola som presvedčená že Scarlet to dá ľavou zadnou. Zapla som stopky a odštartovala Scarlet. Tá začala ničiť terče ako na páse. Keď boli všetky terče fuč, niektoré zasiahnuté do stredu, niektoré na okrajoch – stopky som zastavila. Ukazovali čas pätnásť sekúnd. “Vau.” Vyhŕkla som a obdivne sa pozrela na Ponytu. Potom sme šli pre ďalšie terče a tie predtým sme hodili do vreca na odpadky. “Teraz to skús rýchlejšie. Náš cieľ bude.. hmm.. osem sekúnd?” Scarlet odhodlane prikývla a pustila sa do terčov. Tie boli o pár sekúnd doslova v čudu. Prvých dvadsať bolo zničených v strede, ostatné boli trošku ďalej od stredu, ale aj tak boli zničené. Čas bol iba dvanásť sekúnd. “To bolo zlepšenie o tri sekundy! Výborne.” Pochválila som ju a vysypala veľké vrece s terčami. Predtým som nahádzala oveľa viac terčov – bolo šťastie že sklad bol obrovských a terčov bolo takmer neobmedzene. Umiestnila som všetky terče do piesku a odštartovala stopky. Ani som sa nestihla pozerať ako ich Scarlet rýchlo ničí. Za desať sekúnd zostali po terčoch len triesky a smietky rozsypané po piesku. “Nemám slov. Naozaj. Desať sekúnd. To je… krásne. Naozaj ťa chválim Scarlet.” Prešla som jej po chrbte a potľapkala po chrbte. “Skús to ešte dva krát a pôjdeme na kocky.” Staré dobré kocky. Nikdy na nich nezabudnem. Sú veľmi dobré na koniec tréningu ako precvičenie. Scarlet sa potešila, lebo mala určite plné zuby tých terčov. Preto ich zlikvidovala za neuveriteľných sedem sekúnd. “To bolo aj lepšie než náš cieľ! Výýýborne. Kocky poznáš – znič ich a budeš mať pokoj.” Scarlet sa uškrnula a ladne sa otočila. Nemohla som sa zbaviť pocitu že machruje pred Felixom. Ten bol z nej hotový že by to aj slepec videl. Dúfala som že moja stratégia fungovala. A mala som pravdu. Prvá, slamená kocka vzplanula ako prútik. Ihneď som to uhasila najbližším hasiacim prístrojom, aby sme nespôsobili požiar. Potom sa Scarlet s úsmevom obrátila na drevenú kocku. Tá mala svoj osud pevne spečatený. Totálna deštrukcia. Kocka sa najprv rozpadla ako koláčik na dve polovice a potom zmizla. Doslova zmizla. Oheň ju pohltil a nevrátil. Neveriacky som pokrútila hlavou a zízala na Scarlet. Posledná kocka. Posledná časť tréningu. Oceľ. Oblízla som si suché pery a zabudla dýchať. Scarlet sa na tvári objavil nepatrný úsmev – potom otvorila ústa a vyslala z nich peklo. Rozsiahly, široký pálivý oheň zasiahol oceľovú kocku, ktorá sa ihneď začala roztápať. O dve sekundy z nej nič nezostalo. Ponyta pohodila hrivou a prišla ku mne. Ja som jej s otvorenými ústami podala marcipánku. “Eh..myslím že toto nepotrebuje komentár. Nádhera. Gardeniini pokemoni, tešte sa. Máte na čo. Felix a Scar, vráťte sa.” Popravde, triasli sa mi kolená. Scarlet bude silnejšia než Ace a Reina dokopy. To určite.

PS: Tak som konečne napísala nejaký ten tréning :)

