Vitamíny

22. června 2012 v 20:57 | Pokemons Team
"Tebe spíše zajímají Vitamíny? Tak dobrá. Než si je ale budeš moct prohlédnout, řeknu ti o nich něco. Vitamíny jsou v lahvičkách s různě barevnými víčky. Každá lahvička obsahuje jiný vitamín, a to poznáš právě podle víček. V každé lahvičce je správné množství vitamínů na jedno použití, takže jednu lahvičku využiješ jenom jednou. Asi už netrpělivě čekáš až ti je ukážu, tak tě nebudu napínat.
Lahvička s narůžovělým víčkem obsahuje velmi užitečnou látku, a tou je Protein. Protein je vhodný pro pokemony, kteří chtějí být silnější v zápase. Má totiž takovou schopnost, že se po něm pokemon cítí silnější a dává do zápasu více síly.
Protein: 500 PK
Lahvička se žlutým víčkem obsahuje také velmi užitečnou látku. Jedná se o Železo. Železo zvýší pokemonovu obranu při zápasech, je proto velmi skvělé hlavně pro pokemony, kteří se chystají na nějaký zápas.
Železo: 500 PK
Tato lahvička neuchovává nic jiného, než samozřejmě nějakou látku. Konkrétně jde o Vápník. Pokud pokemon dostane lahvičku Vápníku, zvýší se síla jeho speciálního (typového) útoku. Například dostane -li Vápník Bulbasaur, zváší se síla všech jeho travních útoků, protože samotný Bulbasaur je travního typu.
Vápník: 500 PK
Hnědé víčko uchovává poslední látku. Tou látkou je Zinek. Zinek je velmi užitečný, protože pokemonovi kterému se Zinek podá, se zvýší o 50% jeho rychlost!
Zinek: 500 PK
A nakonec tu mám tento bonbón. Dovoluji si tvrdit, že ze všech již zmíněných věcí je právě tato ta nejužitečnější. Pokud se totiž dá pokemonovi, přidá se mu tak jeden level! Jediné mínus je v tom, že se tento bonbón smí dávat pokemonovi pouze jednou za týden.
Rare candy: 1500 PK
Doufám že si něco vybereš, a zvýšíš mi tak tržbu. Pokud si koupíš větší objednávku, můžu ti někdy přidat něco navíc zdarma.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Knitboy Knitboy | 1. července 2012 v 18:20 | Reagovat

Profil zatim nemam a je tu jedna právní klička=>nenašel jsem že je to zakázané a až se mi bude dělat profil, rovnou se to započte :-)

*Vejdu do lékárny, směrem vitamíny. Piplup jde za mnou a chvilkama popoběhne, protože mam trochu rychlou chůzi. Nakonec jsme u správného oddělení. Otevřu dveře a Piplup už zdraví rychleji než já.* Dobrý den, já tu sem pro něco kvůli tomuhle. *Jemně poklepu Piplupa po hlavě.* Ale chvilku počkejte, poznamenal jsem si to a z hlavy už nevím. *Kývne a Piplup už spěchá k vítrínce, jelikož je v ní bonbónek. Já ho však zadržím.* Za prvé, bonbónek jen přidá level. Za druhé, ty ho ode mne nedostaneš, ani kdyby sis ho koupil za svoje, jelikož chci aby si trénoval a tohle je jako u lidí doping. A konečně za třetí, vzhledem k tomu kolik mam je přadraženej. *Piplup smutně svěsí hlavu ale pak ukáže na další vitrínku, tentokrát se železem.* A jo, máš pravdu. Já bych na to zapomněl, že po druhém vývinu budeš typově vodní/železný. Holt by si po druhém vývinu možná měl málo železa aby se projevil co ?. No neboj, až se vyvineš, dostaneš tuhle dávku aby se tvůj železný typ více projevil a nebyl v nevýhodě, protože by to byla škoda protože pokemoni s železným typem mají imunitu proti jedům. I když ty budeš železný typ jen sekundárně, pořád tu je naděje že ji budeš mít taky. *Přijdu k lékárníkovi, podám mu peníze a požádám o železo. Ten mi vyhobí a já spokojen odejdu.*

2 Knitboy Knitboy | 1. července 2012 v 18:21 | Reagovat

[1]:Teď sem všim že sem se v poslední věte sek o písmenko :-|
No ještě že ne o dvě tím stejným směrem :-D

3 Prodavačka Prodavačka | 1. července 2012 v 20:38 | Reagovat

[1]: Jedno železo  500 PK, hmm pěknej piplup, jak jsem slyšela, tak si říkal, že ho necháš vyvinout, tady máš ještě jedno železo zdarma.

4 Knitboy Knitboy | 1. července 2012 v 21:54 | Reagovat

[3]: Kuju :-)

5 Safíra Safíra | 1. srpna 2012 v 9:08 | Reagovat

Poprosím si jedno železo :-)

6 Knitboy Knitboy | 9. srpna 2012 v 13:03 | Reagovat

1x bonbón ->rovnou dávám Miě

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama