Červenec 2012

Online výprava 001 - Pokyny

30. července 2012 v 10:43 | Pokemons Team
Odjezd: Ve středu 1.8.2012 v 10:00 se sejdeme v chatu (Pískové město - před laboratoří), kde na nás bude čekat autobus. Autobus odjíždí v 10:30. Kdo příjde pozdě, má smůlu.
Konec: V ten stejný den v 16:00zůstanete v Jubilovém městě, kde vám bude pokračovat cesta. Koodinátoři se můžou ubytovat ve středisku a čekat na svoji první soutěž, trenéři můžou jít na východ, kde je čeká jejich první stadion.
Sebou: Věci na cestování, Svačinu, Pití, Peníze, Venku smíte mít puštěného jen startovního pokémona
Program: Po příjezdu si někde odpočineme. Můžeme navštívit různá místa (viz.Informace o výpravě) a později jít i chytat pokémony. Zbyde i čas na nakupování.

Online výprava 001 - Informace o výpravy

30. července 2012 v 10:22 | Pokemons Team
Prožijte krásné chvíle v tomto krásném městě. Jubilové město je plné obchodů, můžete navštívit i galerii a různá cestra. Je tam i zápasiště. Na kterém zápasí a soutěží mezi sebou trenéři. Na okraji města si můžete chytit skvělé pokémony. Město je proslulé taky poketchi, takže můžete si zajít do výroby se podívat, jak se vyrábějí. Nenechte si ujít ani televizní stanici, ze kterého se odesílají všechna informace. Taky můžeme navštívit globální stanici, kde se měří počasí. A nakonec si nesmíte nechat ujít trenérskou školu, kde se učí mladší děti o pokémonech než se vydají na cestu. Je toho tu velmi hodně na navštěvování tak si nenechte ujít tuhle výpravu.


Vracím se z5 + Příběh končí

30. července 2012 v 9:10 | Pokemons Team |  Novinky
Dobré ráno, vracím se zpět. Teď pracuju na notebooku, na počítači mám poškozený harddisk. Takže budu pracovat na notebooku. Porozhlédnu se po všem, co se tu dělo a skusím se zorientovat. Taky vám oznamuju, že brzy se bude konat první soutěž a otevře se první stadion. A bohužel špatná zpráva je, že se mi smazaly všechny kapitoly v USB takže příběh končí. Je mi to moc líto, psala jsem ho od ledna a dalo mi to pořádnou práci. Jestli máte nějaký dotaz, tak se ptejte.

Jimmy

28. července 2012 v 17:35 | Pokemons Team

Piplup - Jimmy

28. července 2012 v 17:22 | Pokemons Team

Pokemoni u profesora - Jimmy

28. července 2012 v 17:18 | Pokemons Team
POKEMONI U PROFESORA
Máš-li více jak šest pokemonů, pokemoni které nemáš putují k profesorovi. U něj si je buď můžeš nechat, a vyměnit je později, a nebo je vyměnit hned. V tomto případě mu napiš, jaké pokemony chceš vyměnit za které. On už se o to postrará, a za chvíli budeš mít pokemony vyměněné.

Zde je seznam pokemonů, které má Jimmy u profesora:
---Jimmy zatím nemá více než šest pokemonů---
Pokud se chceš profesora na cokoliv optat, nalezneš ho ve městě, v jeho laboratoři.

Majetek - Jimmy

28. července 2012 v 17:15 | Pokemons Team

Majetek

Zde je seznam věcí člena, které má v batohu. Lze je použít.
Bally:
Vejce:
---NONE---
Evoluční předměty:
---NONE---
Ostatní předměty:
---NONE---

Políčko s cenami - Jimmy

28. července 2012 v 17:14 | Pokemons Team

Políčko s cenami

Zde jsou vystaveny všechny výhry trenéra.
Odznaky:
---NEJSOU ZNÁMÉ---
Tituly:
---NONE---
Jiná oceněnění:
---NONE---

Buizel - Yume

27. července 2012 v 10:12 | Pokemons Team