116 Luxya Luxya | 8. srpna 2012 v 1:55 | Reagovat

Rozhodne som kráčala cestou a rozmýšlala nad tréningom. Ešte som si premietala stratégie a postrehy zo včerajška a prišla som k záveru, že by som mala Scarlet naučiť Prehriatie. Je to silný a účinný útok, ktorý by sa mi hodil na štadión. Vošla som do haly a poobzerala sa. Bolo tu rušno. Tréneri sa smiali, no poniektorí plakali. Pokemoni predvádzali útoky a triafali do figurín. Bola tu bojovná atmosféra. Ako zvyčajne som prešla do miestnosti na ohnivé typy a vyvolala Scarlet. Tá sa ihneď potešila. “Ahoj! Po včerajšku vieš veľmi dobre Plamenomet, no to bola len malá príprava na útoky čo sa budeme teraz učiť. Dnes mám na pláne Prehriatie (Přehřátí). Je to niečo ako veľmi silný Plamenomet. Ty sa potrebuješ uplne vyburcovať k najsilnejšiemu ohňu a potom uvoľníš energiu v tvare ohnivého lúča. Viem že sa to zdá ťažké, ale ty to zvládneš.” Scarlet rozhodne prikývla na súhlas. Potom som jej podala obrázok. http://cdn.bulbagarden.net/upload/c/c9/Flannery_Torkoal_Overheat.png
Ona sa na neho ale minutu dívala a potom prešla do stredu haly. “V zápase to má najväčšiu silu keď to pokemon použije prvý krát, potom sila útoku klesá, preto budeme často oddychovať, dobre?” Scarlet sa uškrnula a začala sa sústrediť. Minutu som ju úpenlivo sledovala, no nič sa s ňou nedialo. Potom hlboko vydýchla a sklamane sa na mňa pozrela. “To nevadí. Je to v poriadku. Vyskúšaj to ešte raz.” Prešla som jej s rukou po hlave a s úsmevom som sa na ňu pozrela. “Nemusíš sa nikam ponáhľať, máš čas.” Súcitne som jej povedala a objala ju. Chápala že od nej vyžadujem trochu viac. Myslela si že na ňu budem zlá, ale tak to nie je. Na pokemonov nikdy nekričím pri tréningu. Nikdy. Pozrela som sa na Ponytu ktorá začala slabučko svietiť na červeno. Svetlo postupovalo od zadných nôh až po hlavu. Potom jej oči veľmi jemne zažiarili na červeno – a potom svetlo zmizlo. “Čo to bolo? To bolo super. Celá si svietila! Zavolám Felixa?” Scarlet nadšene kývla hlavou. O pár sekúnd sa už vítali s Felixom. Ten si znova sadol vedľa mňa ako predtým. Na ďalší pokus Scarlet žiarila jasnejšie a dlhšie, no nič iné sa nestalo. “Ešte to pár krát vyskúšaj a dáme si malý oddych, dobre?” Scarlet zaerdžala a zavrela oči. O pár sekúnd jej telo žiarilo výraznou karmínovočervenou farbou. Potom oči krátko zasvietili a Scarlet vypustila z úst malý plameň. Potom si vyčerpane vydýchla a pozrela sa na mňa. Ja som zdvihla palec a ukázala že je výborná. Scarlet sa usmiala a pokračovala. Tentokrát žiarila jasnejšie, ale kratšie – z úst napokon vychrlila väčší plameň velký ako polovica Plamenometu. “Za to ťa musím pochváliť. No Prehriatie to nebolo. Začiatok, čiže zberanie sily celkom vieš, ale ten plameň.. musíme to doladiť. Ale teraz si oddýchni, je to náročný útok. Tu máš vodu, napi sa.. a tu je Cheri koláč, určite ti dodá energiu. Ak chceš Felix, zober si tiež.” Videla som ako Felix civí na jedlo, tak som ho ponúkla. Potom sme sa spoločne najedli a lahli si na piesok. Bolo tu príjemných dvadsaťšesť stupňov, piesok bol príjemne mäkký a ohriaty. Svetlo nám jemne svietilo na tvár. O pár minút sme si schrupli ale na polhodinu. Potom som sa zobudila na kŕč v nohe. Vzbudila som Felixa a Scarlet a dali sme sa do práce. Scarlet ihneď vybehla do stredu haly a začala sa sústrediť ako keby predtým nespala. Tentokrát žiarila veľmi jasne, dokonca ma to na stotinu sekundy ožiarilo. Potom otvorila ústa z ktorých vyšiel slabší Plamenomet. “Ty sa nezdáš! Lepšíš sa! O chvíľu to tu podpáliš tým tvojim ohňom.” Zasmiala som sa a veselo sa pozrela na Scarlet. Tá sa postavila na zadné a zaerdžala. Felixovi utiekli kútky úst, ktoré sa zmenili na úsmev. Potom Scarlet znova zažiarila a vychrlila silnejší Plamenomet. Bol to väčší plameň. Potom ma niečo napadlo. Vytiahla som ohňuvzdorný teplomet a vložila ho do ocelovej tyče ktorá bola na blízku. “Teplomer odmerá teplotu. Najprv sprav normálny Plamenomet.” Scarlet poslúchla a Plamenomet smeroval na teplomer. Potom som k nemu rýchlo pribehla. Teplomer ukazoval tristodva stupňov celzia. “Uh, tak to by ma riadne popálilo. Teraz budeme skúšať Prehriatie. To má myslím niečo cez tisíc alebo deväťsto stupňov.” Felix aj Scarlet vyvalili oči. “Ale ty to zvládneš!” Scarlet sa pochybovačne zasmiala  a vyskúšala Prehriate. Plameň bol o dosť väčší ako pri Plamenomete a teplomer odmeral dokonca päťsto stupňov celzia. “Auvajz. Ten oheň cítim až sem!” Povedala som jej a ukázala na nohy. Scarlet sa zasmiala a znova vytvorila Prehriatie. To sa s Plamenometom nedalo zrovnávať – na každom pol metri sa okolo Prehriatia tvorili dva kruhy z ohňa, ktoré sa točili. Teplomer nameral neuveritelných šesto stupňov celzia. Nadvihla som obočie a bez slov som teplomer ukázala Scarlet. “To je.. úžasné! Chudák teplomer.” Felix civel na Scarlet a zdalo sa že sa jej začína trochu báť. Ohnivá a nebezpečná! Usmiala som sa a dala povel Scarlet. Tá vypálila oheň. Bolo niečo ako oheň zmiešaný s energiou, plazmou a proste.. všetkého! Akonáhle oheň zasiahol teplomer, teplota náhle vystúpila nahor. Prehriatie malo teplotu sedemstopäťdesiat stupov! Neveriacky som sa znova pozrela na teplomer. Nesnívalo sa mi. Objala som Scarlet a zvískla. Tréneri v hale sa na mňa ihneď čudno pozreli. “VAU! Už to skoro budeš mať! Úžasné! Neverím vlastným očiam. Tu máš vodu. Oddýchni si ale päť minút a načerpaj silu. Ja idem medzitým pre figuríny a pár terčov.” Scarlet kývla a sadla si vedľa Felixa. O pár minút som sa vrátila aj s armádou pomôciek. Scarlet sa smiala pri Felixovi a opačne. “Nerada vás ruším vy hrdličky, ale Scarlet potrebuje trénovať.” Zasmiala som sa a len tak-tak odtiahla Scarlet od Felixa. “Teraz sa predveď.” Zašepkala som jej a ukázala na teplomer. Scarlet sa zamračila a nasadila bojovný výraz. Potom predviedla neskutočné prehriatie – teplomer ukázal 950 stupňov. “Ty si to dokázala!!! Si šikula! Som na teba tak hrdá.” Objala som ju a nenápadne sa pozrela na Felixa. Ten to akosi nestíhal. Zízal na Scarlet ako začarovaný. “Teraz mám pre teba celkom ľahkú úlohu. Budeš sa triafať do figurín. Skús ich zničiť čo najviac za desať sekúnd.” Odštartovala som ju a Felix počítal. Scarlet ich zničila len tri. “Noo, to nebolo zlé. Ale verím že ty ich dokážeš zničiť viac.” Scarlet pritakala a do desiatich sekúnd zničila šesť figurín. “To zvládneš, už len štyri.” Všetkých desať figurín zničila iba za šesť sekúnd! “No fíha. Si lepšia než som predpokladala. Tu máš sušienku, zaslúžiš si ju.” Scarlet ju vďačne zjedla a pozrela sa na terče. “Ach áno, idem ich zasadiť do piesku.” Nadstavila som terče a obrátila sa k nej. “Skús sa trafiť do každého terča do stredu.” Scarlet vypadala prekvapená, no napokon začala chrliť Prehriatie. Terče boli zničené jeden po druhom, ale iba štyri z desiatich boli zasiahnuté do stredu. “To nevadí! Nabudúce to bude určite lepšie.” A mala som pravdu. Na ďalší pokus ich zničila až sedem. “Už iba kúsok a budeš to mať! Do tohooo!”Terče skončili všetky s oheňom v strede. Postupne sme ich zahodili do vreca. “Tvoje Prehriatie je dokonalé. Teraz si dáme repete tvojich útokov a môžme ísť domov.” Scarlet radostne povyskočila. “Plamenomet na figurínu!” Figurína za sekundu vzbĺkla a už jej nebolo. Pochválila som ju a prikázala nech urobí Dvojitý kop na oceľovú kocku. Po dvoch kopoch sa kocka ľahučko rozpadla na pár kúskov. “Vau. Teraz mi ukáž aspoň dvadsať kópií v Dvojitom útoku.” Na prvý pokus ich Scarlet spravila iba šestnásť, no potom ich spravila až dvadsaťjeden. “Výborne. A teraz Dvojitú britvu na tieto figuríny.” Jednou britvou ich zničila až všetky tri. “Dokonalé. Teraz to dokonči Skrytou silou na oceľovú kocku!” Kocka sa ihneď rozlomila – potom ju zasiahla spŕška Uhlíkov. To už kocka neprežila. “To myslím že stačí. Si úžasná Scarlet. Tu máš vodu a oddýchni si v pokeballe. Výborne.” Scarlet vypila vodu a ja som ju vrátila. Nakoniec som odišla.

PS: To je k dnešku.. už nevládzem :D

117 Jolt Jolt | 8. srpna 2012 v 11:32 | Reagovat

Už jsem byl půl hodinky vzhůru. Ale po hygieně jsem si zas lehnul do stanu. Vedle v pelíšku spí Terra a na opačné straně spí  Spin. Probral jsem ho a ukázal že má jít ven. Chvilku jsem čekal před stanem a on přišel. Poodešli jsme kousek dál od stanu. "Tak Spine, chtěl bych tě uvítat na tvém prvém tréninku" Spin nadčeně poskakoval a vyplivl do vzduchu pavučinu. Ta přistála na stromě. "Tak Spine dnes se naučíme rohový útok. Je to jednoduchý útok. Ale je velice účinný. Takže máš krásný roh. Zdá se že je i hodně ostrý. Takže energii nashromáždi do rohu. Musí se ti rozzářit a trochu zvětšit. Pak se dostaň k protivníkovi a rohem ho tref. Odhodí ho to a ublIží mu to a si o krok blíž k výhře. Takže to pojď zkusit." Spin pokýval a otočil se zády ke mě smajlík na zádech  se smál. Spin začal soustředit energii do rohu. Rozzářil se ale nezvětšil. "Nevadí zkus to znovu" Spin jen pokýval hlavou. Dodal do rohu energii a ten se zvětšil o 6cm. "Paráda a teď rohový útok do toho stromu." Spin naschromáždil energii do rohu a rozeběhl se na strom. Vyskočil a roh se dostal do styku s rohem. Energie z rohu se vpustila do stromu a strom se rozbyl. "Paráda Spine!Ještě si to párkrát zkus" Začal si to zkoušet a zkusil to zhruba 8x. "Tak Spine pojďme. Zbudíme Terru a pak sklidíme věci a půjdeme."Když jsme dorazily ke stanu tak už nestál a byl uklizen. Terra to vše uklidila. "Ah Terro děkujem. Tak můžeme jít"

118 Viki Viki | 9. srpna 2012 v 8:40 | Reagovat

[112]: Machop se naučil škrábavý útok + 3 levely

[113]: Geodude se naučil děsivý pohled + 2 levely

[114]: To není obrázek tornáda ale to neřeš, staravia se naučila + 3 levely

[115]: Tohle je moc pěkný trénink, Ponyta se naučila plamenomet + 10 levelů (+ 2 levely za hezký trénink)

[116]: Ponyta se naučila Přehřátí + 7 levelů

[117]: Spinarak se naučil rohový útok + 3 levely

119 Bale Bale | 9. srpna 2012 v 10:35 | Reagovat

Beautifly volím si tebe !!! * Beautifly vyletí z pokébalu.* Nazdar Beautifly dnes jsem rád že tě znovu vidím. Rád bych tě totiž naučil nový útok, ale pozor tenhle útok je celkem těžký ale účinný. * Beautifly kývne hlavou a naslouchá.* Beautifly dnešní útok se jmenuje Dvojitý. * Beautifly vypadá celkem v klidu.* Beautifly vypadáš v celkem v klidu na to že je celkem těžký útok. No nic uvidíme jak si s ním pohraješ. Beautifly dobře poslouchej protože je to opravu těžký útok. * Beautifly poslouchá.* Beautifly tenhle útok uděláš tak že se soustředíš, uděláš si několik klonů neboli dvojníků a tím zmateš soupeře. Ten bude třeba používat různý útok na tvé klony a než přijde k tobě tak se třeba unaví. Nebo je dobré že kolem soupeře uděláš třeba 10 klonů a pak na něj zaútočíš a on nebude vědět do kterého Beautifly se má použít útok. * Beautifly kývne hlavou a připraví se.* Tak Beautifly teď dvojitý útok kolem mě !!! * Beautifly se snaží, snaží se ale nic.* No Beautifly vidíš já jsem ti to říkal že je to těžký útok. Tak teď se snaž a určitě se ti to povede. * Beautifly se pousmál, soustředil se a udělal 1 klona.* Výborně Beautifly , už ti to jde, chválím tě ale znovu a snaž se víc !! * Beautifly se soustředí a udělal 3 klony.* Výborně Beautifly už ti to jde líp, ale znovu ! * Beautifly se snaží, soustředí se a udělá 7 klonů.* No vidíš Beautifly výborně to už je lepší ale znovu a dej do toho vše ! * Beautifly se soustředil a udělal 12 klonů.* Výborně Beautifly chvállím tě a teď to zkus 2x a pak si odpočineš v pokébalu. * Beautifly pokaždé udělal 8 klonů.* Za dnešek tě chválím a teď se vrať

....

120 Jolt Jolt | 9. srpna 2012 v 13:17 | Reagovat

Vylezl jsem ze spacáku a zbudil jen Terru. Oba jsme vyšli ven ze stanu a šli kousek dál. "Tak Terro dneska si zatrénujem" Terra nadčeně běhala okolo a poskakovala si. "Terro tak se uklidni a pojď přede mne." Sedl jsem si a Terra šla přede mne. "Terro dneska tě naučím těžký útok. Bude to Energetická koule."Vykulila oči. Já se jen usmál. "Nemusíš se bát. Je to sice těžký útok ale ty ho v pohodě zvládneš. Takže jde o to že před pusou vytvoříš Energetickou kouli. Musíš soustředit energii do lístků. Ty se musí rozzářit a pak vypouštět energii před tvou tlamku. Ty tomu můžeš ještě pomoci že vypustíš energii ještě z tlamky. Ale nejspíše ti ukážu i obrázek" vyndám z batohu papír. Rozložil ho
http://images.wikia.com/pokemusketeers/images/a/ac/Turtwig_Energy_Ball.jpg "Tak takto se ti to máš utvořit před pusou a takto to vystřelit na protivníka"http://1.bp.blogspot.com/-nqVsGYOzj9k/UCEsPXKt0nI/AAAAAAAAB94/hn6UXCpRnbQ/s1600/800px-Ash_Torterra_Energy_Ball.png "Tak doufám že pochopeno. Je to složité se to naučit. Nejsložitější na tom je trefit protivníka. No a také vůbec to vyslat na protivníka aby to letělo rovně. Tak nejdříve se naučíme kouli vytvořit. Ale jakmile bys viděla že padá tak rychle uskoč. Protože ona vybuchuje při kontaktu s někým jiným než je pokemon který ji použil. A to i při kontaktu se zemí. Je to velice účiný útok a tak se bude hodit na stadion. Už nám do Rudového města chybý jen pár km. Takže se tento útok musíme naučit než tam dojdem. Takže to pojďme zkusit. Naschromáždi energii do listů na hlavě a pak jí vipust před pusu." Terra přikývnula. Otočila se ke mě zády a začala se soustředit. Lístky na hlavě se jí rozzářily a pak se začala energie uvolňovat před tlamu. Začala se tvořit kulička ale měla poloměr zhruba 2cm. Pak se najednou energie rozlétla na všechny strany a už nebyla. "Nevadí Terro budeme to zkoušet dokud se nám to nepovede. Tak znovu" Terra se začala soustředit. Lístky se rozzářily a začala se vypouštět energie. Začala se tvořit kulička a měla zase 2cm poloměr. Vydržela ale náhle začala padat. "Terro!" Skočil jsem a odstrčil jí na stranu. Koule spadla na zem a vybouchla. Odstrčila mě půl metru dozadu a pěkně mě popálila. Terra přiběhla a omlouvala se. "To vůbec nevadí, ale příště prosím uskoč až začne padat."Terra pokývala. "Tak Terro zkusíme to znovu ale teď jí zkus udělat větší asi tak o poloměru 5cm. A zkus jí udržet asi tak minutu před pusou a pak rychle uskoč daleko. Po té až zvládneme utvořit kouli tak dojdem za Spinem a sklidíme věci. Potom po cestě do Rudového města se budeš učit střílet po stromech a nakonec možná využijem Spina. Tak ale zpět ke kouli. Tak zkus to znovu."Terra se začala soustředit. Lístky na hlavě se jí rozzářily. A energie vylétla v ohromném množstvím. Utvořila se koule o poloměru zhruba 4cm. "Paráda Terro. Teď ji udrž aspoň minutu" Terra držela a bylo vidět jak se soustředí. Koule začala padat po 15sekundách. Terra rychle uskočila. Koule dopadla na zem a vybouchla. Utvořil se celkem velký kráter. Bylo celkem fascinující jakou má ten útok sílu. "Paráda! Jde ti to. Tak a teď znovu" Terra už začala tvořit. Vytvořila jí během 5sekund a měla poloměr 5 cm. Koule začala po 30 sekundách padat. Terra uskočila a udělal se mnohem větší výbuch než předtím. Kráterek se udělal 2x větší. "Paráda! A znovu udrž to minutu ano?" Terra odhodlaně kývla. Vytvořila velkou energetickou kouli a udržela jí rovnou minutu. Pak začala padat na zem. Terra uskočila a koule vybouchla. "Paráda. Tak teď si chvilku odpočinem." Koukl jsem směrem ke stanu. Stan už nestál a bylo vše uklizeno. Spin to uklidil. "Paráda Spine. Děkuji" vzal jsem věci na záda a šli jsme. "Tak Terro. Vypálíš to tak že naschromáždíš energii do tlamky a až bude před ní vytvořená koule tak vypustíš energii v podobě vzdušné rány. To kouli odpálí od pusy a letí to na protivníka. Ovšem ze začátku než se naučíš ovládat tu ránu z pusy tak ti to bude létat blbě. Ze začàtku bude tvůj cíl nějaký strom. Budem zastavovat na to abys nemusela jít i při útoku. To až potom. Tak zkus trefit támhleten strom." ukážu na strom. Terra vytvořila kouli. Odpálila jí ale letěla tak trochu křivě a nedolétla moc daleko. "Super na první pokus to nebylo vůbec špatné. Tak znovu." Terra vystřelila kouli a teď letěla o kousek dál ale stále křivě. "Super!znovu" odpálila kouli a teď letěla rovněji a zase o kus dál. Výbuch zařídil to že to kus stromu zničilo. "Paráda. Znovu na támhleten strom" Utvořila kouli, upřeně hleděla na ten strom a vypálila kouli. Koule dolétla na strom a tam bouchla. Strom se zničil. "No parádní! Dokázala jsi to! Super. Tak teď dáme pohyblivý cíl a ty ho musíš trefit za běhu. Spine pohybuj se rychle ze stromu na strom a snaž se vyhýbat. Tím se naučíš vyhýbat útokům a Terra přesnost útoků. Tak dejte se do toho" Spin utekl na strom. Terra se rozeběhla a použila energetickou kouli. Spin se vyhl a byl na dalším stromě. Terryna střela trefila místo kde byl předtím Spin. Místo bylo zničeno. Zase pálila po spinovi. Šlo to tak už asi 20 minut a furt se netrefila. Spin se uhýbal rychle a jednou ho málem trefila. Ale on vyskočil a koule mi prolétla kousek nad zády. Teď byl Spin na zemi. Terra použila energetickou kouli přímo na něj pak kousek nad. Spin vyskočil a tím se vyhl dolní. Ale další letěla nad ní a ta ho trefila. Odletěl asi tak 5metrů. Naštěstí spadl do mechu. Ale výbuch mu celkem uškodil. Utrhl jsem beach berry a dal mu ji sníst. Je to berry pomáhající k regeneraci a tak bylo Spinovi hned lépe. "Paráda byli jste oba moc šikovní. Terro ty jsi ho zvládla trefit a po většinu času jsi se trefovala na místo kde byl. A ty Spine jsi se zvládal uhybovat po většinu času. Jsi šikovnej. Tak teď už se nebudem zdržovat a jdeme do Rudového města"

121 Luxya Luxya | 9. srpna 2012 v 15:28 | Reagovat
122 Bale Bale | 9. srpna 2012 v 16:34 | Reagovat

*Jdu si tak pěkně po cestě když najednou uvidím budovu.* Co je to za budovu ? *Jdu k ní blíž a tam napsáno Hala.* Co ? Hala ? Co se v může dělat ? *Vejdu dovnitř a tam spousty pokémonů a spousty trenérů.* Ahá, to je tréninková hala, tak to jo. Teď mám ideální možnost naučit něco Machopa na figurine. Tak pojď ven Machope ! * Machop vyskočí z pokébalu a hned se připraví.* Nazdárek Machope dnes nejsme venku ale jsme v tělocvičně. * Machop kývne hlavou a čeká na vyslovení útoku.* Víš dnes bych tě chtěl naučit útok který je průměrný na učení ale když ho na někoho použiješ tak je opravdu účinný. * Machop se usměje.* Machope moc se nesměj, útok se jmenuje Karate úder ! * Machop na mě zůstane hledět* No, moc se nekoukej. Tenhle útok je o rychlosti a o síle. * Machop kývne hlavou a poslouchá.* Machope koukej támhle je boxovací pytel a je volnej, pojďme tam a zkusíš si boxovat ale bude to jen trénink, prostě na rozcvičku. *Přišli jsme k tomu Pytlu a Machop si stoupl přesně před něj.* Tak Machope začni boxovat. * Machop sice boxoval ale bylo to slabé, boxoval jen tak lehce.* Machope co to je ??? Ty jsi bojový Pokémon, ty musíš boxovat o 106. Ten pytel by měl být rotrhaný nebo se měl ještě 10 minut potom hýbat, ale nic. Machope něco ti poradím, představ si že je to tvůj nejhorší nepřítel a zmlať ho ! * Machop kývne hlavou, zadíval se, rozzuřil se a začal do toho Pytle boxovat, ale jak ? V prostředě, zespodu z vrchu.* Prostě z každé strany.* Výborně Machope, to by bylo a teď zkusíme ten karate úder. Machope uděláš ho tak že soupeře začneš co nejrychleji sekat. Ale to musí být opravdu rychle, třeba během 5 sekund ho musíš seknout na 3 různá místa. Dívej, Machope tobě rychlost problem nedělá, jsi bojový typ takže by ti ani síla problem dělat neměla. * Machop kývne hlavou a připraví se.* Počkej Machope mám tady pro tebe obrázek: http://cdn.bulbagarden.net/upload/7/72/Machop_Karate_Chop.png * Machop se zadívá na obrázek.* Ano Machope, je to Machop. * Machop se usměje.* Machope, tenhle Machop předvádí Karate úder což je jasný, kdyby to nebylo ono tak bych ti to neukazoval. Jen chci aby sis všimnul těch rukou, vidíš je ? * Machop se znovu koukne na obrázek a kývne hlavou.* On má jednu ruku ale při té rychlosti jich o 2 víc takže 3. Kdyby jsi to Takhle udělal tak bych byl rád. * Machop kývne hlavou a připraví se.* Zkoušej na pytlu ! * Machop kývne hlavou, připraví se a jednou sekne.* Ne, ne ne Machope to bylo špatně znovu ! Musíš  si věřit a snaž se. * Machop se snaží ale je mu to prd platné, znovu jen sekal a bylo to pomalé.* Zase špatně Machope, ale trénink je o tom aby ses to naučil, v zápase to musí být dokolané, tak znovu ! * Machop se tentokrát snažil víc a tentokrát už to bylo rychle, viděl jsem tam náznak “druhé ruky “.* Super Machope, už ti to jde dám ti pufínek abych tě pozvbudil a teď znovu ! * Machop si vychutná pufínek a pak už to bylo velmi rychle ale byli tam 2 ruce.* Skvěle, Machope prostě skvěle ale teď znovu ! Zkus být ještě rychlejší aby tam byl zatím náznak 3 ruky ! * Machop kývne hlavou, bylo to opravdu rychle co předvedl a už tam byl náznak 3 ruky.* Super, super a znovu supear a teď znovu a dej do toho vše ! * Machop se soustředil a bylo to mega rychléééé, a už jsem viděl 3 ruce.* Super Machope teď se vrať do pokébalu a odpočiň si, za dnešní trénink tě moc chválím..........

123 Viki Viki | 10. srpna 2012 v 11:22 | Reagovat

[119]: Beautifly se naučil dvojitý útok tak tak ale naučil se ho + 1 level

[120]: Tohle je velmi pěkný trénink, naučil se energetickou kouli + 6 levelů

[121]: Ano, hypnóza + 4 levely

[122]: Je to karate kop ale naučil se ho + 3 levely

124 Jolt Jolt | 10. srpna 2012 v 12:12 | Reagovat

Dorazili jsme do Rudového města. Bohužel ještě nemůžem zápasit na stadionu. Ovšem šly jsme do haly. Bylo tu plno místností a jedna volná imitovala les. Vlezl jsem dovnitř. Bylo tu krásně teplo. "Terro ty si tady lehni a odpočívej." lehla si a já se Spinem jsme šli doprostřed. "Tak Spine slez a já ti řeknu co se naučíme."Spin mi slezl z ramene "Tak Spine dneska se naučíme síťový útok. Je to podobné vláknovému útoku ale místo vlákna tak vyplivneš síť. Můžeš do ní protivníka spoutat nebo jí někam uchytit a pak po ní lést. Když jí uděláš pevnou tak když protivníka vyprovokuješ aby se jí dotkl tak se přilepí a čím víc se vrtí tím víc ho pavučina bude obalovat. A ty můžeš pak protivníka zabalit do pavučiny a pak na něj útočit jinýma útokama. Tak ale spět k síťovému útoku. Musíš vláknový útok v puse zvětšit a pak rozdělit. Máš tu mnoho úchytných bodů kde může jeden cíp sítě být. Třeba sťeny nebo stromy. Takže to zkus." Spin vyplivl více vláken. Asi tak 4 byli pospojovaný pavučinami. Uchytili se na stromy. Hodil jsem tam klacek a pavučina ho zachitila. Byl tam přilepenej. "Výborně, tak ale mělo by být těch úchytných bodů nejmíň 5-6. Takže to zkus znovu a udělej jí níž." Spin vyplivl síť s 6 záchytnými body. Ucytili se na stromech a na zdech. Vzal jsem klacek aa bouchl do sítě. Klacek jí roztrhl. "No tak jde vidět že to moc nedrží. Takže znovu ale udělej jí pevnější." Spin vytvořil další síť. Bouchl jsem klackem a klacek, sice s těží, ale prolétl. No to už bylo lepší. Ale stále to nedrží. Takže znovu."Spin utvořil další síť. Zase jsem do ní bouchl klackem. Pavučina se mírně prohla ale klacek neprotrhl. A byl tam přilepenej jak sekunďákem. "Paráda to už je lepší. Díky tomu že ty jsi pavouk tak seš jako jedinej kterej může chodit po pavučině. Na tebe lepící účinky pavučin neplatí. To je výhoda. Tak a teď se ještě naučíš protivníka v síti zablokovat. Vyplivneš na protivníka síť a chytíš ho do něj. Tak to zkus na mě. Ty mě pak z ní musíš vyndat ano?" přikývl. Vyplivl na mě síť a ta mě oblepila tak že sem se nemohl hnout. Pak mě z ní rohem vyprostil. "Paráda děkuji. A bylo by dobrý naučit tě to aby protivník nemohl pokemona vrátit. Vyskočíš nad protivníka a zabalíš ho do sítě takovým způsobem že neni nikde díra aby ho mohl vystřídat. Hodí se to kdyby nás někdo vyzval na zápas. A krom toho ho v tom ještě zabalíš a můžeš ho i omráčit. Tak to zase skus na mě." Spin nademne vyskočil. Rostočil se a vypustil síť. Ta se taky točila a úplně mě obtočila. Cítil jsem se jak Silcoon. Spin pak rohem rozřízl vězení. "Paráda. Tak řekl bych že pochopeno. Tak tedy pojďme"

125 luxya luxya | 10. srpna 2012 v 22:03 | Reagovat

http://img.janforman.com/hiddenpowercb4o.jpg
Girafarig - Skrytá síla
http://img.janforman.com/fireblastyo5m.jpg
Rapidash - Ohňomet
nemusia sa to naučiť, len potrebujem nejaký ten level (k pc som sa dostala až teraz a nemám náladu trénovať -.-)

126 Bale Bale | 11. srpna 2012 v 19:25 | Reagovat

Pojď ven Machope  *Machop vyskočí z pokébalu.*Nazdar, dnes bych tě chtěl naučit další útok, jaký? Jmenuje se hlavový útok...* Machop se na mě zděšeně podíval, jako by si myslel, že když je to hlavový, tak se u toho musí myslet*  *zasměju se* Machope, neboj se, není to tak, jak to zní...*řeknu, jako bych mu četla myšlenky* No, každopádně je to útok, při kterém používáš hlavu, ale úplně jinak, než si myslíš, útočíš, takže neútočíš myšlenkama =D Musíš protivníkovi dát ránu svou hlavou, tebe to nebolí, ale jeho ano =D Musíš jí nabít energií, aby byl útok silnější, ok? * Machop kývne* Dobře, nejdříve tě to zkusím naučit a pak vyzveme nějakého pokemona na zápas, dobře? * Machop kývne* Ještě ten hlavový útok je vlastě to samé jako náraz, akorát, že hlavou...*připevním terč na strom* Nejdříve po tobě budu chtít vyvinout tu sílu a náraz a nakonec po tobě budu chtít trefu do terče.., aby jsi byl přesný, dobře? * Machop přikývne* *začnu hrabat v albu a hledám nějaké obrázky toho útoku, po chvilce najidu* Super, mám! Tady jsou: http://archives.bulbagarden.net/media/upload/9/98/Snorunt_Headbutt.png - tady to ten snorunt pěkně nandal rakeťákům...*zasměju se =D* Tak vidíš, že i malý pokemon může tímhle útokem úplně odrazit i těžké, veliké a silné soupeře..., i ty to přeci zvládneš! =) *Machop kývne a zkusí to, ale nepovede se mu to, ani do terče, ani síla, nic* Nevadí, zkoušej to dál...*Machop kývne a zkusí to znovu, ale zase se mu to moc nepovede* Zkus se ze začátku více rozeběhnout, půjde ti to líp...*Machop kývne a zkusí se pořádně rozeběhnout, zlepší se to, útok už má nějakou síli, ale Machop se nestíhá soustředit na sílu a zároveň na střed terče* Machope, jde ti to dobře, pro začátek, pokračuj...*Machop jen přikývne a pokračuje dál, asi po čtvrt hodince už vyvine pěknou rychlost, takže se mu povede celkem pěkný hlavový útok, ale nestrefí se do terče* Skvěle, Machope, dobrý pokrok, ale co by se stalo, kdyby si tě za tu dobu nepřítel všiml? No, je lepší být blíž, jsi dost daleko od toho stromu a pak to chvíli trvá, takže jdi blíž...*Machop přijde blíž* A teď zkus do něj vrazit! *Machop to zkusí, ale je jasně vidět, že hodně síly měl hlavně díky té rychlosti* To jsem čekala, ale nevadí, zkoušej to dál...* Machop kývne a zkouší to, asi po půl hodince se mu povede pěkný hlavový útok i takhle blízko* Dobré, ale ještě to zlepši, Machope! *Machop kývne a po peti minutách to vypadá hezky* Tak a teď přichází na řadu přesnost, zkus se strefit do terče, pak po tobě budu chtít i střed...*Machop kývne a zkouší se nejdřív strefit do toho terče, ale i to mu dělá ze začátku problémy...* Nevadí, zkoušej to dál...*Machop kývne a dál to zkouší, asi po čtvrt hodince se trefí na okraj terče* No, to je pokrok, dobře, Machope! Ale zkoušej to dál, já vím, že to zvládneš líp...*Machop kývne a zkouší to dál, asi po pěti minutách se přiblíží středu a i pěknou silou do něj vrazí* Dobré, Machope! Zkus se strefit ještě blíž středu! * Machop kývne a zkouší to znovu a definitivně se mu to povede asi až po půl hodince, kdy se strefí přesně do středu* Skvěle! Ještě 2x si to zkus! *Machop kývne a 2x si to zkusí a povede se mu to na oba do středu* Výborně´, vrat se !!

127 Knitboy Knitboy | 22. srpna 2012 v 15:44 | Reagovat

Tak Trio pojď ven. *Vyhodím pokeball a vyskočí z něho Prinplup.* Tak Trio, dnes se budeme učit stínový dráp. Vím, ty žádné nemáš a zní to jako blbost ale tak se tomu říká. Ukážu ti to jak to vypadá v pokedexu. Před chvílí stínový dráp učila nějaká blondýna svého Glameowa a já si udělal pár fotek. *Ukážu jí těch pár fotek a jí se ten útok docela zalíbil.* Nejvíc se mi totiž na tom útoku líbí, že když ho použiješ, přidá ti to na zjevu „drsnačky“ a budeš vypadat víc tajemně a nebezpečně. *Tria kývne a už si zkoumá kterým křídlem to bude vypadat lépe.* Hned ti vysvětlím jak to provést jen chvilku vydrž. Beo, Mio ven. *Z pokeballu vyskočí Combee a Budew.* Tak vy dvě byste nám mohly pomoct. Stačí když nám přinesete z támhletoho lesíka co nejvíc šišek. Ale hlavně si je nepopleťte s Pinecem. *Ty dvě tedy odbíhají do lesa a postupně se vracejí s šiškami.* Tak Trio, nejdřív se naučíme vytvořit ten dráp. Natáhni..ruku před sebe. *Tria ji natáhne a já pokračuju.* Teď si představ že ti do ní proudí energie, stejně jako když jsme se učily klovavý útok. *Tria se o to pokusí ale na oko není vidět nic.* Neboj se, je to v pořádku. Ale teď tam musíš přidat víc zloby a nenávisti. To kvůli tomu je tento útok tak účinný a napáchá víc škody než železný dráp, jelikož když jsi na někoho zlá, někdy mu tím ublížíš víc než kdybys mu dala třeba pohlavek. *Tria se o to znova pokusí a znova jen neviditelné nic.* To sem ale skleróza. Stínový dráp si musíš zároveň představit jako rukavici. Je to prodloužení. Ale bude stačit když si to představíš jako dýku. *Tria se o to znovu pokusí a znova nic.* Pamatuješ na náš první trénink ? *Tria se na mě nenávistně podívá mávne po mně dokonalým stínovým drápem.* Vý-bor-ně, zvlá-dla jsi to do-ko-na-leee ! *Tria se po mně pořád rozmachuje a s posledním máchnutím mi natrhla triko. Já ihned dlaněmi naznačím T ve chvíli kdy se napřáhla k smrtícímu úderu.* Za prvé, nech už toho ! A za druhé se učíme stínový dráp, né zuřivý útok. *Tria se zamyslí a pak mě jen klovne.* Au, tak tohle bysme měli..Beo, Mio, už toho nechte. *Z lesa přinesou poslední šišky a čekají co bude dál.* Tak a teď si ověříme jestli ten stínový dráp doopravdy umíš použít. Zaútoč s ním na Miu. *Mia na mě pohlédne plná strachu a Tria zase odporu. Bea radši přelétne mezi Triu a Miu a nechce to dopustit.* Na co čekáš..Zaútoč..DĚLEJ ! *Tria se na mne tedy znovu podívá s odporem ale pak napřáhne ruku ale stínový dráp ne a ne se vytvořit.* Vidíš, věděl jsem, že ho ještě neovládáš uspokojivě ale jen proti mně. Ale to se časem podá. *Tria mi natrhne stínovým drápem triko ještě jednou, Bea mi vrazí do břicha a naštvaná Mia mi skočí po krku. Ale je docela zajímavý že s tak malýma nožičkama vyskočila tak vysoko.* Tak dost, nechte toho. Teď zas budem trénovat míření. Beo, Mio, budete mi podávat šišky a Tria je bude strefovat stínovým drápem. *Házím jí šišky a ona se do nich strefuje jako divá.* Skvěle, jen tak dál. Už jsme pomalu za polovinou. *Házím šišky dál a nestalo se že by se netrefila.* Dokonalé, ale teď vyzkoušíme něco na odregování. Davy pojď ven. *Z pokeballu vyskočí Tentacool a čeká co bude dál.* Davy, ledový paprsek tamhle. Vytvoř tam co největší kus ledu. *Davy tam s vypětím sil vytvoří kus ledu vysoký tak moc, jak by měřil Onix pokud by se úplně narovnal.* Děkuju Davy, ale  teď pojď zase rychle do pokeballu. Tam nebudeš vnímat to vedro. *Vezmu tedy Davyho zpátky do pokeballu a otočím se k Bee a Miě.* Beo, vezmi Miu až tam nahoru. Mio, tady máš přinejhoršim padáček. Tvým úkolem bude Trio, dostat se až nahoru jen s pomocí stínového drápu a pak vzít Miu stejnou cestou zpátky na zem. Ale pospěš si než ten led roztaje. *Tria tedy začne útočit a vytváří si schody po celém obvodu až k Miě nahoře. Občas si vypomůže klovavým útokem ale jinak perfektní. Konečně se dostala až nahoru a jelikož se už led za tu dobu trošku změkčil tak jedou po těch schodech až dolů. Tria pravým křídlem drží Miu u sebe a levým křídlo-drápem se udržuje na schodech.* Honem pryč, padá naším směrem. *Tria tedy utíká i s Miou do bezpečí a Bea se snaží pozdržet pád ledové věže k zemi tím, že tlačí na vrcholek věže. Naštestí věž spadne teprve až když jsme v bezpečí.* Tak jo..radši toho necháme a půjdeme, co vy na to ? Protože Tria ho už umí vyvolat bez problémů. *Všechny kývnou a já je povolám zpátky do pokeballů a odejdu.*

128 Matt Matt | 27. srpna 2012 v 8:27 | Reagovat

"Turtwigu,pojď ven!" řeknu a hodím pokéball,v kterém je Turtwig.Když už je Turtwig venku z pokéballu,pokračuju dál:"Konečně jsme se dostali k tréninku,co? Dneska se naučíme Listovou břitvu.Je to útok,který by se nám mohl na soutěžích dost hodit,takže s chutí do toho!"řeknu a usměju se."Nejdřív ti vysvětlím,jak to máš udělat a ty to pak provedeš,ano?Jako takový mini terčík nam poslouží moje oblíbené kameny.."řekne a ukáže ne hordu kamenů,která leží opodál.Potom vytáhne fix a načmáře na jeden z nich svůj obličej."Budeme se strefovat do mého obličej..ehm..samozřejmě do toho kamenného!"řeknu a uchichtnu se."Tak a teď už jdeme na vysvětlování.Takže nejdřív se musíš soustředit na to,aby jsi vytvořil listy a pak se zas pro změnu soustřeď na to,aby jsi se strefil do mého krásného kamenného obličeje..Zkusíš to?" zeptám se a Turtwig kývne na souhlas."Takže teď použij listovou břitvu!"řeknu a ukážu na kámen.Turtwigovi se sice podaří vytvořit listy,ale s nasměrováním už to je horší.Listy totiž odletí někam do neznáma a kamenu se ani netknou."Tak s nasměrováním to bude trochu horší ale myslím,že na první pokus ti to šlo báječně,Turtwigu!" řeknu a pohladím ho."Nezapomeň,že se musíš soustředit jen  na ten kámen a na listy.Na nic jiného.Nevnímej nic z okolí.Je tu jen kámen a listy..Zkus to prosím znovu..Listovou břitvu teď!"řeknu a Turtwig vytvoří listy,které celkem rychle zamíří na kámen.Sice ho opět nestrefí,ale trefily se do kamene,který leží poblíž."No vidíš,už jsi byl jen kousek od cíle!Ještě párkrát a půjde ti to jako po másle!"řeknu a usměju se."Takže chtěl by jsi to ještě párkrát zkusit,nebo už to stačí?"Turtwig kývne hlavou,že to chce ještě zkusit a tak řeknu:"Takže znova.Listovou břitvu!" Turtwig potřetí použije listovou břitvu a strefí se do kamene,který se rozlomí vejpůl."Sss...chudák můj kamenný obličej..Ten si od tebe vytrpí!"řeknu s úsměvem."Byl jsi úžasný!Tohle bylo jak podle učebnice!"zajásám a tancuju s Turtwigem v náručí kolem dokola."Teď to už ale bude těžší!Budeš se strefovat do tohohle terče!Bude představovat pokémona a neustále se bude pohybovat.Tvým cílem se bude i přes ten pohyb se do něj trefit.Vím,že to bude obtížné,ale musíš se to listí naučit přesměrovat.Jakmile uvidíš,že terč uhne,pokus se nasměrovat listí opět na ten terč,aby neminulo..Chápeš to?"řeknu s úsměvem.Turtwig chvilku přemýšlí a pak řekne souhlasné:"Turtwiig!" teda aspoň myslím,že je souhlasné..Vytáhnu terč a ukážu mu ho.Potom na něj načmárám obličej Jessie a ukážu  to Turtwigovi,který se trochu pousměje."Takže,listovou břitvu!" Turtwig použije listovou břitvu na terč.Já pak těsně než listy zasáhnou cíl uhnu i s terčem a Turtwig se pokusil ty listy nasměrovat zpátky na terč.Bohužel se mu to však nepovedlo a listy minuly terč."Tohle už je těžší,já vím..Ale vedl sis dobře!Podařilo se ti,aby listy změnily svůj směr!Ale pak bohužel ten cíl minuly..Ale nic si z toho nedělej,však my to ještě vypilujem!Jdem na druhý pokus?"zeptám se a Turtwig souhlasně poskočí a připraví se."Teď!Listovou břitvu!"Turtwig opět použije listovou břitvu a já uhnu s terčem.Turtwig pak listy úspěšně nasměruje jinam,ale poté zasáhnou můj opravdový obličej."Jau!Už se nestrefujem do mýho obličeje!"řeknu a zasměju se."Už jsi byl blízko!Ještě jednou a určitě se ti to povede!Takže znovu,prosím..Listovou břitvu!" Turtwig opět použije listovou břitvu.Já pak pomalu i s terčem v ruce uhnu listové břitvě a ta ihned změní směr a rozlomí terč na mnoho kousků! "Ty jsi byl super!Jsi hrozně šikovný,to se musí uznat!Moc ti to šlo!"řeknu a pohladím ho."Tohle by už ale nejspíš pro dnešek stačilo..Měl by sis po tomhle tréninku radši odpočinout,takže Turtwigu vrať se!"řeknu s úsměvem a vrátím Turtwiga úspěšně do pokéballu.

MH:nějak jsem to neodhadl,tak snad to nebude moc krátký :)

129 viagra_sale viagra_sale | E-mail | Web | 23. října 2014 v 4:08 | Reagovat

Spot on with this writeup, I actually believe this website needs a great deal more attention. Ill probably be returning to read through more, thanks for the info!

130 tadalafil tadalafil | E-mail | Web | 23. dubna 2015 v 13:10 | Reagovat

In my friend's web blogs they already have provided me on the website rolls, but mine usually is located at the bottom on the listing and does not selection when I place as it does for some individuals. Is this a placing that I have to difference or is this a choice they may have considered? .

131 photos_viagra photos_viagra | E-mail | Web | 29. dubna 2015 v 12:47 | Reagovat

What's Happening i'm new to this, I stumbled upon this I have discovered It positively helpful and it has aided me out loads. I hope to contribute &amp help other users like its helped me. Good job.

132 viagra_online viagra_online | E-mail | Web | 29. dubna 2015 v 14:11 | Reagovat
133 online online | E-mail | Web | 30. dubna 2015 v 1:15 | Reagovat

Hello to all, how is everything, I think every one is getting more from this website, and your views are fastidious in support of new viewers.

134 discount_viagra discount_viagra | E-mail | Web | 1. května 2015 v 7:46 | Reagovat

Really informative blog article.Really thank you! Want more.

135 cialis cialis | E-mail | Web | 14. června 2015 v 9:36 | Reagovat

I'm curious to uncover out what blog system youre employing? Im experiencing some small security troubles with my latest weblog and Id like to locate something more safeguarded. Do you've any recommendations?

136 viagra viagra | E-mail | Web | 18. června 2015 v 8:00 | Reagovat

Pretty great post. I just stumbled upon your blog and wanted

137 cialis_dosage cialis_dosage | E-mail | Web | 9. července 2015 v 12:35 | Reagovat

Howdy very nice web site!! Guy .. Excellent .. Superb .. I'll bookmark your web site and take the feeds additionallyI am glad to search out so many helpful info here in the put up, we want develop more techniques in this regard, thanks for sharing.

138 suppliers suppliers | E-mail | Web | 14. července 2015 v 22:21 | Reagovat
139 soft soft | E-mail | Web | 14. července 2015 v 22:21 | Reagovat

Really appreciate you sharing this post.Thanks Again. Really Great.

140 side side | E-mail | Web | 15. července 2015 v 5:20 | Reagovat

Hello, Neat post. There's a problem with your web site in web explorer, may test thisK IE still is the market leader and a large component to people will leave out your magnificent writing due to this problem.

141 prescription prescription | E-mail | Web | 21. července 2015 v 16:07 | Reagovat
142 viagra_price viagra_price | E-mail | Web | 21. července 2015 v 16:08 | Reagovat

Hey there! Do you know if they make any plugins to help with Search Engine Optimization? I'm trying to get my blog to rank for some targeted keywords but I'm not seeing very good results. If you know of any please share. Thank you!

143 low low | E-mail | Web | 23. července 2015 v 8:22 | Reagovat

Heya im for the first time here. I discovered this board and I to uncover It truly helpful &amp it helped me out a whole lot. I hope to supply something back and aid other people such as you helped me.

144 online online | E-mail | Web | 11. září 2015 v 7:40 | Reagovat

What is the website that means it is easy to understand podcasts and blog sites? I don't get an iPod, does that make any difference? .

145 purchase_cialis purchase_cialis | E-mail | Web | 16. října 2015 v 22:31 | Reagovat

An interesting dialogue is value comment. I feel that it is best to write extra on this subject, it won't be a taboo subject but generally persons are not sufficient to speak on such topics. To the next. Cheers

146 tadalafil tadalafil | E-mail | Web | 6. listopadu 2015 v 8:49 | Reagovat

I really like your writing style, fantastic information, thanks for putting up

147 viagra viagra | E-mail | Web | 17. listopadu 2015 v 11:58 | Reagovat
148 cialis cialis | E-mail | Web | 17. listopadu 2015 v 11:58 | Reagovat

I genuinely enjoy studying on this website, it holds good content. Never fight an inanimate object. by P. J. O'Rourke.

149 canadian_cialis canadian_cialis | E-mail | Web | 17. prosince 2015 v 9:13 | Reagovat

Hi there would you mind letting me know which webhost you're utilizing? I've loaded your blog in 3 different web browsers and I must say this blog loads a lot quicker then most. Can you suggest a good web hosting provider at a honest price? Thanks a lot, I appreciate it!

150 viagra_dosage viagra_dosage | E-mail | Web | 19. prosince 2015 v 3:37 | Reagovat

I do believe all of the ideas you've offered for your post. They are really convincing and will definitely work. Still, the posts are very quick for newbies. May just you please extend them a little from next time? Thank you for the post.

151 on on | E-mail | Web | 2. května 2016 v 17:43 | Reagovat

Someone essentially help to make significantly posts I might state. This is the first time I frequented your web page and so far? I surprised with the research you made to create this actual submit amazing. Magnificent activity!

152 purchase_cialis purchase_cialis | E-mail | Web | 5. května 2016 v 14:36 | Reagovat

Say, you got a nice blog post. Really Cool.

153 overnight overnight | E-mail | Web | 6. května 2016 v 0:42 | Reagovat

Keep working ,fantastic job!

154 viagra_online viagra_online | E-mail | Web | 9. května 2016 v 13:43 | Reagovat

you have a terrific blog here! would you like to make some invite posts on my weblog?

155 cheap_cialis cheap_cialis | E-mail | Web | 10. května 2016 v 8:05 | Reagovat

hi!,I love your writing so much! share we communicate more approximately your post on AOL? I need an expert in this space to resolve my problem. Maybe that's you! Looking forward to peer you.

156 viagra viagra | E-mail | Web | 21. května 2016 v 17:34 | Reagovat

Its actually a nice and helpful piece of information. Im glad that you shared this useful information with us. Please keep us up to date like this. Thanks for sharing.

157 tadalafil_online tadalafil_online | E-mail | Web | 30. května 2016 v 10:19 | Reagovat

I have observed that in the world these days, video games include the latest popularity with kids of all ages. Periodically it may be extremely hard to drag the kids away from the games. If you want the best of both worlds, there are plenty of educational games for kids. Great post.

158 does does | E-mail | Web | 4. června 2016 v 10:23 | Reagovat

I was  looking through  some of your  blog posts on this  internet site  and I  conceive this  web site  is  rattling informative !  Keep on posting .

159 for for | E-mail | Web | 15. června 2016 v 2:00 | Reagovat

Surely together with your thoughts here and that i adore your blog! Ive bookmarked it making sure that I can come back &amp read more inside the foreseeable future.

160 viagra viagra | E-mail | Web | 17. června 2016 v 8:03 | Reagovat

Its like you read my mind! You seem to know a lot about this, like you wrote the book in it or something. I think that you can do with a few pics to drive the message home a bit, but instead of that, this is fantastic blog. A fantastic read. I will definitely be back.

161 viagra_price viagra_price | E-mail | Web | 24. června 2016 v 8:24 | Reagovat

Great article post.Really thank you! Fantastic.

162 canadian_viagra canadian_viagra | E-mail | Web | 6. července 2016 v 5:54 | Reagovat

Sweet website, super layout, very clean and utilise genial.

163 for for | E-mail | Web | 7. července 2016 v 19:46 | Reagovat

I truly prize your function, Wonderful post.

164 cialis cialis | E-mail | Web | 12. července 2016 v 5:56 | Reagovat

I do agree with all the ideas you have introduced for your post. They are really convincing and can certainly work. Still, the posts are very brief for newbies. May you please extend them a bit from subsequent time? Thank you for the post.

165 cheap_viagra cheap_viagra | E-mail | Web | 17. července 2016 v 13:22 | Reagovat

Hey esto es un gran poste. Puedo utilizar una porcin en ella en mi sitio? Por supuesto ligara a su sitio as que la gente podra leer el artculo completo si ella quiso a. Agradece cualquier manera.

166 cialis_online cialis_online | E-mail | Web | 25. července 2016 v 20:07 | Reagovat

Do you have a spam problem on this site I also am

167 without without | E-mail | Web | 27. července 2016 v 15:20 | Reagovat

I gotta  favorite this  internet site  it seems  handy  very useful

168 without without | E-mail | Web | 28. července 2016 v 0:14 | Reagovat

Its really a great and useful piece of information. Im glad that you shared this useful info with us. Please keep us informed like this. Thanks for sharing.

169 without without | E-mail | Web | 28. července 2016 v 9:04 | Reagovat

Great, thanks for sharing this article. Really Cool.

170 without without | E-mail | Web | 28. července 2016 v 15:16 | Reagovat

I like this post, enjoyed this one regards for putting up. The goal of revival is conformity to the image of Christ, not imitation of animals. by Richard F. Lovelace.

171 sildenafil sildenafil | E-mail | Web | 5. srpna 2016 v 9:30 | Reagovat

This website is mostly a walkby for all the info you wished about this and didnt know who to ask. Glimpse right here, and also youll undoubtedly uncover it.

172 cialis cialis | E-mail | Web | 6. srpna 2016 v 3:02 | Reagovat

Wow, marvelous blog layout! How long have you been blogging for? you made blogging look easy. The overall look of your website is great, as well as the content!

173 Smithc884 Smithc884 | E-mail | Web | 24. října 2016 v 9:44 | Reagovat

Hahahahahahaha, this politics related YouTube video is really so comical, I loved it. Thanks in favor of sharing this. feggaagbdgkbfdea

174 Zatrickvok Zatrickvok | E-mail | 23. dubna 2017 v 1:34 | Reagovat

cheapest discount cialis
http://cialiswithoutadoctor.org - cialis without a doctor's prescription
  cialis gerenico
<a href="http://cialiswithoutadoctor.org">cialis without a doctor prescription
</a> - cialis 20mg coupons location
cialis online pharmacy rx no prescription

175 JazesDop JazesDop | E-mail | 23. května 2017 v 5:01 | Reagovat

buying cialis in nogales mexico
http://viagra-withoutadoctors.com - viagra without a doctor prescription usa
  cialis diuretics
<a href="http://viagra-withoutadoctors.com">viagra without a doctor prescription
</a> - www .cialis
cialis 4 tablets

176 Clauziolox Clauziolox | E-mail | 17. října 2017 v 22:09 | Reagovat

viagra generic canada group messages
http://vigraforsale.com - viagra for sale
  viagra for sale
<a href="http://vigraforsale.com">viagra without prescription
</a> - www .viagra
viagra viagra cheapest

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama